320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Rassist on pigem ikka see, kes ei taha seal elada sellepärast, et ta arvab, et kõik neegrid on vargad ja esimesel võimalusel tahaks ta ära tappa ja ta korteri tühjaks teha.
    väga äärmuslik definitsioon rassismist. umbes sama nagu seksist on ainult see, kes veab naise võpsikusse, et nika-naka teha.

    Aga üleüldiselt on siiski praegu probleem kultuurilistes erinevustes mis on osaliselt baseeruv ning tulenev usulisest ja ühiskondlikust taustsüsteemi erinevusest. Ja ühine lihtne tunnus, mille järgi selekteerida ja millele viidata on nahavärv. Kausaalsus ei peitu aga seal ning minu personaalne arvamus on, et võrreldes praegusega oleks paljudel zero fucks given kui mingil sõjalisel põhjusel tuleks eestisse 1500 neegrit näiteks.... Austraaliast.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      väga äärmuslik definitsioon rassismist. umbes sama nagu seksist on ainult see, kes veab naise võpsikusse, et nika-naka teha.

      Aga üleüldiselt on siiski praegu probleem kultuurilistes erinevustes mis on osaliselt baseeruv ning tulenev usulisest ja ühiskondlikust taustsüsteemi erinevusest. Ja ühine lihtne tunnus, mille järgi selekteerida ja millele viidata on nahavärv. Kausaalsus ei peitu aga seal ning minu personaalne arvamus on, et võrreldes praegusega oleks paljudel zero fucks given kui mingil sõjalisel põhjusel tuleks eestisse 1500 neegrit näiteks.... Austraaliast.
      No rassism on minu arust ju ikkagi seotud enese rassi teistest paremaks pidamisega ja teistele rassidele stereotüüpsete omaduste andmisega? Samamoodi seksism on eelkõige ikkagi arusaam, et naise koht on köögis ja ta ei saa kindlasti ühe või teise asjaga hakkama, sest need on meestetööd jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Minu jaoks pole sellist asja nagu pagulasvastane. Iga pagulase taga peitub keegi inimene ja selle inimesega seotud lugu. Ma pole nende inimeste vastane, kes on põgenenud sõja eest või tagakiusamise või muu sellise. Samuti pole ma nende inimeste vastu, kes tulevad, et leida endale uus kodu, õppida ära kohalik keel, leida töökoht ja olla tubli kodanik.
        Samas olen nende vastu, kes tulevad võõrale maale kuritegelikel eesmärkidel, muidusööjaks vms.
        Ma olen seda juttu rääkinud algusest peale, ma ei saa aru, miks see võttis nii kaua aega sellest arusaamiseks?
        No aga nii ei saa juu, et need tublid, töökad ja eeskujulikud pagulased võtaks vastu küll ja siis need laisad, umbkeelsed, ahistajad ning potentsiaalsed terroristid käigu putsi. Saad kõike.

        E: ehk kas sa siis oled igasuguste pagulaste vastuvõtmise poolt või vastu
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          No aga nii ei saa juu, et need tublid, töökad ja eeskujulikud pagulased võtaks vastu küll ja siis need laisad, umbkeelsed, ahistajad ning potentsiaalsed terroristid käigu putsi. Saad kõike.
          Mis kontekstis sa nüüd räägid? Kui Eesti mõistes, siis siia ei tule ühtegi nn mugavuspagulast või terroristi, kui sa räägid Euroopa mõistes, siis tõepoolest, suurim viga, mida Euroopa tegi oli silma kinni pigistamine kuni oli liiga hilja, rääkimata siis sellest Merkeli idiootsusest.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            No rassism on minu arust ju ikkagi seotud enese rassi teistest paremaks pidamisega ja teistele rassidele stereotüüpsete omaduste andmisega? Samamoodi seksism on eelkõige ikkagi arusaam, et naise koht on köögis ja ta ei saa kindlasti ühe või teise asjaga hakkama, sest need on meestetööd jne.
            mitte päris stereotüüpsete omadustega, kuigi ka see on rassism. Pigem võib öelda, et igasuguste otsuste tegemine, hinnangute andmine või hoiakute evimine, mille ühiseks nimetajaks on rass. Aga see on liiga pikk diskussioon ning ma olen päris kindel, et ma saaks liiga suure tule kaela kui hakkaks seda vestlust pidama. Võõraste inimestega ei ole ehk mõtet.

            Aga üleüldine mõte on, et kogu see kontekstuaalne baas rassismi ja seksismi või mis iganes vahel on veidi rohkem "subtle"-m kui hardcore lahterdamine, et rassist oled siis kui arvad, et kõik neegrid on idioodid.

            Ja lõppude lõpuks on keskmise inimese arusaam rassismist see, et rassist on inimene, kes on full munn neegrite suhtes ning see tekitabki pingeid. Tegelikult on rassistlikud teatud vaatenurgad, mis on rohujuuretasandil täiesti mõistetavad. Inimene, kellele aga "rassist" öeldakse, tunneb ennast räigelt solvatuna.

