320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris horror kirjutis. Pean mingeid aineid enne tarbima, et sellest midagi aru saada?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar




      no ma ei tea. Mõttetu teema ju?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Mõttetu jah, sama hästi võiks küsida miks meestele rinnad tehakse ja lokkis juuksed või kiilaspäisus ja suur kõht ette jne.
        Aaaga kui mustanahaline peaks valget etendama, kas siis tehtaks ta grimmiga valgeks?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas shefield
          Armsad huumori pritsmed.
          Nn elbi minor meenutab oma vastuste stiililt paari foorumi kasutajat...
          Vb on mõni mitme setme koha peal tööl.

          Ps see on päris põnev ja hariv lehekülg. Tutvuge.
          Assa nugis! Olen ise ka "lodevuspagulane" ja ühtlasi ka "eestlased "selles riigis"" FB lehe ja -grupi adminn. Mäletan, et seda postitust lugedes leidis see sama oma tee kiiresti Zuckerbergi prügikasti. Äge, haritud ja professionaalne lähenemine EKRE poolt, kui nii võtta. Klounaad.

          Kommentaar


            Algselt postitas shefield
            http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ol?id=72716187

            "Ühe olulise punktina toob ECRI välja, et kohtute menetluses on olnud vähe diskrimineerimisjuhtumeid ning selle põhjuseks on karistusseadustiku puudujäägid. „ECRI soovitab Eesti ametivõimudel võtta viivitamatult parlamendi menetlusse karistusseadustiku paragrahvi 151 muutmine, et kõrvaldada piirang, mille kohaselt süütegu ei loeta asetleidnuks juhul, kui ei ole tõendatud, et selle tagajärjel tekkis risk ohvri tervisele, elule või varale."
            See on üsna õige tähelepanek küll. Ehk kui praegu lubab sind mingi netikommentaator sodiks peksta, siis ei ole see süütegu, kuna "reaalselt istub ta arvuti taga ja seal ta ei mõtle, mida ta ütleb ja reaalselt keegi ohus pole". Natuke rumal tõlgendus või nii.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, teeme katsearvutuse.
              Sotsidelt tuleb 100% hääli ehk 15.
              Reformilt tuleb ka pigem enamus ehk umbes 26.
              IRL-st tuleb maksimaalselt 2-3 (pigem ei tule ühtegi)
              EKRE-st ei tule kindlasti midagi.
              Vabakal on pooleks ehk pakuks 3-4 poolt.
              Keskerakond on suur küsimärk. Ütleme, et umbes viis hääletavad poolt.
              On hea meel, et sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon seab põhiväärtused päevapoliitilisest punktinoppest kõrgemale – fraktsioonidest ainsana kirjutasid kooseluseaduse rakendusaktidele alla kõik SDE saadikud. Sõbrad, olen teie üle uhke!
              (20% liikmete kadu reformierakonnast, 0 häält nii Vabaerakonnast kui Keskerakonnast, IRLi ja EKREga on kõik niikuinii selge)
              Jevgeni Ossinovski

              vabaerakond
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Ma ei oska enam muud küsida, kui et kas too Niineste on päriselt olemas?
                http://publik.delfi.ee/news/sunagu/k...id?id=72758111

                Kommentaar


                  Mustanahalise laulja parodiseerimine võrdsustada koolikiusamisega, no ma ei tea, mõne inimese elu on ikka väga igav.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Mina arvan, et see konkreetne arutelu on pärit taieselt "Skisofreenia läbi roheliste lillede".

                    edit: mitte arutelu, vaid MN seisukohad
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Mina arvan, et see konkreetne arutelu on pärit taieselt "Skisofreenia läbi roheliste lillede".

                      edit: mitte arutelu, vaid MN seisukohad
                      Ma pakun, puusalt, et asi nägi välja nii. Tuleb Mari Peegel ja ütleb, et kurat, tehti neegrit järgi, see on paha, Mart, kirjuta midagi. Mart ütleb, et saade on üldiselt nõme, et võib jaurata jah. Ja nüüd siis läks asi käest ja ei saa enam tagasi ka tõmbuda.

                      Kommentaar


                        Aga mida siis Niineste valesti ütleb? Tsiteerin tänast EPL-i: "Ühtlasi näitab ta (Uuspõld) kätte ühe laiema probleemi tuuma, võimetuse näha inimeseks olemise tasandil seoseid ja tajuda asjade põhimõttelist sarnasust." ja "Ent kui ahistajaid ise mõne vähima ühisnimetaja, näiteks vaenavate hoiakute alusel ühiskonnast negatiivse näitena esile tuua, ei jõua ebaõigluse üle hädaldamist ära kuulda."
                        Aga täpselt nii see ju on. Kui hakatakse teist inimest parodeerima, võetakse konteksti tajumata ja teemasse süüvimata mingi üksik väline tunnus ja ilgutakse selle üle. Aga kui keegi välja ütleb, millega on tegemist ning asja pisut analüüsib, on ta kohe terve mõistuse vastane Brüsseli tallalakkuja, lihtsakoelise nalja kuri keelaja ja rahvavaenlane.

