320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Aga ikkagi, et mida sa teeksid? Nagu reaalselt?
    Ütleme nii, et me võime ka iga venelasest kurjategija kohta öelda, et näete, ta peksis kellegi sodiks, aga mida sa teeksid?

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Need sinu postituste allikad lähevad aina paremaks, mingi suvalise venna blogi, aitäh vahva pildi eest. Muuseas, kui sa vähegi allikate vastu huvi tunneks, siis see jutt on põhimõtteliselt pärit juba aastast 2011...

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ole nüüd. Mina igatahes usun LeeRomenot! Aitab pagulaste kiusamisest! Ka neil on oma kombed ja tavad mida peame austama õppima!
        Migrandi abikaasa lasi inimkaubitsejatel igapäevaselt vägistada oma naist kolme kuu vältel, et tasuda reisi eest Euroopasse ... ja isegi liitus nende vägistajatega ise.
        Erinevus rikastab!
        Kus ma seda olen öelnud? Omast arust olen korduvalt öelnud, et kui sa kuhugi riiki lähed, siis on elementaarne, et sa kohalikku seadust järgid ja soovitavalt ka kohaliku keele selgeks õpid.
        Lugu vägistajatest on väga kurb, loodetavasti saavad need naised Euroopas uue eluga alustada ja värdjate meestega juhtub midagi jubedat.

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Katsu nüüd maha ikka rahuneda. Ohhjah
          Ma jah, antud tähelepanu tõmbanud postituses tõesti ei puudutanud ühegi riigi immigratsioonipoliitika eripärasid. Ma saan aru, et ilma selleta siis ei tohi enam suud lahti teha?
          Postituse mõte oli koputada mõne inimese südametunnistusele, olukorras, kus euroopa riigi alamate ja nende kommete vastu, sealhulgas nõrgema soo esindajate vastu on pandud toime kavatsetud ja kordineeritud alandav rünnak. See muidugi nüüd jällegi jube julge väide eks, sest ma pole ise Kölnis käinud ja tegelikult kõik on jamps ja väljamõeldis, kui oma ihusilmaga pole tunnistanud. Aga see selleks, its more of a LeeRomeno style.
          Postituse mõte oli anda märku, et kitsenikkumise naljad ja soft lälin a la "tõesti kurb ja eks politsei oli ka ikka vilets seal ja loodetavasti saavad kõik oma teenitud karistuse AGA see ei tähenda mitte midagi tegelikult veel (majandus)pagulaste kohta" on ülbe toon ohvrite suunas, kelle sekka võib sattuda igaüks.
          Postituse mõte oli näidata, et euroopa südames levib vägivaldne usuterror mille vastu ollakse üha enam võimetud ja see on mõttekoht.
          Ma pole üldse ärritunud muuseas, niiet ei tasu muretseda. Sinu postitus on aga ikka juba midagi täiesti fenomenaalset. Kelle südametunnistusele sa täpselt siin soccerneti foorumis tahad koputada? Kas meie hulgas on ISISe võitlejaid, Al-Assadi režiimi toetajaid või Merkeli usaldusisikuid? Äkki on siin mõni moslemist naisekäppija või vägistaja? Äkki mõni pagulaste pealt teeniv "transpordiärimees"?
          Minu südametunnistusega on kõik korras, olen juba olemuselt vägivalda tauniv inimene, eriti seda, mis on suunatud naiste või laste pihta. Minu südamel on valus kuulata nii seda kuidas Poolas 20 inimest ära külmas, kui ka seda kuidas naisi ahistati, üks isegi vägistati. Jube kogemus ja Kölni elanikuna oleks mul tõenäoliselt sama halb olla kui mul oli Tallinna südalinnas pronksiöö õhtul, kui vaatasin aknast, et kas mu auto ümber tormlevad massid otsustavad ka selle ümber pöörata või läheb seekord õnneks.
          Samas on piisavalt mõistust saamaks aru, et need 100, 500 1000 või mis iganes hulk idioote ei anna alust tekitada stereotüüpset vihkamist ning loodan, et politsei on oma vigadest õppust võtnud ja süüdlased saadetakse kiiremas korras trellide taha või veel parem kodumaale tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            count, ütle nüüd päris ausalt. Kölni sündmuseid lugedes olid sisimas tegelikult täitsa õnnelik, eksole?
            päriselt mõtledki NII?
            et kes sinuga mingis küsimuses ühel meelel pole siis - siis omistad automaatselt talle kõige halvemad omadused mida välja suudad mõelda? Kergelt nagu... endale perverssne ei tundu?

