320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Gaasijuhtme puhul Venemaa müüb siiski. Venemaaga äri teha oleks minuarust igati mõistlik. Sellesuhtes kui hetkel on suhteliselt null see tegevus. Oleks see ju ka Eesti majandusele hea tõuge, ning kui peaks midagi nihu minema ja kraanid kinni on uuesti siis oleme tagasi pm. samas seisu mis praegu. Kus me saame ka ilma hakkama. Aga igasugu sanktsioonid matavad need plaanid juba eos maha.
    Rahvusvahelises äris ei käi asjad nii lihtsalt, et kui üks müügiauk kukub äa hakkan kohe järgmisesse müüma ning elu lill. Vt ka piim peale vene turu ärakukkumist ning tänu sellele järgnenud kahh piimandussektoris.

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Need sanktsioonid on otsene vastus ukraina ründamisele mitte mingi banaanidirektiiv. Kui sinu jaoks on okei, et venemaa naaberriikides sõdimas käib "putin strong" agendaga, siis pole tõesti millestki rääkida.
      Hakkab jälle tulema mingi “Putin strong” jutt. Katsu olla. Jap, tegelikult ma olen Venemaa “siseorganitest” ja käin vaatamas ega mõni foorumlane juhuslikult mäluspeaga riigisaladusi ei uploadi.

      Kõik kes ei ole samas paadis ELiga on kohe Putiniga ? Samas kui Saksamaa tahab ise väga Venemaaga suhteid luua eri tasanditel.

      Ma endaarust ei ole ka kordagi väitnud, et out ELst aga see kontseptsioon võiks väheke muutuda. Vähem Liitu, rohkem Euroopat ja rohkem vabade riikide vabalt otsustamist.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Rahvusvahelises äris ei käi asjad nii lihtsalt, et kui üks müügiauk kukub äa hakkan kohe järgmisesse müüma ning elu lill. Vt ka piim peale vene turu ärakukkumist ning tänu sellele järgnenud kahh piimandussektoris.
        Kindlasti ei käi lihtsalt. Aga siiski on võimalusi kindlustada asju niiviisi, et sellist krahhi ei tuleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Hakkab jälle tulema mingi “Putin strong” jutt. Katsu olla. Jap, tegelikult ma olen Venemaa “siseorganitest” ja käin vaatamas ega mõni foorumlane juhuslikult mäluspeaga riigisaladusi ei uploadi.

          Kõik kes ei ole samas paadis ELiga on kohe Putiniga ? Samas kui Saksamaa tahab ise väga Venemaaga suhteid luua eri tasanditel.

          Ma endaarust ei ole ka kordagi väitnud, et out ELst aga see kontseptsioon võiks väheke muutuda. Vähem Liitu, rohkem Euroopat ja rohkem vabade riikide vabalt otsustamist.
          ot aga millised otsustusmomendid on meie jaoks siis kahjulikuks saanud? Riigieelarve on meie otsustada, majanduspoliitika on meie otsustada, seadused ja juriidika on meie otsustada, sotsiaalpoliitika on meie otsustada... banaani kõverus ja kalapüügikvoot on tõesti nii suure paugu pannud?

          kusjuures meil võiks hoopis rohkem liitu olla. eriti mis puudutab sotsiallhartat, miinimumpalka, ametiühinguid
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Kindlasti ei käi lihtsalt. Aga siiski on võimalusi kindlustada asju niiviisi, et sellist krahhi ei tuleks.
            Kõik need vene äridega seotud majanduslikud probleemid on siis olnud ainult rumalate inimeste süü? Kui vaid kõik oleks nii edumeelsed ärimehed ja näeks seda suuremat pilti.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Mingit järjepidavust oligi EKRE-lt liig oodata. Helme määris venelastele mett moka peale

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Mingit järjepidavust oligi EKRE-lt liig oodata. Helme määris venelastele mett moka peale
                Kui nö puhtalt lehelt loeksin Helme interjuud, siis ühineksin täielikult kriitikaga. Aga olles ta arvamusartikleid lugenud nii 15 aasta jooksul, siis raske on talle Kremli-meelsust ette heita. Helme kritiseeris Venemaa välispoliitikat jube enne Gruusiat ja Ukrainat. Siis peeti teda radikaaliks, praegu räägivad sama juttu iga päev Mikser, Mihkelson ja muud limukad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kõik need vene äridega seotud majanduslikud probleemid on siis olnud ainult rumalate inimeste süü? Kui vaid kõik oleks nii edumeelsed ärimehed ja näeks seda suuremat pilti.
                  Whaaat?