            Ei tea, kas mu mõte on arusaadav, aga ei oska selgemalt, sest kolmandat ööpäeva praktiliselt magamata.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              mitte päris stereotüüpsete omadustega, kuigi ka see on rassism. Pigem võib öelda, et igasuguste otsuste tegemine, hinnangute andmine või hoiakute evimine, mille ühiseks nimetajaks on rass. Aga see on liiga pikk diskussioon ning ma olen päris kindel, et ma saaks liiga suure tule kaela kui hakkaks seda vestlust pidama. Võõraste inimestega ei ole ehk mõtet.

              Aga üleüldine mõte on, et kogu see kontekstuaalne baas rassismi ja seksismi või mis iganes vahel on veidi rohkem "subtle"-m kui hardcore lahterdamine, et rassist oled siis kui arvad, et kõik neegrid on idioodid.

              Ja lõppude lõpuks on keskmise inimese arusaam rassismist see, et rassist on inimene, kes on full munn neegrite suhtes ning see tekitabki pingeid. Tegelikult on rassistlikud teatud vaatenurgad, mis on rohujuuretasandil täiesti mõistetavad. Inimene, kellele aga "rassist" öeldakse, tunneb ennast räigelt solvatuna.

              Ei tea, kas mu mõte on arusaadav, aga ei oska selgemalt, sest kolmandat ööpäeva praktiliselt magamata.
              No see on nüüd jälle see defineerimise küsimus. Ma saan aru küll, mida sa öelda tahad, alateadlik rassism, nagu ma ka kirjeldasin, mis lähtub sellest, et inimene tunneb ennast paremini omasuguste seas, on ju muidugi olemas, see kehtib ka rahvuste puhul. Mis teha, kui ma kõnnin õhtusel tänaval ja vastu tuleb seltskond, kes räägivad valjult vene keeles, siis samm automaatselt kiireneb. Ma ei hakka kohe peas mõtlema, et oh krt, venelased, kindlasti vargad, lihtsalt võõras keel, võõras emotsionaalne foon ja no ei tunne ennast mugavalt. Ma ei pea ennast nüüd mingiks natsionalistiks sellepärast, ikka nati erinevad asjad.

              Aga ürita magada

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Umm endiselt, kui statistika pärineb usaldusväärsest allikast, siis mis puutub asjasse minu maailmapilt. Ma ei käi ringi silmaklappidega ja ei pigista silma kinni info kohta, mis mulle ei meeldi. Sinu küsimus on endiselt segana. Ala stiilis, et kui statistikaamet ütleb, et Eesti mediaanpalk on xxx eurot, siis kui see number on minu jaoks liiga väike, siis ma ignoreerin seda? Makes no sense.
                ok, kui kolmandat korda järjest ei suudeta välja öelda selgelt arvamust, ja mängitakse lolli et ei saanud küsimusest aru, siis nojah.
                samamoodi nagu mõni tüüpiline keskerakondlane lausa patoloogilisel moel suudab hämada lõpmatult kaua teemal kui ta käest küsida kas mõni teine keskerakondlane on midagi halvasti teinud.
                /st => loeme nii et ignoreerid neid arve mis ei meeldi või maailmapilti ei sobitu)
                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Ehk et - kustmaalt tuleb ette piir, kus te hakkate tunnistama probleemi - vägivalla, kuritegevuse ja seksuaalrünnakute kasvu uuspagulastega asustatud paigus - olemasolu selle asemel, et pareerida IGASUGUSED vastaspoole sellekohased väited emotsionaalse plakatiga "Ei tohi üldistada!"? .
                ksf Marek sõnastas mu mõtte isegi selgemalt kui ise suutnuks, tänud, mees.

                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                See on väga jälk ja väga hoolimatu üldistamine. Vägivalda ei kiida siin keegi heaks. Vastupidi, see on viimane asi, mida sallida. Need indiviidid, kes vägivallatsevad, peavad karistatud saama. Ja mul pole kahtlust, et Saksamaa sarnases riigis nad ka oma karistuse saavad.
                Saksa politseinike ametiühing: Kölni ründajad jäävad tõenäoliselt karistuseta ning muutuvad julgemaks


                Erinevalt Sinust kahtlejaid siiski leidub. Saksamaal. Politseis.
                Ja meenutades eestis pronksiööd - nagu ajalugu näitab, neil VÕIB õigus olla.
                Faktid & reaalsus.

