320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Minuni on jõudnud väga murettekitavad kaadrid, sellest kuidas EKRE valvekommentaator budu (aboti varasem mudel) oma töö eest preemiat saab.
    Ma ei väida, et tegemist on autentse materjaliga ja alati jääb võimalus, et keegi on photoshopis miskit hiljem juurde lisanud aga esimese hooga küll ei märka jälgi pildi töötlemisest. Eks igaüks otsustab ise.

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      EKRE liikmete tehtud tapmisähvardustest alates Xelme "Mina küll tahan, et siit puldist kõlaks ähvardus. Mina tahan, et kohtunike Virgo Saarmetsa, Maret Altnurme ja Kaire Pikamäe pead veereksid" võiks ju niipalju linke panna, et internet saab enne otsa. Asi millest ma aru ei saa on, et mis võitlust sina ja su kamraadid koguaeg sotside vastu peavad? Nad ju oma arusaamatu tegutsemise tõttu hädavaevu ületavad valimiskünnist, aga sinust kumab koguaeg läbi mõte "meie vs kõik teised ehk sotsid." Samahästi võiks liverpooli fännid alustada praegu vihakampaaniat cardiff city vastu ja neid kõigis maailma hädades süüdistada, mis selle asja point on?

      Kommentaar


        Sitt võrdlus. Cardiff on kahjutu/ohutu aga Sotsid on moodsa aja katk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Minuni on jõudnud väga murettekitavad kaadrid, sellest kuidas EKRE valvekommentaator budu (aboti varasem mudel) oma töö eest preemiat saab.
          Ma ei väida, et tegemist on autentse materjaliga ja alati jääb võimalus, et keegi on photoshopis miskit hiljem juurde lisanud aga esimese hooga küll ei märka jälgi pildi töötlemisest. Eks igaüks otsustab ise.

          Kle vikekaare tegelane, võtab nüüd tuure maha! Sots jääb ikka sotsiks!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Sitt võrdlus. Cardiff on kahjutu/ohutu aga Sotsid on moodsa aja katk.
            Ma mõtlesin rohkem nagu seda, et 80% neist inimestest kes ekret ei vali, ei vali ka sotse. Kuidagi solvav on see, et budu siin arvab, et kui ma pole ühtepidi debiilik, siis ma järelikult olen teistmoodi loll. Et kuna sotside ja ekre globaalpoliitiline maailmavaade näib mõlemil ülimalt vasakpoolne, ainult et üks tahab läänaemaailma ühendriigiks saamist ja teine vaikset venemaaga liitumist ukraina/valgevene kombel, siis loogiline vaenlane oleks ju pigem eesti parempoolseim erakond reformierakond või postsavisaar-keskerakond, kes soovib ja on teoks teinud võimalikult avatud majanduse võimalikult väikese immigratsiooniga?

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Kle vikekaare tegelane, võtab nüüd tuure maha! Sots jääb ikka sotsiks!
              Lausa kadedaks teeb sinu maailmast arusaamine: kõik kas sarnaselt ei mõtle on sotsid ja/või homod, lihtne.
              Kas mõistad, et ma pole sots ja mul pole selle vastu midagi, et sa EKREt fännad?
              Lihtsalt naljakas on kuidas sa kohe vägisi püüad asju leiutada ja tõestada nagu mõni jehoova tunnistaja juba. Kui keegi jagab teavet, mis sulle ei sobi, siis on see vandenõu, lavastatud või meedia poolt kallutatud.
              Aga tunnista, pilt oli vaimukas (ma hoolikalt valisin)

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Lausa kadedaks teeb sinu maailmast arusaamine: kõik kas sarnaselt ei mõtle on sotsid ja/või homod, lihtne.
                Kas mõistad, et ma pole sots ja mul pole selle vastu midagi, et sa EKREt fännad?
                Lihtsalt naljakas on kuidas sa kohe vägisi püüad asju leiutada ja tõestada nagu mõni jehoova tunnistaja juba. Kui keegi jagab teavet, mis sulle ei sobi, siis on see vandenõu, lavastatud või meedia poolt kallutatud.
                Aga tunnista, pilt oli vaimukas (ma hoolikalt valisin)
                Palun nüüd fakte, kus ma olen midagi maininud vandenõu, lavastatud või meedia poolt kallutatuse kohta!? Ja sulle teadmiseks, et olen enamus ajast valinud reformi! Kurat ei ole homosid ka maininud, aga näe Pints leiutab siin asju välja. Mina pigem siin trollin nende vastu, kes sotse jumalateks peavad! Ja kui julgen midagi kirjutada, siis sotside eesliinil olev kahuriliha tuleb siin kohe valesüüdistustega lahmima.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Palun nüüd fakte, kus ma olen midagi maininud vandenõu, lavastatud või meedia poolt kallutatuse kohta!? Ja sulle teadmiseks, et olen enamus ajast valinud reformi! Kurat ei ole homosid ka maininud, aga näe Pints leiutab siin asju välja. Mina pigem siin trollin nende vastu, kes sotse jumalateks peavad! Ja kui julgen midagi kirjutada, siis sotside eesliinil olev kahuriliha tuleb siin kohe valesüüdistustega lahmima.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kuulge, praegu on hõrk armastuseaeg. Inimesed on saanud nädal otsa juua, öelda selle jooksul paljudele inimestele "sa oled mu ainus", tšakrad peaksid olema avatud ja kõik rõõmsad. Aga ikka käib mingi faking EKRE vs sotsid jura. Nagu kuradi Varrod juba geiseksiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Palun nüüd fakte, kus ma olen midagi maininud vandenõu, lavastatud või meedia poolt kallutatuse kohta!? Ja sulle teadmiseks, et olen enamus ajast valinud reformi! Kurat ei ole homosid ka maininud, aga näe Pints leiutab siin asju välja. Mina pigem siin trollin nende vastu, kes sotse jumalateks peavad! Ja kui julgen midagi kirjutada, siis sotside eesliinil olev kahuriliha tuleb siin kohe valesüüdistustega lahmima.
                      Mis või kes on "vikekaare tegelane" sinu jaoks?
                      Üldiselt viidatakse sellega ikka gaydele aga huviga ootan sinu definitsiooni.

                      Krt, miks sa juba ei kiida minu valitud pilti, mölakas selline

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Mis või kes on "vikekaare tegelane" sinu jaoks?
                        Üldiselt viidatakse sellega ikka gaydele aga huviga ootan sinu definitsiooni.

                        Krt, miks sa juba ei kiida minu valitud pilti, mölakas selline
                        Mulle ei ole kunagi kitsed meeldinud! Vikerkaar=sotsid! Mina siin teemas lõpetan! Head vana aasta lõppu!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Krt, miks sa juba ei kiida minu valitud pilti, mölakas selline
                          vähemalt minul see pilt vaikimisi välja ei paistnud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Ja miks ajakirjandus vaikib sellest, et Läti hääletas rändepakti vastu!? Sest meie ajakirjandus on suht kallutatud!
                            Kus sa jahvatada vandenõudest?
                            Ole lahke.

                            Kommentaar


                              budu postitus oleks olnud sümboolne kogu selle teema lõpetamiseks...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                budu postitus oleks olnud sümboolne kogu selle teema lõpetamiseks...
                                Krt, ma ei märganud seda
                                Minu paha täiesti ja tõmban omale kuuseoksaga kord-kolm üle selja nüüd.
                                Budule ka häid pühi ja tulgu meil kõigil uus aasta parem ja sõbralikum.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X