320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Mönus andmine käib venemaal. Isegi kui publik on tsiviiliks maskeerunud rosgvardija sõdurid, siis tõelisele suurvenelasele meeldib kindlasti telekast sellist asja vaadata. Raudidas?



    Parim kokkuvöte vene spetsopist seni
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Elon Musk üritas poliitika kohta sõna võtta - Elon Musk visati trolli alla Popcorn.gif

      Kommentaar


        aga mõtle, mis rahast tühjaksjooksvad aktsiaturud veel siis tegema hakkavad, kui Tesla enam populaarne pole
        https://twitter.com/HanneHeggheim/st...26522518413312

        põhjast saab muidugi jälle ostma hakata
        Let’s be honest @elonmusk
        you’re just quietly shorting Tesla shares and trying to create a media disguise by using a popular topic
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Musk on siinkohal klassikaline "ameeriklane" või sakslane ja vajab ajalootunde, kuid (kõrgete) ukrainlaste sõnavõttude järgi peaks ta internetiga rikastatud pannid ka neil välja lülitama.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar




            Imeline töö Eesti Ekspressi poolt.

            Kommentaar


              Siia teemasse ehk sobib kõige paremini, kuigi ei ole päris poliitika teema.

              Et... ma võin omas sektoris öelda (ja olen ka öelnud) omajagu neid vendi, kes peaksid olema vägagi valvsa pilgu all. Aastate jooksul on mitmed need inimesed saanud süüdistuse. Ma mõtlen nüüd seda, et kui mingi lambi plastic näeb läbi neid asju ja piisava tabavusprotsendiga, et see ei oleks juhuslik, eksole...

              Nii... ja nüüd on mu küsimus, et mida vittu meie politsei teeb kui Ossipenko saadi kätte alles 2022. aastal? Kas keegi siit näiteks reaalselt arvas, et seal on asjad ausad? Oli Ossipenko niivõrd kõva juriidiline äss vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Musk on siinkohal klassikaline "ameeriklane" või sakslane ja vajab ajalootunde, kuid (kõrgete) ukrainlaste sõnavõttude järgi peaks ta internetiga rikastatud pannid ka neil välja lülitama.
                Et kinni makstud asja lülitab oma suva järgi välja?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1...emaa-julmusest

                  Imeline töö Eesti Ekspressi poolt.
                  Palju Läti vastuluure neid võõraid agente vahele võtnud on?

                  Kommentaar


                    Üks Gruusia kinnisvarabüroo on sõja algusest saati nõudnud Venemaa kodanikelt sõjavastase „manifesti“ allkirjastamist – ilma selleta ei müü ega üüri realtor.ge eluaset. Büroo müügidirektor Cathy Nikolava jagas, kuidas reageerivad venelased taotlusele kirjutada alla paberile, millega tunnistatakse Venemaa agressiooni Gruusia ja Ukraina vastu.


                    Sellise paberi võiks paljudele ette panna.
                    Keeldumisele võiksid järgneda sanktsioonid.


                    Teen tapeeti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                      https://www.delfi.ee/artikkel/120078...umnest-keeldub

                      Sellise paberi võiks paljudele ette panna.
                      Keeldumisele võiksid järgneda sanktsioonid.

                      Soomlased saaks jälle visata lause "ega meie, seadusekuulekas riik, tee selliseid ebaseaduslikke otsuseid nagu väiksed (lollid) naabrid üle lahe"
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust
                        Siia teemasse ehk sobib kõige paremini, kuigi ei ole päris poliitika teema.

                        Et... ma võin omas sektoris öelda (ja olen ka öelnud) omajagu neid vendi, kes peaksid olema vägagi valvsa pilgu all. Aastate jooksul on mitmed need inimesed saanud süüdistuse. Ma mõtlen nüüd seda, et kui mingi lambi plastic näeb läbi neid asju ja piisava tabavusprotsendiga, et see ei oleks juhuslik, eksole...

                        Nii... ja nüüd on mu küsimus, et mida vittu meie politsei teeb kui Ossipenko saadi kätte alles 2022. aastal? Kas keegi siit näiteks reaalselt arvas, et seal on asjad ausad? Oli Ossipenko niivõrd kõva juriidiline äss vä?
                        Ta on varemgi kohtu all olnud ja ikka ära pääsenud. Viimane kord tervise tõttu. Oh sa pime, vaat kus ime, kui tsiteerida ühte korvpallitreenerit, siis jälle tundub haigus raske käes olevat. Ta on nii kõva vend, et on Jõhvis vallavalitsuses, aga kohal ei käi. Tundub, et on kohalikul tasandil päris suur hallkardinal. Ei jõua ära oodata, kui kinni pannakse.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust
                          Siia teemasse ehk sobib kõige paremini, kuigi ei ole päris poliitika teema.

                          Et... ma võin omas sektoris öelda (ja olen ka öelnud) omajagu neid vendi, kes peaksid olema vägagi valvsa pilgu all. Aastate jooksul on mitmed need inimesed saanud süüdistuse. Ma mõtlen nüüd seda, et kui mingi lambi plastic näeb läbi neid asju ja piisava tabavusprotsendiga, et see ei oleks juhuslik, eksole...