                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                No mis ma oskan Marekile öelda? Kui humanism on trollimine, siis olgu nii. Elame oma erinevates maailmades edasi.
                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                rassism ei ole kahjuks absoluutväärtus ja enamus inimesi siiski on mingis kontekstis rassistid (v.a. LeeRomeno, Tofoa ja vb ka Mõnuagent.) Selles pole nüüd teab kui palju halba, sest tihtipeale see on n.ö. hallile alale paigutuv rassism. Noh, et "ma ei tahaks elada majas kus elavad ainult neegrid".
                humanism võib olla tore ja austustväärt ideaal.
                meenutagem ~100 aasta tagust kommunismi, mis samamoodi paljude, väga paljude humanitaaride meeli köitis ja kui palju sellest positiivset kirjutet. Praktikas selle elluviimisel aga selgus et see pole elujõuline, juhtus hoopis vastupidine, eemaldades senised ühiskondlikud tõkked, pääsesid hoopis inimloomuse halvemad küljed domineerima.
                Midagi sarnast on juhtunud ka ilmasõja järgses euroopas, rahu ja heaolu ja humanismi ideaal võttis sellised mõõtmed et me ei suuda enam kaitsta ega hoida oma ideaalseks peetavat elukorraldust. ja järjest enam saab selgeks sellegi ideaali elujõuetus. taaskord inimkonna halvemad küljed pääsesid või pääsevad keerama selle ideaali farsiks.

                nagu ma teises teemas juba kirjutasin, meil ei ole enam palju aega jäänud, euroopa sellisel kujul nagu ta 2015-1945 = ~70 aastat on püsinud, ei jätku enam kaua. harjuge ära. küsimus ongi, et misssuguseks euroopa kujuneb, kui midagi ja kohe ette ei võeta siis euroopa suure tõenäosusega islamiseerub, ja siin hakkab kehtima šariaat, või kuidas see araabiakeelne täpsem termin ongi - Dār as-Salām või Dar al-Islam.
                võrdluseks, kommunism muuseas kestis 1991-1917 = 74 aastat.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Ka Austrias ja Šveitsis on politsei saanud mitmeid seksuaalse ahistamise kaebusi. Ohvrid teatasid kuritegudest nähtavasti alles pärast Saksamaal Kölnis aset leidnud sarnaste sündmuste teatavaks saamist.


                  varsti tuleb välja et kogu euroopas. Siiski ma ei saa sellest aru et miks just aastavahetusel. Tundub nagu kogu euroopas kavandati seda.

                  Kommentaar


                    Tolerastid enne invasiooni ja peale invasiooni.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Jah, maailm pole enam endine, isegi mõnu ei käi enam nalja viskamas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Jah, maailm pole enam endine, isegi mõnu ei käi enam nalja viskamas.
                        Lugedes uuesti üle aasta-paari taguseid diskussioone, siis ootaks ERR'i esilehel tänaseid uudiseid nagu:

                        "27-aastane neurokirurg Ahmed Süüriast ja 24-aastane IT arhitekt Ibrahim Afganistanist ühendasid oma südamed ja sõlmivad samasooliste kooselu uhiuues Nõmme mošees ja lapsendasid 3 raskeimat intellektipuudega last Maarja külast"...

                        ...ja minusugune tagurlane kes sellesse ei uskunud, peaks olema ammu sund-eutanaasia läbiviimisele saadet, aga näe ikka veel kobisen siin nurgast vastu Partei poliitilisele pealiinile.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Kui Eesti mõistes, siis siia ei tule ühtegi nn mugavuspagulast või terroristi, kui sa räägid Euroopa mõistes, siis tõepoolest, suurim viga, mida Euroopa tegi oli silma kinni pigistamine kuni oli liiga hilja, rääkimata siis sellest Merkeli idiootsusest.
                          Vabandust aga kelle poolt ja kelle vastutusel need garantiid välja jagatud on? Kuidas me selles nii kindlad oleme?
                          Päris tõsiselt, võimalik, et olen midagi kahe silma vahele jätnud infovoolus aga loeks huviga selle kohta.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Mis teha, kui ma kõnnin õhtusel tänaval ja vastu tuleb seltskond, kes räägivad valjult vene keeles, siis samm automaatselt kiireneb. Ma ei hakka kohe peas mõtlema, et oh krt, venelased, kindlasti vargad, lihtsalt võõras keel, võõras emotsionaalne foon ja no ei tunne ennast mugavalt. Ma ei pea ennast nüüd mingiks natsionalistiks sellepärast, ikka nati erinevad asjad.
                            Meenusid kohe need tüübid, kes möödudes kirjeldatud kambast (või ka ühest-kahest silmatorkavalt käituvast tegelasest) ning tundes juba ohutult end, valjult räuskama kukuvad: "tra, käigu nahhhui need tiblad siit riigist" vms.
                            Ilmselt siis pärast minnakse delfisse ja elatakse seal end korralikult välja.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              humanism võib olla tore ja austustväärt ideaal.
                              meenutagem ~100 aasta tagust kommunismi, mis samamoodi paljude, väga paljude humanitaaride meeli köitis ja kui palju sellest positiivset kirjutet. Praktikas selle elluviimisel aga selgus et see pole elujõuline, juhtus hoopis vastupidine, eemaldades senised ühiskondlikud tõkked, pääsesid hoopis inimloomuse halvemad küljed domineerima.
                              Hea võrdluse tõid, tegelt ka.
                              Textbook näited, koos islamiriigiga, kus on võetud mõni suurem idee ning oma (pahatahtlikke) ambitsioonide ette rakendatud. Ehk taod õilsa loosungi all rusikat vastu rinda, põues hoopis muu agenda.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X