320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Tead sa päriselt ka mõnda inimest, kes arvab, et ükski kohalik (või valge) ei ole lähiminevikus kedagi vägistanud?
    Ma ei suhtle idiootidega.
    Asi pole ka selles, et keegi ei usuks, et valged ei vägista, asi on selles, et mõned usuvad, et islamistid ainult sellega tegelevadki, mine loe mõnda delfi kommentaariumi ja neid vendi seal on päris palju.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ise nägid igat viimast detaili või Taavi ütles? Vastasel juhul on see puhas demagoogia.
      Eestil ei õnnestu saada Itaaliast 329 sõjapõgenikku. Nüüd loodab Taavi Rõivase valitsus leida aitamist vajavad hädalised Rootsist.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ise nägid igat viimast detaili või Taavi ütles? Vastasel juhul on see puhas demagoogia.
        Siin nati statistikat ka:
        Eestist sai eelmisel aastal varjupaiga 20 välismaalast
        18.01.2015
        Eesti andis eelmisel aastal varjupaiga kokku 20 välismaalasele, kelle hulgas oli enim Sudaani kodanikke ning järgnesid võrdselt Süüria ja Kosovo kodanikud, vahendab ERR Uudised.

        Politsei- ja piirivalveameti andmetel sai Eesti mullu 157 varjupaigataotlust kokku 24 riigi kodanikelt ja ühe taotluse, mille esitaja kodakondsus ei ole teada.

        Eesti rahuldas taotlustest 20 ehk seitsme sudaanlase, nelja Süüria ja nelja Kosovo kodaniku taotluse, samuti said asüüli kaks Bangladeshi ja kaks Palestiina okupeeritud alalt saabunud põgenikku ning üks Venemaa kodanik.

        Enim taotlusi sai Eesti Ukraina kodanikelt ehk 58, kuid seni pole Eesti neist ühegi taotlust rahuldanud.

        Varjupaika taotlesid Eestist enim Sudaani kodanikud ehk 22 ning järgnesid Venemaa 19, Egiptus 12 ja Süüria seitsme taotlusega.

        Taotlusi esitasid ka Mali, Valgevene, Gruusia, Kameruni, Elevandiluuranniku, Albaania, Alžeeria, India, Eritrea, Kongo DV, Kõrgõzstani, Kasahstani, Iisraeli ja Iraagi kodanikud.

        2013. aastal sai Eestist varjupaiga seitse välismaaalst, kuid asüüli taotles kokku 97 inimest ehk kaks Süüria ja kaks Venemaa kodanikku, üks Afganistani, üks Pakistani ja üks Valgevene kodanik.
        Isegi kui kõik need 20 koguneks järgmine aasta Paidesse möllama, siis kardan, et kohalike rullnokkade käe läbi on pigem nemad kannatajad

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Siin nati statistikat ka:

          Eestist sai eelmisel aastal varjupaiga 20 välismaalast
          18.01.2015
          Eesti andis eelmisel aastal varjupaiga kokku 20 välismaalasele, kelle hulgas oli enim Sudaani kodanikke ning järgnesid võrdselt Süüria ja Kosovo kodanikud, vahendab ERR Uudised.

          Politsei- ja piirivalveameti andmetel sai Eesti mullu 157 varjupaigataotlust kokku 24 riigi kodanikelt ja ühe taotluse, mille esitaja kodakondsus ei ole teada.

          Eesti rahuldas taotlustest 20 ehk seitsme sudaanlase, nelja Süüria ja nelja Kosovo kodaniku taotluse, samuti said asüüli kaks Bangladeshi ja kaks Palestiina okupeeritud alalt saabunud põgenikku ning üks Venemaa kodanik.

          Enim taotlusi sai Eesti Ukraina kodanikelt ehk 58, kuid seni pole Eesti neist ühegi taotlust rahuldanud.

          Varjupaika taotlesid Eestist enim Sudaani kodanikud ehk 22 ning järgnesid Venemaa 19, Egiptus 12 ja Süüria seitsme taotlusega.

          Taotlusi esitasid ka Mali, Valgevene, Gruusia, Kameruni, Elevandiluuranniku, Albaania, Alžeeria, India, Eritrea, Kongo DV, Kõrgõzstani, Kasahstani, Iisraeli ja Iraagi kodanikud.