            mille poolest oled sina parem kui count, peale selliseid avaldusi?
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Aga ikkagi, et mida sa teeksid? Nagu reaalselt?
              Ütleme nii, et me võime ka iga venelasest kurjategija kohta öelda, et näete, ta peksis kellegi sodiks, aga mida sa teeksid?


              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Minu väide muuseas ei olnud see, et ainult araablased ja neegrid vägistavad, vaid et vägistamine (ja no enda õhkamine ja muu selline kraam) on ainuke asi, mida pagulased euroopas teevad. Nüüd järele vaadates on lause tõesti kahemõtteline, vabandust.
                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                ...
                Samas on piisavalt mõistust saamaks aru, et need 100, 500 1000 või mis iganes hulk idioote ei anna alust tekitada stereotüüpset vihkamist ning loodan, et politsei on oma vigadest õppust võtnud ja süüdlased saadetakse kiiremas korras trellide taha või veel parem kodumaale tagasi.
                stereotüüpidest rääkides,
                võttes kuritegevuse statistika, kas usud et kuritegude sooritajate protsent rahvuseti langeb enamvähem kokku vastava piirkonna elanike jaotusega või võib seal seal mingeid statistiliselt olulisi ebakorrapärasusi ühes või teises suunas?

                kas TÕDE, st tegelik, reaalne olukord võib olla ka selline mis ei arvesta Sinu isiklike stereotüüpidega, ta lihtsalt jonnakalt ON? ja ma ei räägi siin üldse vihkamisest vms.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Ungarlaste mehisus antud teemal on imetlusväärne. Pikka iga nende teovõimelisele valitsusele!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    stereotüüpidest rääkides,
                    võttes kuritegevuse statistika, kas usud et kuritegude sooritajate protsent rahvuseti langeb enamvähem kokku vastava piirkonna elanike jaotusega või võib seal seal mingeid statistiliselt olulisi ebakorrapärasusi ühes või teises suunas?

                    kas TÕDE, st tegelik, reaalne olukord võib olla ka selline mis ei arvesta Sinu isiklike stereotüüpidega, ta lihtsalt jonnakalt ON? ja ma ei räägi siin üldse vihkamisest vms.
                    Igasuguste stereotüüpide jagamine on kurjast. Minu filosoofia on suhtuda igasse inimesse kui indiviidi ja mitte lähtuda massidest ja mitte miski ei pane mind seda muutma. Minu jaoks pole venelased tiblad, osad on, aga osad ei ole ka. Need 1000 venda kes seal naisi käperdasid võiks ennast põlema panna ja Saksamaa võiks kiiremas korras nad välja saata. Need 1000 kes seda ei teinud ja on päritolult samast kohast pärit, minu arvamus nendest sellepärast ei lange. Inimese määravad ikkagi tema teod.
                    Täpselt nii nagu ma olen seda ise tunda saanud, kasvõi siinsamas foorumis, ei taha ma ka sama asja kellegile teisele. Sildistamist ja ebaausat arvamust, kui sa pole ise mitte millegiga seda ära teeninud.
                    Mis puudutab kuritegevust ja statistikat, siis seda on siin juba korduvalt käsitletud. Kui midagi uut öelda ei ole, siis ei tasu jälle sellest rääkima hakata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Siit on tõenäoliselt läbi käinud, aga alates 7.30

                      Kommentaar


                        Tundub, et Soome politsei on ikka nati pädevam asjades:


                        Selline planeeritud tegevus on ikka puhta rõve, loodetavasti saadetakse süüdlased kiiremas korras tagasi kust iganes nad pärit on.

