320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    http://www.express.co.uk/news/world/...Attack-Assault

    jätkates Kölni, Stuttgarti ja Hamburgi lainel..
    Politsei on süüdi, et hakkama ei saanud. Naised ise on süüdi, et julgesid välja uut aastat vastu võtma. Pagulane oli puu otsas, kui pauk käis. Ja tegelikult polnudki tegemist pagulastega vaid hoopiski pagulaspoliitika vastaste poolt pagulaste sekka sokutatud inimestega, nagu eile ühte arvamust kuulda sai.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Sa üldse tead ka, mis demagoogia on?

      Nüüd palun näita täpselt välja mis osa minu postitustes on sihipärane ja ebaaus mõjutamine? Kus ma pole kasutanud fakte või loogikat? Kui üldse, siis demagoogia on sinu "Kölni suguses linnas puudub kodanikul turvalisus". Oled sa käinud Kölnis? On sind araablased ahistanud? Kas Tallinn on alates pronksiööst olnud õudne koht kus venelased iga õhtu R-Kioskeid röövivad? Kas sa saad aru, mis on üldistamine, mis on stereotüüpidega lahmimine.
      Kellele kurat meeldiks sattuda kus iganes reisides situatsiooni, kus rahvas tulistab teineteise pihta ilutulestikurakette ja märatseb ja ahistab naisi. Miks sa sellist küsimust küsid? Mis see puudutab antud diskussiooni, kui Eestisse pole endiselt tulnud mitte ühtegi pagulast, välja arvatud mõned ukrainlased ja transiitreisijad, kes on lihtsalt vahele jäänud. Kas sa saad aru, et see mida otsustab Saksamaa oma immigratsioonipoliitikas ei ole mitte vähimalgi määral sõltuv Eestist või meie otsustest? Kas sa saad aru, et Eesti immigratsioonipoliitika on olnud viimased 10 aastat väga karm ja isegi kvooditingimustes on endiselt väga karm?
      Tülgastav on mõnede võimetus asjasse sisuliselt süübida ja lahmida valimatult ilaga.
      Ma ei saa aru nende küsimuste mulle suunamisest olukorras, kus minu tsitaat algas sõnadega " Eesti eestiks aga.."
      Ma ei kõrvutanud ka Saksamaa ja Eesti immigratsioonipoliitikaid, veel vähem nende üksteisest sõltumist.
      Eesti immigratsioonipoliitika on olnud õnneks karm palju pikemalt, kui 10 aastat ent ka sellest ma ei rääkinud.
      Antud juhul kuulajaskonna väga sihipärane ja ebaaus mõjutamine taaskord Kui vastamise stiili mõte ongi täiesti ähmast panna siis on tiba keeruline tõesti, sest kes kõige valjemini karjub, sellel on ju õigus, eks?

      Üldiselt katsun ma selle teema külastamist vältida, sest tavaliselt lõpeb see täpselt nii nagu praegu. Tuleb mõni ennasttäis vend, kelle murenevat maailmapilti sa jälle solvanud oled oma eriarvamusega, purskab oma ärrituse vihast värisedes sulle näkku ja takkapihta oled veel loll ka, kui tema "kõrgintelligentsist" aru ei saanud. Vastuse andmise täpsus on umbes selline:
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kui sa nii suur lugemisekspert oled siis otsi mulle paar sellist kommentaari välja
        Ma tõesti ei viitsi. kui sa kasutad seda viisi, et võtad oma lause "ainult neegrid vägistavad ja kindlasti mitte valged" ctrl-c ning avad otsimisakna ja teed seejärel ctr-v, siis vist ei leia küll. Kui sa aga natukenegi mõttega loed seda lauset, siis leiad ise ilma suure vaevata kogu kommentaarium on täis arutelu "araablased ja neegrid vägistavad, valged naised on hädaohus". See pole ju ometi kaheksas klass, et kui ülakoma puudub, siis sellist mõtteviisi ei eksisteeri.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Ma ei saa aru nende küsimuste mulle suunamisest olukorras, kus minu tsitaat algas sõnadega " Eesti eestiks aga.."
          Ma ei kõrvutanud ka Saksamaa ja Eesti immigratsioonipoliitikaid, veel vähem nende üksteisest sõltumist.
          Eesti immigratsioonipoliitika on olnud õnneks karm palju pikemalt, kui 10 aastat ent ka sellest ma ei rääkinud.
          Antud juhul kuulajaskonna väga sihipärane ja ebaaus mõjutamine taaskord Kui vastamise stiili mõte ongi täiesti ähmast panna siis on tiba keeruline tõesti, sest kes kõige valjemini karjub, sellel on ju õigus, eks?