                  Ausaltöeldes on 10 vs 1 keeruline kirjalikult vaielda ja lõpliku tõde me välja ei vaidle. Lihtsalt mulle teeb muret, et aina enam EL võtab riikidelt rohkem otsustus õigust. Naljakas muidugi, et oodati kuni mu jutust käiks läbi sõna pagulased ja hakati seda kaarti suruma ja EKREsse paigutama. Kuigi mu jutu point oli hoopis mujal. See EKRE kaart on üldse naljakas. Ei ole mullegi vastuvõetavad kõik nende populistlikud ja lärmavad ideed. Siiski on ka neil huvitavaid punkte. Nagu ma mitmelkorral ka välja tõin, oli mu point mujal, aga las ta jääb. Las ma olen nende rumalate inimestega ühes paadis. Veel on tore, et poliitikas vähem saavutanud ja väiksema haridusega inimesed tituleerivad inimesi rumalateks ja lollideks ja väidavad, et nad midagi ei jaga.

                  Veelkord lõpetuseks. Ma ei arva, et me peaks mingi Estxitit tegema. Aga vabadel riikidel võiks olla rohkem otsustus õigust. Ja jutt ei käi banaani kõverusest või 10st pagulasest. Kuigi ka see peaks jääma iga riigi otsustada keda ja miks ja kui palju riiki lastakse. Aga see on teisejärguline probleem. Olge mõnusad ja elagu Eesti !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Mingit järjepidavust oligi EKRE-lt liig oodata. Helme määris venelastele mett moka peale
                    Enamvähem samajutt mis ta varem on ka rääkinud ju !? Muidugi selle venelastele lisakontrolli tegemine tuleks laiendada kõigile rahvustele, ka eestlastele kes töötavad riigisaladustega. Et meie saladused ei rändaks võõrriigi luureteenistuse kätte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Whaaat?

                      Ausaltöeldes on 10 vs 1 keeruline kirjalikult vaielda ja lõpliku tõde me välja ei vaidle. Lihtsalt mulle teeb muret, et aina enam EL võtab riikidelt rohkem otsustus õigust. Naljakas muidugi, et oodati kuni mu jutust käiks läbi sõna pagulased ja hakati seda kaarti suruma ja EKREsse paigutama. Kuigi mu jutu point oli hoopis mujal. See EKRE kaart on üldse naljakas. Ei ole mullegi vastuvõetavad kõik nende populistlikud ja lärmavad ideed. Siiski on ka neil huvitavaid punkte. Nagu ma mitmelkorral ka välja tõin, oli mu point mujal, aga las ta jääb. Las ma olen nende rumalate inimestega ühes paadis. Veel on tore, et poliitikas vähem saavutanud ja väiksema haridusega inimesed tituleerivad inimesi rumalateks ja lollideks ja väidavad, et nad midagi ei jaga.

                      Veelkord lõpetuseks. Ma ei arva, et me peaks mingi Estxitit tegema. Aga vabadel riikidel võiks olla rohkem otsustus õigust. Ja jutt ei käi banaani kõverusest või 10st pagulasest. Kuigi ka see peaks jääma iga riigi otsustada keda ja miks ja kui palju riiki lastakse. Aga see on teisejärguline probleem. Olge mõnusad ja elagu Eesti !
                      Mida me ei saa praegu ise otsustada? Riigikogust käbi läbi meeletult seadusi ja seadusmuudatusi mis on meie enda looming.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mida me ei saa praegu ise otsustada? Riigikogust käbi läbi meeletult seadusi ja seadusmuudatusi mis on meie enda looming.
                        Mul polnud võimalust eile otsida neid õigusakte ja ettekirjutisi ja ma ei tea kas need on vabalt saadaval üldse. Aga võta kasvõi see sama Hr. Lõhmuse jutt. Ja neid akte ei saadeta ainult pangaduses mida järgida. Samamoodi on ka mujal sektorites.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Mingit järjepidavust oligi EKRE-lt liig oodata. Helme määris venelastele mett moka peale
                          Jumalast hea artikkel. Keegi (Mõnu Õhtulehte?) võiks teha selle "kas seda ütles Yana Toom või Mart Helme" nö viktoriini.