                        Kommentaar


                          Mingi hull oli üritanud fake pommivesti ja noaga Pariisi politseijaoskonda sisse tungida, karjudes Allahu Akbar. Õnneks lasti enne maha, kui tal see õnnestus. Täna on.muide Charlie Hebdo tulistamiste aastapäev.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Ungarlaste mehisus antud teemal on imetlusväärne. Pikka iga nende teovõimelisele valitsusele!
                            Ok. Tere tulemast illiberaalsesse demokraatiasse ja Putini õukonda.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Igasuguste stereotüüpide jagamine on kurjast. Minu filosoofia on suhtuda igasse inimesse kui indiviidi ja mitte lähtuda massidest ja mitte miski ei pane mind seda muutma. Minu jaoks pole venelased tiblad, osad on, aga osad ei ole ka. Need 1000 venda kes seal naisi käperdasid võiks ennast põlema panna ja Saksamaa võiks kiiremas korras nad välja saata. Need 1000 kes seda ei teinud ja on päritolult samast kohast pärit, minu arvamus nendest sellepärast ei lange. Inimese määravad ikkagi tema teod.
                              Täpselt nii nagu ma olen seda ise tunda saanud, kasvõi siinsamas foorumis, ei taha ma ka sama asja kellegile teisele. Sildistamist ja ebaausat arvamust, kui sa pole ise mitte millegiga seda ära teeninud.
                              Mis puudutab kuritegevust ja statistikat, siis seda on siin juba korduvalt käsitletud. Kui midagi uut öelda ei ole, siis ei tasu jälle sellest rääkima hakata.
                              kas on kurjast ka see stereotüüp et sa räägid tiblaksolemisest - kontekstis justnimelt venelastega, aga mitte näiteks hiinlaste või pakistanlaste või marokolaste või rootslastega? et siis ei ole päris ainult individuaalne lähenemine vaid miski rahvuspõhine lähenemine Sul ju ikkagi on

                              kuritegevuse statistika koha pealt tahan ülimalt lihtsat vastust: jah, langeb kokku või ei, ei lange.
                              ei tohiks olla ülearu keeruline otsustada, sest siin tõesti ainult 2 varianti saabki olla
                              (ja seda enam kui teema enne siit läbi käinud, sest sel juhul oled ilmselt asja üle ennegi mõelnud).
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                kas on kurjast ka see stereotüüp et sa räägid tiblaksolemisest - kontekstis justnimelt venelastega, aga mitte näiteks hiinlaste või pakistanlaste või marokolaste või rootslastega? et siis ei ole päris ainult individuaalne lähenemine vaid miski rahvuspõhine lähenemine Sul ju ikkagi on?

                                kuritegevuse statistika koha pealt tahan ülimalt lihtsat vastust: jah või ei.
                                ei tohiks olla ülearu keeruline otsustada.
                                Stereotüüpe on maailmas mustmiljon, keegi pole nendest vaba, inimese enda stereotüüpsed lähenemised on seotud eelkõige ikka tema endaga läbi kogetud asjadega. Kui ma väga otsiks, siis kindlasti leiaks eelarvamusi kõikide rahvuste kohta, kellega kokkupuuted on olnud, paratamatu on see, et eestlastel on neid kokkupuuteid ikka kõige rohkem venelastega, kes siin elavad, mitte marokolastega, ausalt ei tea ühtegi.
                                Kui eelarvamused üleüldse on halvad, siis kõige hullemad on sellised eelarvamused, mille inimene poogib külge omamata igasugust isiklikku arvamust. Ma saan aru inimesest, kes vihkab islamiste, kuna on kaotanud näiteks lähedase inimese kuskil terrorirünnakus. No isiklikul tasandil saan aru, aga ma ei saa aru Juhanist Kolga-Aablast, kes loeb netiportaali kommentaaridest kui jubedad neegrid on ja siis tuleb Tallinna, näeb Dave Bentonit kaubanduskeskuses ja siis laiatab, et keri Aafrikkasse.

                                Ja kuritegevuse kohta, mis jah või ei vastust sa tahad? Absoluutselt ei saa aru. Statistika üldjoontes ütleb mingi vastuse, mitte ei anna võimalust otsustada. Kui üks number on suurem kui teine, siis ta lihtsalt on, ma ei pea seda otsustama, et ikka on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X