320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • JanK
    replied
    Asi on siis Varrakus, mitte meestes endis? Ei taheta enam mehi motiveerida? Ei jaksata? Vähene rotatsioon? Sügavus pole piisav?

    Sorry, ma ei jälgi igapäevaselt kossu, seetõttu küsin et milles kala nagu on. Nagu Barcelona, et üks hetk väsiti võitmisest ning kadus mott?

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Kuidas Arbetil ja Veidemanil kahe peale kokku visked väljakult 20st 2?????? Kuidas? Korvpallurid ju ikkagi. Ma ei saa midagi aru. Mis toimub?
    Seal see kaotus ongi. Kaks põhilist tegijat viskavad neli punkti ja protsent on alla arvestust. Nii ei saagi võita. See oli jube mäng Kalevi poolt. Juba keskel lastakse jalg sirgeks. Siis korra ärgatakse ja nagu lubaks. Ja siis laotakse jälle nagu sitt vastu lauda ust. Rock pakkus mitte korda, aga Kalev ei taha.
    Aga Rock mängis jälle hästi kaitses ja lauas ja ma loodan, et see püsib EM-ni. Muidu on kõik olnud suur jama.

    Mis Keiss selle Ukraina jobu (Petšerov) ja kaitse mänguga on? Ma saan aru, et sa oled hea viskaja, aga korvpall hakkab ikka kaitsest. Ja mis selle Varrakuga on, et ta tahab midagi peale hoolega kogu aeg rääkida?

    Leave a comment:


  • JanK
    replied
    Kuidas Arbetil ja Veidemanil kahe peale kokku visked väljakult 20st 2?????? Kuidas? Korvpallurid ju ikkagi. Ma ei saa midagi aru. Mis toimub?

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nope, keegi ei olnud piisavalt julge/enesekindel, et seda betti võtta.
    Kui oleks keegi julgenud, siis oleksin julgele inimesele igastahes kuuspaki sees praeguse seisuga tõesti.

    Ei ole kõiki mänge vaadanud, aga no Rock on ikka veider meeskond. Tarva vastu tehti pehmeltöeldes s**ad mängud (v.a I mäng Rakveres) ja seejuures mängis Tarvas 6 mehega põhimõtteliselt.
    Aga noh, seeria pole veel läbi, usun endiselt, et kui Cramo ennast kokku võtab, siis jääb tiitel päälinna.
    Mis enesekindlusest või julgusest sa räägid? Enne seeria algust polnud oddsid mingiljuhul võrdsed, et Tartu võtab seerias vähemalt 2 võitu. Sa tahtsid 1:1 le kihlvedu, kus sinu võimalused võita on tunduvalt paremad. Loogiline, et keegi ei viitsi sellist kihlvedu vastuvõtta.

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Keegi tegi diili ka?
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Oled sees ka kellelegi?
    Nope, keegi ei olnud piisavalt julge/enesekindel, et seda betti võtta.
    Kui oleks keegi julgenud, siis oleksin julgele inimesele igastahes kuuspaki sees praeguse seisuga tõesti.

    Ei ole kõiki mänge vaadanud, aga no Rock on ikka veider meeskond. Tarva vastu tehti pehmeltöeldes s**ad mängud (v.a I mäng Rakveres) ja seejuures mängis Tarvas 6 mehega põhimõtteliselt.
    Aga noh, seeria pole veel läbi, usun endiselt, et kui Cramo ennast kokku võtab, siis jääb tiitel päälinna.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Hmm, mul korraks tekkis kiusatus pakkuda kellelegi diili, et kuuspakk vahele, kas Kalev võtab nulliga või ei võta.... aga kes Kalevit teab, äkki korraks lasevad ennest lõdvaks. Olen nõus selle kuuspaki diili tegema selle peale, et Tartu ei võida ÜLE ÜHE mängu seerias (ehk minu võit kui seis jääb 4:0 või 4:1 Cramole, kõikidel ülejäänud juhtudel mulle kaotus).

    Oled sees ka kellelegi?

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Minu arust näib see finaalseeria paraja pusimisena, Kalev on ka mäng-mängult viletsamat mängupilti näidanud (võrreldes Ühisliigaga).
    Vist vana klišee on saamaks tõeks, et mängid täpselt nii halvasti kui su vastane mängib.
    Ja muidugi see Petšerovi puudumine mõjutab (see loll viimase Ühisliiga võidumängu donkamine).

