320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lenk. Ja siis hakatakse ükshaaval Vabaerakonna tegijaid meelitama personaaldiilidega. Elame huvitaval ajal.
    Vaevalt valitsust kukutada soovitakse. Vajadusel annab kasvõi reform vajaliku hääle.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Vaevalt valitsust kukutada soovitakse. Vajadusel annab kasvõi reform vajaliku hääle.
      Ma pigem panustaksin selles osas Tsahknale praegu(ühest häälest peaks Lengi ja tema õe lahkumise korral piisama, Palo ilmselt toetab ka eelarve hääletamisel valitsust nt., muid olulisi hääletusi tulemas pole), tal on kõige rohkem kaotada erakorraliste valimiste puhul, E200 ei jõua nii piisavalt populaarsust koguda,

      Kommentaar


        http://ekspress.delfi.ee/arvamus/kur...st?id=83688935

        Uskumatu, kui silmakirjalik inimene on Urmas Paet. Vana teeb pika lõigu sellest, et Euroopas rünnatakse üha enam juute ja mainib küll jutu seest moka otsast ära, et tegu äkki moslemitega aga süüdistab selles nn äärmuslikke ja populistlikke parteisid (justkui mõni Prantsusmaa moslem lööb juudi maha seetõttu, et LePeni partei teda selleks mõjutas või nagu Paeti enda mõttekaaslased polekski süüdi selles, et taoline olukord on üldse tekkinud.

        Kommentaar


          Põhilised juutide ründajad on äärmuslikult meelestatud moslemid ja neonatsid.
          Kas tõesti peab nii lihtsat lauset lahti mõtestama sulle? Mitte neonatsid ei aja äärmuslikke moslemeid vihakuritegudele, vaid nad mõlemad tegelevad sellega agaralt, sest mõlemad on debiilikud. Ühe perse 2 põske.

          Ja jälle Paeti massiimmigratsioonis süüdistada, kui Eesti on karmimate immigratsioonireeglitega riik euroopas valgevene järel olnud koguaeg, kaasa arvatud refi valitsemisajal ja kui Paet on kordi ja kordi seletanud, et Eesti ei ole nõus ülepaisutatud kvootidega, no ma ei saa aru. Valime EKRE, saadame ELi persse ja lähme venemaa rüppe tagasi?

          Kommentaar


            Kas tõesti peab nii lihtsat lauset lahti mõtestama sulle? Mitte neonatsid ei aja äärmuslikke moslemeid vihakuritegudele, vaid nad mõlemad tegelevad sellega agaralt, sest mõlemad on debiilikud. Ühe perse 2 põske.
            Irw, palju on kusagil Malmö või Berliini eeslinnas nn neonatse ja palju moslemeid? Pakun, et suhe on umbes 1:1000.
            Ja selle võrdlusega, et kui Euroliidu sigaduste peale õlgu kehitame, läheme järelikut Venemaa rüppe tagasi, võid ise perse minna. Ei ole nii, et kui ei armasta koeraliha mannavahuga, pead armastama järelikult kassiliha maadsikamoosiga.

            Kommentaar


              Sorri, aga sa pead päris loll olema, kui sa arvad, et eesti majandus siin maailmanurgas isoleerituna õitsele lööb ja vene mõjusfääri ei jää.

              Kommentaar


                https://www.theguardian.com/us-news/...hara?CMP=fb_gu

                Ei tea, kas Helmed oleks nõus abistama selle rahastamisega

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Sorri, aga sa pead päris loll olema, kui sa arvad, et eesti majandus siin maailmanurgas isoleerituna õitsele lööb ja vene mõjusfääri ei jää.
                  See on ainult sinu kahe kõrva vahel vilisevas tuules kinni, et mina oleks justkui rääkinud midagi isoleeritud
                  majandusest vms. Ei ole. Kuigi ma ka ei arva, et Jevroliit on mingi jõukuse võluvits - no näiteks Šveitsis ma pole käinud aga niipalju tean, et ühiskolhoosi nad ei kuulu aga minu teada siiski näljas ka ei ole. Minu teada pole majandusliku koostöö vastu kellegi midagi, küll aga vasakäärmusliku agenda pealesurumises, mida ka Paet kahjuks oma artiklis heaks kiidab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    See on ainult sinu kahe kõrva vahel vilisevas tuules kinni, et mina oleks justkui rääkinud midagi isoleeritud
                    majandusest vms. Ei ole. Kuigi ma ka ei arva, et Jevroliit on mingi jõukuse võluvits - no näiteks Šveitsis ma pole käinud aga niipalju tean, et ühiskolhoosi nad ei kuulu aga minu teada siiski näljas ka ei ole. Minu teada pole majandusliku koostöö vastu kellegi midagi, küll aga vasakäärmusliku agenda pealesurumises, mida ka Paet kahjuks oma artiklis heaks kiidab.
                    Sa ikka sellest saad aru, et Šveits(ja Norra) peavad jälgima meeletult eurodirektiive, aga ise hääletada ei saa?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Sa ikka sellest saad aru, et Šveits(ja Norra) peavad jälgima meeletult eurodirektiive, aga ise hääletada ei saa?
                      Noh, mingis mõttes kindlasti aga tean lähedase inimese kaudu, et näiteks Jevroliidu kalanduseekirjade peale kusevad nii norralased kui islandlased laias kaares.