          Üldiselt katsun ma selle teema külastamist vältida, sest tavaliselt lõpeb see täpselt nii nagu praegu. Tuleb mõni ennasttäis vend, kelle murenevat maailmapilti sa jälle solvanud oled oma eriarvamusega, purskab oma ärrituse vihast värisedes sulle näkku ja takkapihta oled veel loll ka, kui tema "kõrgintelligentsist" aru ei saanud. Vastuse andmise täpsus on umbes selline:
          https://youtu.be/3Mwc1W81BaU?t=9s
          Sa ei saa täpselt millest aru? Mida sa siin teemas arutada tahad, Eesti immigratsioonipoliitika ei kõlba, Saksamaa oma samuti mitte. Samuti tundub, et sind ei huvita võrdlused, ühelegi küsimusele sul vastust ei ole ja ainuke asi mida suust ajad on see, et keegi solvub. Mis see sinu asi on kui keegi solvub või ei solvu, tegu on foorumdiskussiooniga.
          Mida perset sa siit otsid?

          PS! minu maailmavaade pole kunagi olnud tugevam kui praegu, see kui targa või lollina inimene ennast tunneb on küll ikka tema enda isiklik probleem, aga vähemalt minu jaoks on üpris elementaarne mingis vestluses osalemise puhul ka ennast vähegi teemaga kurssi viia.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Kui sa nii suur lugemisekspert oled siis otsi mulle paar sellist kommentaari välja
            Mine otsi ise

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ma tõesti ei viitsi. kui sa kasutad seda viisi, et võtad oma lause "ainult neegrid vägistavad ja kindlasti mitte valged" ctrl-c ning avad otsimisakna ja teed seejärel ctr-v, siis vist ei leia küll. Kui sa aga natukenegi mõttega loed seda lauset, siis leiad ise ilma suure vaevata kogu kommentaarium on täis arutelu "araablased ja neegrid vägistavad, valged naised on hädaohus". See pole ju ometi kaheksas klass, et kui ülakoma puudub, siis sellist mõtteviisi ei eksisteeri.
              See ei ole see, millest oli jutt.
              Väide oli et meil siin on pagulasuudiste pärast tekkinud inimesi, kes arvavad, et ainukesed vägistamisjuhtumid ongi neegrite poolt tehtud


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Vaatasin mingi osa üle. Ei leidnud. Kuniks pole näinud, ei usu.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                See ei ole see, millest oli jutt.
                Väide oli et meil siin on pagulasuudiste pärast tekkinud inimesi, kes arvavad, et ainukesed vägistamisjuhtumid ongi neegrite poolt tehtud




                Vaatasin mingi osa üle. Ei leidnud. Kuniks pole näinud, ei usu.
                Kui postitatakse lademete kaupa uudiseid sellest, kus araablased ja neegrid naisi vägistavad, siis mida need näited peaksid tõestama? Milliseid väiteid?
                see meenutab mulle natuke grammatikajuriidikat. Eks igale ühele oma koolkonnad.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  See ei ole see, millest oli jutt.
                  Väide oli et meil siin on pagulasuudiste pärast tekkinud inimesi, kes arvavad, et ainukesed vägistamisjuhtumid ongi neegrite poolt tehtud




                  Vaatasin mingi osa üle. Ei leidnud. Kuniks pole näinud, ei usu.
                  Minu väide muuseas ei olnud see, et ainult araablased ja neegrid vägistavad, vaid et vägistamine (ja no enda õhkamine ja muu selline kraam) on ainuke asi, mida pagulased euroopas teevad. Nüüd järele vaadates on lause tõesti kahemõtteline, vabandust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Eks Martin on öelnud.
                    Õu, what!

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Sa ei saa täpselt millest aru? Mida sa siin teemas arutada tahad, Eesti immigratsioonipoliitika ei kõlba, Saksamaa oma samuti mitte. Samuti tundub, et sind ei huvita võrdlused, ühelegi küsimusele sul vastust ei ole ja ainuke asi mida suust ajad on see, et keegi solvub. Mis see sinu asi on kui keegi solvub või ei solvu, tegu on foorumdiskussiooniga.
                      Mida perset sa siit otsid?