                          Stiilis, kas seda ütles Helme või Toom

                          "Nõustun Sergei Lavroviga, kes ütles, et Balti riikide julgeoleku garantiiks on heatahtlik ja rahuarmastav Venemaa. Arvan, et kui Venemaa mõistab, et Balti riigid ei ole talle ohtlikud, ei hakka ta võitlema nende üle füüsilise kontrolli saavutamise nimel. Venemaaga on tõepoolest raske asju ajada, kuid Venemaaga on siiski võimalik asju ajada." (Helme)

                          "On väga halb, et meie suhted Venemaaga pole kõige sõbralikumad. Kui me ka edaspidi tegeleme ainult Venemaa süüdistamisega, siis suhted ei parane." (Helme)

                          "Kui te küsisite, kas ma usun, et Venemaa toetab separatiste [Donbassis], siis ma vastan, et jah, seda ma usun." (Toom)

                          "Kõik algab keelest. Kui me tahame segregatsioonist lahti saada, tuleb vene lastele eesti keelt õpetada juba alates lasteaiast. See on raske, kuid mitte lootusetu protsess. Ma olen selle poolt, et säilitada praegune süsteem nii kauaks, kuni me oleme selle muutmiseks valmis." (Helme)

                          jne jne

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Mul polnud võimalust eile otsida neid õigusakte ja ettekirjutisi ja ma ei tea kas need on vabalt saadaval üldse. Aga võta kasvõi see sama Hr. Lõhmuse jutt. Ja neid akte ei saadeta ainult pangaduses mida järgida. Samamoodi on ka mujal sektorites.
                            Paratamatult tuleb siin jälle mängu see faktor, et kedagi ju vägisi Euroopa Liidus ei hoita ega saagi hoida. Inglismaa näol on ideaalne näide, et piisab ühest referendumist ja ütle head aega ning isegi siis on võimalik Euroopaga edukalt koostööd jätkata. Kui Eestis läheb olukord ka mingihetk reaalselt nugade peale, siis ainuõige lahendus oleks nagu 2003. aastal kui me liitumiseks tegime referendumi, et teeme ka jätkamise osas referendumi ning rahvas valib oma suuna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Whaaat?

                              Ausaltöeldes on 10 vs 1 keeruline kirjalikult vaielda ja lõpliku tõde me välja ei vaidle. Lihtsalt mulle teeb muret, et aina enam EL võtab riikidelt rohkem otsustus õigust. Naljakas muidugi, et oodati kuni mu jutust käiks läbi sõna pagulased ja hakati seda kaarti suruma ja EKREsse paigutama. Kuigi mu jutu point oli hoopis mujal. See EKRE kaart on üldse naljakas. Ei ole mullegi vastuvõetavad kõik nende populistlikud ja lärmavad ideed. Siiski on ka neil huvitavaid punkte. Nagu ma mitmelkorral ka välja tõin, oli mu point mujal, aga las ta jääb. Las ma olen nende rumalate inimestega ühes paadis. Veel on tore, et poliitikas vähem saavutanud ja väiksema haridusega inimesed tituleerivad inimesi rumalateks ja lollideks ja väidavad, et nad midagi ei jaga.

                              Veelkord lõpetuseks. Ma ei arva, et me peaks mingi Estxitit tegema. Aga vabadel riikidel võiks olla rohkem otsustus õigust. Ja jutt ei käi banaani kõverusest või 10st pagulasest. Kuigi ka see peaks jääma iga riigi otsustada keda ja miks ja kui palju riiki lastakse. Aga see on teisejärguline probleem. Olge mõnusad ja elagu Eesti !
                              Ma mõistan mis sa öelda tahad. Ükski äärmus ei ole hea.

                              Minu mure oli see, et meil on mugavam ja natukene riski vabam teha äri lääne riikidega, kui suure ja laia Venemaaga.

                              Ma ei arva, et meie otsustus mured saavad alguse EL-st. Vaid keda me riigikokku valime. Valija mälu on lühike ja ise me valime endale Repinskid ja Talved riigikokku. Mida sa seal ootad.

                              NB! Repinski on Jõhvi vallavanem või mis iganes seal on ja see on veel suurem naljanumber kui Kohtla-Järve. Nii uskumatu, kui see ka ei tundu.

                              NB2! Endaga on hea vaielda. Vahel mulle tundub, et meil pole valikut ja poliitikud naudivad seda. Kunagi ütlesid poliitikud, et kõik on poolt missioonidega ja toetavad seda, et sest valimistelt saadi mandaat selleks. Ma ei mäleta, et keegi oleks sellele alternatiivi pakkunud. Ivnitskaja ei lähe arvesse.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                                NB! Repinski on Jõhvi vallavanem või mis iganes seal on ja see on veel suurem naljanumber kui Kohtla-Järve. Nii uskumatu, kui see ka ei tundu.
                                Mis sa täpselt selle all mõtlesid, et see on veel suurem naljanumber kui Kohtla-Järve?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X