                        See on sama totter kui (samuti tänases Päevalehes) Peeter Sauter pajatab igatsevalt armsatest romantilistest alkoholireklaamidest ja miks neid siis nüüd keelama peaks, sest ega ju keegi ei osta viina reklaami pärast, need võiks ju ikka olemas olla, ostetakse ikka selle pärast, et on vaja. Aga kuidas on üldse selline olukord tekkinud, et on vaja viina juua? Ikka sellest, et noorpõlves on viinajoomise "vajadus" ehk vastav elustiil osava reklaamiga inimesele maha müüdud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Aga mida siis Niineste valesti ütleb? Tsiteerin tänast EPL-i: "Ühtlasi näitab ta (Uuspõld) kätte ühe laiema probleemi tuuma, võimetuse näha inimeseks olemise tasandil seoseid ja tajuda asjade põhimõttelist sarnasust." ja "Ent kui ahistajaid ise mõne vähima ühisnimetaja, näiteks vaenavate hoiakute alusel ühiskonnast negatiivse näitena esile tuua, ei jõua ebaõigluse üle hädaldamist ära kuulda."
                          Aga täpselt nii see ju on. Kui hakatakse teist inimest parodeerima, võetakse konteksti tajumata ja teemasse süüvimata mingi üksik väline tunnus ja ilgutakse selle üle. Aga kui keegi välja ütleb, millega on tegemist ning asja pisut analüüsib, on ta kohe terve mõistuse vastane Brüsseli tallalakkuja, lihtsakoelise nalja kuri keelaja ja rahvavaenlane.
                          Kas siis paroodia kui selline on täiesti välistatud? Noh, ala, et parodeerime Koit Toomet, aga Mike Emelaid ei tohi, kuna ta on mustanahaline? Ma pole seda saadet näinud, aga nad ei mängi ju seal nö. musta rassi negatiivsete rassistereotüüpide peale ala arbuus, kanakintsud, rattavargused ja dintonuffing, vaid lihtsalt mäkerdavad end mingi asjaga kokku. Ma ei saa aru, et miks see üleüldse kedagi kottima peaks (nagu ka see saade üleüldiselt)?

                          Kommentaar


                            Ma olen kuulnud, et see pole lisaks paroodiasaade vaid jäljendussaade (parodeerijad hävivad), et seda enam tuleks möksida.

                            Muidu paroodia puhul võiks küll küsida, et mis vahe seal on, et mis nahavärviga on? Valge Mike Emelai ongi naljakam. Või kui Benton oleks osaleja (äkki on muidugi olnud), siis värvitaks kogu aeg valgeks või?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              See on sama totter kui (samuti tänases Päevalehes) Peeter Sauter pajatab igatsevalt armsatest romantilistest alkoholireklaamidest ja miks neid siis nüüd keelama peaks, sest ega ju keegi ei osta viina reklaami pärast, need võiks ju ikka olemas olla, ostetakse ikka selle pärast, et on vaja. Aga kuidas on üldse selline olukord tekkinud, et on vaja viina juua? Ikka sellest, et noorpõlves on viinajoomise "vajadus" ehk vastav elustiil osava reklaamiga inimesele maha müüdud.
                              krt, ma pole kindel, et tänane suur kange alkoholi ostja, tarbija oma noorpõlves väga mingeid reklaame nägi.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kas siis paroodia kui selline on täiesti välistatud? Noh, ala, et parodeerime Koit Toomet, aga Mike Emelaid ei tohi, kuna ta on mustanahaline? Ma pole seda saadet näinud, aga nad ei mängi ju seal nö. musta rassi negatiivsete rassistereotüüpide peale ala arbuus, kanakintsud, rattavargused ja dintonuffing, vaid lihtsalt mäkerdavad end mingi asjaga kokku. Ma ei saa aru, et miks see üleüldse kedagi kottima peaks (nagu ka see saade üleüldiselt)?
                                Aga miks peab midagi välistatud olema. See, et nähakse asjade vahel seoseid ja toimuvat tuleviku tarbeks analüüsitakse, ei ole välistamine ega keelamine. Tegemist on saatega, mida nähtavasti suur osa telepublikust vaatab, seega on neid küll ja küll keda see kotib. Võib ju arutleda, kas paroodiat peab just niimoodi räigelt tegema nagu see tüüp Arethaga tegi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X