    Samas väsimuse poole pealt tunduvad Kalevi mehed ikkagi teravamad, mängutempo on ikka kiireks aetud, Rock vist hea meelega mängiks maru aeglaselt (neil muidugi ka Talts ja Toome pidevalt sees).
    Kõik finaalseeriad on pusimised, ei mäleta mina ühtegi sellist seeriat, kus ilusat kossu näidatakse. Kui just väga ühepoolne see asi ei ole.
    Eilses mängus oli tegelt kvaliteeti küll juba, kuid kui sisse ei viska, siis ei tundu ka rünnak ilus (näide, kus Machado ja Škele suutsid suurepärase kehavalitsemise ja kattega end korvi all vabale lay-upile mängida, aga panid nagu minikossus alt mööda).

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    Minu arust näib see finaalseeria paraja pusimisena, Kalev on ka mäng-mängult viletsamat mängupilti näidanud (võrreldes Ühisliigaga).
    Vist vana klišee on saamaks tõeks, et mängid täpselt nii halvasti kui su vastane mängib.
    Ja muidugi see Petšerovi puudumine mõjutab (see loll viimase Ühisliiga võidumängu donkamine).

    Samas väsimuse poole pealt tunduvad Kalevi mehed ikkagi teravamad, mängutempo on ikka kiireks aetud, Rock vist hea meelega mängiks maru aeglaselt (neil muidugi ka Talts ja Toome pidevalt sees).

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mul ei ole sõnu. See oli puhas jama mida Kalev tegi. Terve hooaeg on mänginud kiiret ja ilusat korvpalli kõikide meeskondade vastu ja siis finaalis otsustatakse hakata kolmeseid loopida. Otsus poleks paha, kui nad ei viskaks kolmeseid nii palju mööda. Kokku 26-5. Veideman 6-0. Ei tea, kas ta kujutas ette, et teeb Spanoulist? Välja tuli aga hoopis selline meeskonnale ebakindlust jagav ebardlik sooritus. Ei lähe, siis ei lähe. Lase siis kellegil teisel üritada. Rock ei olnud nii palju parem, aga nad olid kindlamad vajalikel hetkedel ja sealt see suur vahe tuligi. Otsustaval hetkel oli Kalev nagu nurka lasknud kass ja ei saanud ühtegi mõistliku lahendust välja pakkuda. Kuhu on jäänud see meeskond, kes hooaja keskel neid võrdseid mänge ära tõi???

    Kõige rohkem ajab mind närvi Dorbek. Noorteklassidest (olen ta vastu mänginud) on ta kogu aeg tõmmelnud, keerelnud ja karjunud ja teeselnud vigu. Kõik see aeg ja kõik teavad ja ikka vilistatakse talle ära. Avage silmad ja nähke ükskord juba läbi need rõvedad teesklused.
    Tegelt mängib Cramo sarnast mängu nagu kogu hooaja, ka VTBs. Eriti pärast elegari lahkumist. Lihtsalt visked ei taba. VTBs oldi üks vahe üks paremini viskavaid meeskondi kolmeste osas: kokku hooajal 35 %, aga võidumängudes tabati alati väga hästi (just Arbet, Keedus, Veideman ja muidugi Petšerov)) ja see toitis, sest vastane ei saanud kokku tõmmata. Nüüd on aga Veideman ja Arbet kaks mängu järjest kipsis, Petšerov ei mängi ja Machado ka kolmestel alla enda taset. Kui iga mäng jääb nii 10-15 p saamata, ongi raske sama joonist edasi põrutada. Tundub, et võistkonnal on võidukohustus ja käsi seetõttu väristab, iga möödavise sööb sisemiselt ja laob pingeid peale veelgi enam.

    Homme on võtmemäng, kui siis ei õnnestu võita, on seeria läbi.
    Rock mängib oma tasemest paremini, kuid ei midagi erilist. Mängitakse pingevabalt ja eilne kolmeste protsent juba korralik 40, sealt saadi 15 p enam kui kalev ja sellest igati piisas. Mingit imeteadust ei ole, üks viskab sisse, teine mööda ja ei aita siis ka pallikaotuste väiksem arv Cramo poolelt, sest neid realiseerida ei suudeta tänu kehale visketabavusele.

