320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts









    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Kas sealt tundus, et Räiks sai ka stardist paugu enne, kui massale selga lennati ?

      Kommentaar


        Algselt postitas indahell Vaata postitust
        Kas sealt tundus, et Räiks sai ka stardist paugu enne, kui massale selga lennati ?
        Sai küll pihta. Oligi üsna imelik, et niivõrd kõvat puudet veel Räikkönen jätkas lõpuni.

        Kommentaar


          Red Bull's Daniel Ricciardo disqualified from the results of the Australian GP

          http://www1.skysports.com/formula-1/...-australian-gp
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Kobayashi jätkas üldiselt sealt kust ta viimane hooaeg pooleli jäi Ehk oligi teistele ohutum, et ta kohe esimese ringi stardisirgel kraavi keeras, kes teab mitu peanahka see mees oma kamikaze võtetega veel võtnud oleks

            Üldiselt peale schumi lahkumist jällegist enam ei paelu niivõrd see F1, kui Schum come-backi tegi ja mesas sõitis viimast hooaega olin kyll põnevil iga hooja eel, kuid peale tema loobumist jälle jäi nagu mingi tühimik.Isiklikult ei viitsinud oma uneaega täna näpistada, et avaetappi vaadata.

            Aga Magnussen,Bottas ja Massa tunduvad sümpaatsed ja isegi Ricciardo, olgugi, et ma red bulli väga ei seedi ( äkki sellepärast, et Vettelile koti pähetõmbas).

            Kunagi olin Schumi ja Ferru fänn, kuid Schumi liitumisega Mesasse, siis hakkasin samuti Mesa austama, nüüd Hämmi tulekuga ja Ross Brawni lahkumisega on nagu Mersu minu jaoks neutraalsemaks muutunud, ehk sellepärast, et lootsin näha Schumit Mersu töö viljasid nautimas, aga nüüd istub mees koomas imelik saatusekinnas.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Kobayashi jätkas üldiselt sealt kust ta viimane hooaeg pooleli jäi Ehk oligi teistele ohutum, et ta kohe esimese ringi stardisirgel kraavi keeras, kes teab mitu peanahka see mees oma kamikaze võtetega veel võtnud oleks

              Üldiselt peale schumi lahkumist jällegist enam ei paelu niivõrd see F1, kui Schum come-backi tegi ja mesas sõitis viimast hooaega olin kyll põnevil iga hooja eel, kuid peale tema loobumist jälle jäi nagu mingi tühimik.Isiklikult ei viitsinud oma uneaega täna näpistada, et avaetappi vaadata.

              Aga Magnussen,Bottas ja Massa tunduvad sümpaatsed ja isegi Ricciardo, olgugi, et ma red bulli väga ei seedi ( äkki sellepärast, et Vettelile koti pähetõmbas).

              Kunagi olin Schumi ja Ferru fänn, kuid Schumi liitumisega Mesasse, siis hakkasin samuti Mesa austama, nüüd Hämmi tulekuga ja Ross Brawni lahkumisega on nagu Mersu minu jaoks neutraalsemaks muutunud, ehk sellepärast, et lootsin näha Schumit Mersu töö viljasid nautimas, aga nüüd istub mees koomas imelik saatusekinnas.
              See on ikka tõesti julm, et oled 7-kordne maailmameister ja sinu käes on ühe GP keskmise sõidukiiruse rekord (oli vist 256km/h), kuid siis langed suusatades kooma.....
              Polnud mitte kunagi Schumi poolt sõitjana (igav oli see tema domineerimine minu jaoks, aga kuidas kellelegi), kuid inimesena (nii palju kui olen tast "aru saanud") austan/austasin teda väga!

              Kommentaar


                Janek küsib: Kas Hr Vabamäed ja Hr Klaari kunagi veel teles vormel 1 kommeteerimas kuulda saab?
                Vastus: Meie poolt takistusi ei ole. Kui keegi kutsub ja tingimustes kokkuleppele jõuame, siis kasvõi kohe. Kuigi ei tahaks sündmustest ette rutada, siis loodetavasti saavad meie saate sõbrad kuulda meid vormeli otseülekannet kommenteerimas n-ö laivis juba enne suve algust.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  like like like
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Säästu F1 tõesti. Ära liiga kiiresti sõida, rehvid kuluvad alt ära. Ära liiga kiiresti sõida, kütus saab ära. Ära liiga kiiresti sõida, meil on ainult viis mootorit hooaja peale. Jne.

                    Sellist F1-te on küll igav vaadata.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa sellest aru. Ricciardo sai täna unsafe realease'i eest 10 sekundit stop/go karistust. Vahetult enne katkestamist ta tegi ära selle ju. Miks ta peab nüüd Bahreinis 10 kohta tagant poolt alustama lisaks?

                      Kommentaar


                        20 aastat tagasi lahkus kuningas Senna taevastele radadele.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Corinthiansi mängijad mälestasid Sennat sedapidi.

                          Kommentaar


                            Tundub, et Rosberg paneb kinni ka selle asja see hooaeg (kuigi ise olen neegri poolt). Hamilton hakkas liiga hullult staaritsema ja vinguma kvalifikatsiooni pärast, jube lausa.
                            Oleks sarnane asi Silverstones, et Hamilton esimese ajaga ja Rosberg viimasel ringil...

                            Kommentaar


                              Rosberg pandi kenasti Hamiltoni suumulgu kinni sellega, nagu ta varem reedel vist väitis, et kuna ta ise vaesest perekonnast pärit, siis tal võidunälg suurem jms. Kui varem olin neutraalne Mercedese sõitjate osas, siis nüüd küll loodan, et Rosberg paneb tõesti kinni selle asja.

                              Aga krdi kahju, et Räikköneni hea sõit läks lörri.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Massa on täislammas ikka... Võtnud siis Vettel kaasa kes nagunii enamus aja vegeteeris mitte Perez.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X