                      Kommentaar


                        EList lahkumine ei lükka meid venemaa rüppe. Eesti julgeolekugarantiin on NATO ja selleks ta jääb. Kas Eesti majandusel läheks ka ilma ELita hästi või halvasti ei saa me teada ennem kui praegusel kujul olev liit laguneb või kui Eesti peaks sealt välja astuma(mida ilmselt ei juhtu kui EKRE valitsema ei hakka). Ma ei julge küll väita, et peale liidust lahkumist käib meie majandus alla suuresti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          EList lahkumine ei lükka meid venemaa rüppe. Eesti julgeolekugarantiin on NATO ja selleks ta jääb. Kas Eesti majandusel läheks ka ilma ELita hästi või halvasti ei saa me teada ennem kui praegusel kujul olev liit laguneb või kui Eesti peaks sealt välja astuma(mida ilmselt ei juhtu kui EKRE valitsema ei hakka). Ma ei julge küll väita, et peale liidust lahkumist käib meie majandus alla suuresti.
                          Kui me tahame EL-i väliselt kaupa müüa peaks me siiski järgime kõiki nõudeid mis EL on kehtestanud samas saamata EL fondidest finantsvahendeid mis majandust edendavad. Naiivne on hea olla, astume välja ning kõik jääb samaks.

                          Kommentaar


                            Okei. Norral on nafta, Šveitsil on aastasadu püsinud stabiilne riigi- ja majanduskord. Tugev pangandus. Saavad hakkama.
                            Mis meil oleks? Praegusel hetkel oleme me ikka pigem sõltuvad ELi turust, et sinna saaks müüa lihtsamalt ja sinna teenuseid kasutada lihtsamalt. Ütleme, et see võimalus langeb ära. Ilmselt tõuseks hinnad kõigele, mis tuleb EList. Mis meie puhul tähendab väga suurt kogust asju. Teenuseid saame me ainult väga odavat tööjõudu pakkudes. Ehk see oleks ka veidi jama. Mida teevad siis firmaomanikud, kelle eesmärgiks on saada paremat sissetulekut ja et töötajad enamvähemgi rahul oleks? Noh, pööravad pilgud sinna, kus nende kaupa vastu võetakse. Kui ELi on raske sisse saada, siis võib kohe tulla üks teine suure turuga riik ja hakata pakkuma paremaid tingimusi. Ettevõtjad on rõõmsad, kuna saavad enda asjadest lahti. Et poliitikud ei kobiseks, siis toetavad nad neid rahaliselt ja poliitikud ei taha ka väga siis enam siin mingeid hädasid ja pahaseid valijaid. Siis tuleb eks sõbralik suure turuga riik ja küsib, et äkki teeksite kuskil seal ja seal sellist avaldust, äkki mõtleksite siin veidi seda ja teist keele- või kodakondsuspoliitikat ja, oih, ilma püssipauguta olemegi Vene mõjusfääris.
                            Mingid võrdlused kassisita ja mannavahuga võite ausalt endale naiivsuses sisse istuda, sest ükski asi ei pea kohe nii käima, et astute välja EL-st, kohe olete Venemaa osa, vaid see muutub järkjärgult, kui vaatate juba Kreekat, Küprost ja muid riike, kes sita majanduse sunnil asuvad vaatama selle suure turu poole.

                            Kommentaar


                              Ma teen oma töö tõttu palju koostööd kõikide EU riikidega ja ma ütlen ausalt, et ma ei saadaks kaupa Šveitsi ja Norra, kui nad nii rikkad poleks. Kui me kõrval Lätil oleks samad tolli ja maksureeglid, mis neil kahel, siis need ma laseks küll kohe üle. See lihtsalt poleks seda väärt.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                EKRE can do no wrong. Helmed on jumal.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X