                      PS! minu maailmavaade pole kunagi olnud tugevam kui praegu, see kui targa või lollina inimene ennast tunneb on küll ikka tema enda isiklik probleem, aga vähemalt minu jaoks on üpris elementaarne mingis vestluses osalemise puhul ka ennast vähegi teemaga kurssi viia.
                      Katsu nüüd maha ikka rahuneda. Ohhjah
                      Ma jah, antud tähelepanu tõmbanud postituses tõesti ei puudutanud ühegi riigi immigratsioonipoliitika eripärasid. Ma saan aru, et ilma selleta siis ei tohi enam suud lahti teha?
                      Postituse mõte oli koputada mõne inimese südametunnistusele, olukorras, kus euroopa riigi alamate ja nende kommete vastu, sealhulgas nõrgema soo esindajate vastu on pandud toime kavatsetud ja kordineeritud alandav rünnak. See muidugi nüüd jällegi jube julge väide eks, sest ma pole ise Kölnis käinud ja tegelikult kõik on jamps ja väljamõeldis, kui oma ihusilmaga pole tunnistanud. Aga see selleks, its more of a LeeRomeno style.
                      Postituse mõte oli anda märku, et kitsenikkumise naljad ja soft lälin a la "tõesti kurb ja eks politsei oli ka ikka vilets seal ja loodetavasti saavad kõik oma teenitud karistuse AGA see ei tähenda mitte midagi tegelikult veel (majandus)pagulaste kohta" on ülbe toon ohvrite suunas, kelle sekka võib sattuda igaüks.
                      Postituse mõte oli näidata, et euroopa südames levib vägivaldne usuterror mille vastu ollakse üha enam võimetud ja see on mõttekoht.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Katsu nüüd maha ikka rahuneda. Ohhjah
                        Ma jah, antud tähelepanu tõmbanud postituses tõesti ei puudutanud ühegi riigi immigratsioonipoliitika eripärasid. Ma saan aru, et ilma selleta siis ei tohi enam suud lahti teha?
                        Postituse mõte oli koputada mõne inimese südametunnistusele, olukorras, kus euroopa riigi alamate ja nende kommete vastu, sealhulgas nõrgema soo esindajate vastu on pandud toime kavatsetud ja kordineeritud alandav rünnak. See muidugi nüüd jällegi jube julge väide eks, sest ma pole ise Kölnis käinud ja tegelikult kõik on jamps ja väljamõeldis, kui oma ihusilmaga pole tunnistanud. Aga see selleks, its more of a LeeRomeno style.
                        Postituse mõte oli anda märku, et kitsenikkumise naljad ja soft lälin a la "tõesti kurb ja eks politsei oli ka ikka vilets seal ja loodetavasti saavad kõik oma teenitud karistuse AGA see ei tähenda mitte midagi tegelikult veel (majandus)pagulaste kohta" on ülbe toon ohvrite suunas, kelle sekka võib sattuda igaüks.
                        Postituse mõte oli näidata, et euroopa südames levib vägivaldne usuterror mille vastu ollakse üha enam võimetud ja see on mõttekoht.
                        Ole nüüd. Mina igatahes usun LeeRomenot! Aitab pagulaste kiusamisest! Ka neil on oma kombed ja tavad mida peame austama õppima!
                        Migrandi abikaasa lasi inimkaubitsejatel igapäevaselt vägistada oma naist kolme kuu vältel, et tasuda reisi eest Euroopasse ... ja isegi liitus nende vägistajatega ise.
                        Erinevus rikastab!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Katsu nüüd maha ikka rahuneda. Ohhjah
                          Ma jah, antud tähelepanu tõmbanud postituses tõesti ei puudutanud ühegi riigi immigratsioonipoliitika eripärasid. Ma saan aru, et ilma selleta siis ei tohi enam suud lahti teha?
                          Postituse mõte oli koputada mõne inimese südametunnistusele, olukorras, kus euroopa riigi alamate ja nende kommete vastu, sealhulgas nõrgema soo esindajate vastu on pandud toime kavatsetud ja kordineeritud alandav rünnak. See muidugi nüüd jällegi jube julge väide eks, sest ma pole ise Kölnis käinud ja tegelikult kõik on jamps ja väljamõeldis, kui oma ihusilmaga pole tunnistanud. Aga see selleks, its more of a LeeRomeno style.
                          Postituse mõte oli anda märku, et kitsenikkumise naljad ja soft lälin a la "tõesti kurb ja eks politsei oli ka ikka vilets seal ja loodetavasti saavad kõik oma teenitud karistuse AGA see ei tähenda mitte midagi tegelikult veel (majandus)pagulaste kohta" on ülbe toon ohvrite suunas, kelle sekka võib sattuda igaüks.
                          Postituse mõte oli näidata, et euroopa südames levib vägivaldne usuterror mille vastu ollakse üha enam võimetud ja see on mõttekoht.
                          Jee, jälle olen mina süüdi. Kitsenikkaripost tuli kohe pärast hiddenloli külastamist. Äkki saaksin andeks?

                          Kommentaar


                            count, ütle nüüd päris ausalt. Kölni sündmuseid lugedes olid sisimas tegelikult täitsa õnnelik, eksole?

                            Kommentaar


                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                count, ütle nüüd päris ausalt. Kölni sündmuseid lugedes olid sisimas tegelikult täitsa õnnelik, eksole?
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X