          2013. aastal sai Eestist varjupaiga seitse välismaaalst, kuid asüüli taotles kokku 97 inimest ehk kaks Süüria ja kaks Venemaa kodanikku, üks Afganistani, üks Pakistani ja üks Valgevene kodanik.
          Et siis kordan küsimust, kas ise nägid neid kõiki sündmuseid peale ja pidasid arvet, või Taavi ütles ja Mõnu kirjutas ja LeeRomeno luges ja nüüd kuulutab ainuõige faktina?
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Ma ei suhtle idiootidega.
            Asi pole ka selles, et keegi ei usuks, et valged ei vägista, asi on selles, et mõned usuvad, et islamistid ainult sellega tegelevadki, mine loe mõnda delfi kommentaariumi ja neid vendi seal on päris palju.
            Ma ei saa nüüd aru. On siis selliseid inimesi või ei ole? Kus nad on või kuidas sa tead et nad olemas on kui sa nendega ei suhtle?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Ma ei saa nüüd aru. On siis selliseid inimesi või ei ole? Kus nad on või kuidas sa tead et nad olemas on kui sa nendega ei suhtle?
              Delfi kommentaarium. Muidugi, seal äkki ei ole päris inimesed, vaid EKRE trollid. Aga vt ka Facebook/kommentaarid.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                A COVER-UP row has broken out after it emerged gangs of African and Middle Eastern migrants raped and sexually assaulted at least 118 women in THREE German cities on New Year's Eve.


                jätkates Kölni, Stuttgarti ja Hamburgi lainel..

                Kommentaar


                  Ma ei räägigi Kölni sündmustest konkreetselt, kuna see on tõepoolest päris õudne, ma räägin näiteks sellest, et Soomes on iga aasta 1000 vägistamisjuhtumit, millegipärast kajastab meedia ainult neid kus tegu võibolla mõne välismaalasega ja see on sellepärast, et mingi suvaline perekondlik draama ei paku kellegile pinget, aga kui tegu juhtub olema välismaalasega, siis on oi kui mõnus sinusuguselt kuskil netiportaalis anonüümselt ilastada kui rõvedad nad on
                  Konkreetselt Soome kohta ei tea aga nt Rootsis ja mujalgi on minu teada vastupidi. Isegi vägistaja või muu kurjategija eesnime ei avaldata sest need on masendavalt sageli kahtlaselt võõrapärased.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ma ei saa nüüd aru. On siis selliseid inimesi või ei ole? Kus nad on või kuidas sa tead et nad olemas on kui sa nendega ei suhtle?
                    Kas sul lugemisoskus on olemas? Olgu, kui delfi kommentaarium ei sobi, siis mine mingisse vastavasse Facebooki kommuuni ja loe sealt. Ma pole Taavi Rõivast ka isiklikult kohanud ega näinud, kas ma peaks kahtlema, et ta olemas?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Et siis kordan küsimust, kas ise nägid neid kõiki sündmuseid peale ja pidasid arvet, või Taavi ütles ja Mõnu kirjutas ja LeeRomeno luges ja nüüd kuulutab ainuõige faktina?
                      Ma ei tööta statistikaametis ega politseis, seega isiklikult neid vendi üle ei lugenud. Küsimus muidugi suurepärane.

                      Kommentaar


                        count ja co. Te muidu isiklikult olete näinud, et keegi shokolaadipoiss on kellelegi õlitaset kontrollinud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          count ja co. Te muidu isiklikult olete näinud, et keegi shokolaadipoiss on kellelegi õlitaset kontrollinud?
                          Eks Martin on öelnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Kas sul lugemisoskus on olemas? Olgu, kui delfi kommentaarium ei sobi, siis mine mingisse vastavasse Facebooki kommuuni ja loe sealt. Ma pole Taavi Rõivast ka isiklikult kohanud ega näinud, kas ma peaks kahtlema, et ta olemas?
                            Olen lugenud kommentaare ja pole näinud sellist kus väidetakse, et ainult neegrid vägistavad ja kindlasti mitte ükski valge pole sellist pattu teinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Olen lugenud kommentaare ja pole näinud sellist kus väidetakse, et ainult neegrid vägistavad ja kindlasti mitte ükski valge pole sellist pattu teinud.
                              Ju siis valikuline lugemine.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Ju siis valikuline lugemine.
                                Kui sa nii suur lugemisekspert oled siis otsi mulle paar sellist kommentaari välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X