    Äkki lihtsalt ongi Rocki aeg võita, tundub, et ülipikk nn NBA hooaeg on ikkagi Cramo mehi korralikult väsitanud, igalt poolt natuke mõjub, aga eriti jalgadele.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Mul ei ole sõnu. See oli puhas jama mida Kalev tegi. Terve hooaeg on mänginud kiiret ja ilusat korvpalli kõikide meeskondade vastu ja siis finaalis otsustatakse hakata kolmeseid loopida. Otsus poleks paha, kui nad ei viskaks kolmeseid nii palju mööda. Kokku 26-5. Veideman 6-0. Ei tea, kas ta kujutas ette, et teeb Spanoulist? Välja tuli aga hoopis selline meeskonnale ebakindlust jagav ebardlik sooritus. Ei lähe, siis ei lähe. Lase siis kellegil teisel üritada. Rock ei olnud nii palju parem, aga nad olid kindlamad vajalikel hetkedel ja sealt see suur vahe tuligi. Otsustaval hetkel oli Kalev nagu nurka lasknud kass ja ei saanud ühtegi mõistliku lahendust välja pakkuda. Kuhu on jäänud see meeskond, kes hooaja keskel neid võrdseid mänge ära tõi???

    Kõige rohkem ajab mind närvi Dorbek. Noorteklassidest (olen ta vastu mänginud) on ta kogu aeg tõmmelnud, keerelnud ja karjunud ja teeselnud vigu. Kõik see aeg ja kõik teavad ja ikka vilistatakse talle ära. Avage silmad ja nähke ükskord juba läbi need rõvedad teesklused.

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Jälle väga positiivne tulemus. See võit meeldis rohkemgi, kui eelmine. Kindlasti ei tulnud Kalev enam mütsiga lööma vaid väristas terve mängu. Viskepäev polnud ka Kalevil nii kehv, kui eelminekord. Ilus teenitud võit Rockile...kuigi jah eks miskit Eesti kossust räägib see, et perioodil kui Rock ei saanud 5 minutit ühtegi korvi said Kalevlased sisse 1 punktise edu.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Hmm, mul korraks tekkis kiusatus pakkuda kellelegi diili, et kuuspakk vahele, kas Kalev võtab nulliga või ei võta.... aga kes Kalevit teab, äkki korraks lasevad ennest lõdvaks. Olen nõus selle kuuspaki diili tegema selle peale, et Tartu ei võida ÜLE ÜHE mängu seerias (ehk minu võit kui seis jääb 4:0 või 4:1 Cramole, kõikidel ülejäänud juhtudel mulle kaotus).
    Keegi tegi diili ka?

    Leave a comment:


  • Auba
    replied
    Vägev, vägev, vägev! Nii palju siis Kraamu neli-nullist!

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Esimesed emotsioonid on möödas ja Kalevi fännina ei ole ma tulemusega rahul. Äärmiselt kehv visketabavus ja ei ole ma kunagi aru saanud, miks loopida kolmeseid, kui ilmselgelt ei lähe. Jube.
    Korvpalli fännina on mul hea meel, et seeria läks põnevamaks. Eesti korvpalli toetajana on sellest vaid rõõm. Äkki nüüd tuleb poistel sära ja see jätkub sügiseni.
    Mängust endast. Kolmeseid visati nagu heina lakka. Tulemus oli sama, kui see tegevus tuulise ilmaga ikka on. Juba kole oli. Mäng ei kannatanud ka tegelikult kriitikat. Mõned üksikud mängijad mängisid oma koha välja ja positiivselt üllatas Meister, kes tuli ja tegi. Noorsportlane Sutt tuli ka, aga kui sa ei saa isegi poolfinaalis väljakule, siis on finaalis veel raskem tulla. Tahtis ja pingutas, aga välja veel ei tulnud. See eest meeldis, et ei põdenud neid libisemisi ja pallikaotusi ja äkki järgmine aasta murrab juba läbi. Tartu mehed, ei saa öelda, et tahtsid rohkem, aga väärisid võitu rohkem. Pingutati ja võideldi pallide pärast ja seda oli rõõm näha.

    Soovitan ka korvpalli sõpradel vaadata Delfi BasketTV intervjuusid peatreeneritega enne mängu. Varraku oma oli isegi natukene naljakas (kui Mürkast rääkis), aga muidu oli väga põnev kuulamine. Ja väga hea meel on Kullamäe üle, kes sai lõpuks selle võidu ära.

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Nii. Väga hea, Kalev tuli mütsiga lööma ja juhtus olema ka haruldaselt halb visketabavus. Tartul Kurbas Talts ja eriti Meister tegid väga soliidse esituse.

    Leave a comment:

Working...
X