                          Nii... ja nüüd on mu küsimus, et mida vittu meie politsei teeb kui Ossipenko saadi kätte alles 2022. aastal? Kas keegi siit näiteks reaalselt arvas, et seal on asjad ausad? Oli Ossipenko niivõrd kõva juriidiline äss vä?
                          Kuna ma olen selle teemaga väga kursis, siis ma võin siin ka julgelt sõna võtta. Ühesõnaga Ossipenko lõi räige korruptsiooniga kohalikult turult kõik konkurendid välja ikkagi üleelmine kümnend ajal kui Kapodel ja olid väga piiratud ressursid ja Ida-Virumaa oli väga viimane prioriteet ja sai väga vabalt toimetada. Samuti kuna Kohtla-Järvel ja Jõhvis oli minevikus ikka väga väga pikalt Keskerakonna ainuvõim, siis ei olnud seal otsustajate ringis (Korbid jne) väga palju vahelülisid ja muidu sepikuid vaja ehk sai asja palju varjatumalt ajada.

                          Nüüd eelmine kümnend oli asi juba palju lihtsam, et omavalitsused kuulutasid hankeid välja ja need olid ilmselgelt ka suunatud, siis seal piirkonnas ei olnud reaalsuses ühtegi konkurenti, kes oleks üldse tulnud konkureerima, kuna teati, et lootust pole ja polnud teistel firmadel ka sealkandis eeldusi, et hakata teenuseid pakkuma. See oli ka avalik saladus, et hanke või tööde hinnast 10% sulas liikus, siis omavalitsuse asjapulkadele.

                          Ehe näide oli siin see talv ja kui reformierakonnast Maris Toomel keeldus N&V (Ossipenko kurikuulus firma) teenetest tänavate lumekoristamiseks jne ning loodeti, et ikkagi leitakse mõni teine teenusepakkuja jne ning tulemuseks oli massiivne kaos, sest kõik olid nii eemale tõrjutud olnud ja nii pikalt ning keegi ei viitsinud mõtlemagi hakata, et äkki võiks sinna turule siseneda, kuna arvati, et varsti tuuled muutuvad ja Oss tuleb ja tõrjub kõik välja jälle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Kuna ma olen selle teemaga väga kursis, siis ma võin siin ka julgelt sõna võtta. Ühesõnaga Ossipenko lõi räige korruptsiooniga kohalikult turult kõik konkurendid välja ikkagi üleelmine kümnend ajal kui Kapodel ja olid väga piiratud ressursid ja Ida-Virumaa oli väga viimane prioriteet ja sai väga vabalt toimetada. Samuti kuna Kohtla-Järvel ja Jõhvis oli minevikus ikka väga väga pikalt Keskerakonna ainuvõim, siis ei olnud seal otsustajate ringis (Korbid jne) väga palju vahelülisid ja muidu sepikuid vaja ehk sai asja palju varjatumalt ajada.

                            Nüüd eelmine kümnend oli asi juba palju lihtsam, et omavalitsused kuulutasid hankeid välja ja need olid ilmselgelt ka suunatud, siis seal piirkonnas ei olnud reaalsuses ühtegi konkurenti, kes oleks üldse tulnud konkureerima, kuna teati, et lootust pole ja polnud teistel firmadel ka sealkandis eeldusi, et hakata teenuseid pakkuma. See oli ka avalik saladus, et hanke või tööde hinnast 10% sulas liikus, siis omavalitsuse asjapulkadele.

                            Ehe näide oli siin see talv ja kui reformierakonnast Maris Toomel keeldus N&V (Ossipenko kurikuulus firma) teenetest tänavate lumekoristamiseks jne ning loodeti, et ikkagi leitakse mõni teine teenusepakkuja jne ning tulemuseks oli massiivne kaos, sest kõik olid nii eemale tõrjutud olnud ja nii pikalt ning keegi ei viitsinud mõtlemagi hakata, et äkki võiks sinna turule siseneda, kuna arvati, et varsti tuuled muutuvad ja Oss tuleb ja tõrjub kõik välja jälle.
                            Kohtla-Järvel oli see ka vahva asi, et eelmine kord jäi linnapea süüdi ja sai karistuse. Linna pearaamatupidaja või mingi finantsi juht sai uueks linnapeaks ja ütles, et me ei pea uurima mõju linnale ega midagi üldse rohkem tegema, sest puudub vajadus. Kurb!
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus? Jurim, mõnuagent ja muud manu fännid tähistavad eesti rahva koorimist koos manu 3-2 võiduga täna?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xxD Vaata postitust
                                Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus? Jurim, mõnuagent ja muud manu fännid tähistavad eesti rahva koorimist koos manu 3-2 võiduga täna?
                                Aitäh, et mind ManU fänniks nimetad. Aga seda laenu võeti pigem ikka kahe teise erakonna soovil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X