320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meeldis see, et kui elutähtsa sisendi hind kerkis mingid korrad, siis räägiti penskaritest ja mitu senti kellegil dildo laadimine maksma läheb. Nüüd, kui jutt on laenurahast, siis räägitakse kordadest.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Aitäh, et mind ManU fänniks nimetad. Aga seda laenu võeti pigem ikka kahe teise erakonna soovil.
      Palun
      Et reform ei soovinud seda laenu võtta, kuid isama ja sde survestasid?
      Ja kas sa praegu õigustasid seda 32 korda kallimat laenamist?

      Kommentaar


        Laenu peaks võtma vajaduse, mitte soovide põhiselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas xxD Vaata postitust
          Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus?
          Mis protsendiga laenu Ekre siis oleks praegu saanud, et oma oluliselt suuremaid lubadusi katta?
          Nemad ju kogu aeg ühesugust laulu laulunud, et soovid tuleb laenurahadega katta, sest see ju odav vms

          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas xxD Vaata postitust
            Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus? Jurim, mõnuagent ja muud manu fännid tähistavad eesti rahva koorimist koos manu 3-2 võiduga täna?
            Tegu on riigieelarvega, mis võeti vastu enne valimiste aastat, igasugune ratsionaalsus ja mõistlikus sellel ajahetkel erakondade peas puudub. Lisaks siis on vahepealse ajaga intressid märgatavalt tõusnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Laenu peaks võtma vajaduse, mitte soovide põhiselt.
              Igasugune laen, mis on võetud mingisuguse investeeringu või tegevuse kiiremaks teostamiseks on täiesti okey. Olgu see mingi infrastruktuuri projekt, mingi tulevikku vaatava teema rahastuse tõus. Kindlasti praeguses situatsioonis ka riigikaitse.
              Kui aga laenu hakatakse võtma püsikulutuste katteks on asjalood halvad. Selle trendi lõi loomulikult meil Ratas ja Keskerakonna valitsus. Häda on selles, et kui sa selle laeka juba avad, siis ei ole järgnevatel valitsustel enam väga palju variante. See on väga sarnane kiirlaenu teemale, kui korra juba sinna tsüklisse satud, siis on ülikeeruline sealt välja tulla ja igale uuele valitsusele on juba suur laenude teenindamise kohustus eelarves ette pandud.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                Igasugune laen, mis on võetud mingisuguse investeeringu või tegevuse kiiremaks teostamiseks on täiesti okey. Olgu see mingi infrastruktuuri projekt, mingi tulevikku vaatava teema rahastuse tõus. Kindlasti praeguses situatsioonis ka riigikaitse.
                Kui aga laenu hakatakse võtma püsikulutuste katteks on asjalood halvad. Selle trendi lõi loomulikult meil Ratas ja Keskerakonna valitsus. Häda on selles, et kui sa selle laeka juba avad, siis ei ole järgnevatel valitsustel enam väga palju variante. See on väga sarnane kiirlaenu teemale, kui korra juba sinna tsüklisse satud, siis on ülikeeruline sealt välja tulla ja igale uuele valitsusele on juba suur laenude teenindamise kohustus eelarves ette pandud.
                Ja mida ma siis ütlesin? Lihtsalt 7 sõnaga. Ma pole pika jutu mees.

                Kommentaar


                  Madal see intress siis olema peaks, kui euroala inflatsioon on 10%?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                    Igasugune laen, mis on võetud mingisuguse investeeringu või tegevuse kiiremaks teostamiseks on täiesti okey. Olgu see mingi infrastruktuuri projekt, mingi tulevikku vaatava teema rahastuse tõus. Kindlasti praeguses situatsioonis ka riigikaitse.
                    Kui aga laenu hakatakse võtma püsikulutuste katteks on asjalood halvad. Selle trendi lõi loomulikult meil Ratas ja Keskerakonna valitsus. Häda on selles, et kui sa selle laeka juba avad, siis ei ole järgnevatel valitsustel enam väga palju variante. See on väga sarnane kiirlaenu teemale, kui korra juba sinna tsüklisse satud, siis on ülikeeruline sealt välja tulla ja igale uuele valitsusele on juba suur laenude teenindamise kohustus eelarves ette pandud.
                    Pehvkur võttis selle hästi kokku. Et miks me nimetame asju ilustamiseks teiste nimedega. Et kui me elame üle oma võimete, siis miks me ilustame laenu riigikaitsele vajaliku asjana, kui sama summa muudeks asjade võtmiseks on väga paha? Et me võiks ju kõik vähegi olulised ajas laenuga katta ja muud sodi jooksutada riigieelarveliste tuludega?
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                      Ja mida ma siis ütlesin? Lihtsalt 7 sõnaga. Ma pole pika jutu mees.
                      Vajadus on väga laiamõtteline sõna, vajadus võib tekkida ka lihtsalt priiskamisest, mitte niivõrd eesmärgistatud lahenduse tegemisest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xxD Vaata postitust
                        Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus? Jurim, mõnuagent ja muud manu fännid tähistavad eesti rahva koorimist koos manu 3-2 võiduga täna?
                        Kõik on siin selle laenu kohta öeldud juba - aga jah, kui me hetkel võtaks laenu selleks, et kellegi palku või toetusi kinni maksta oleks asi ikka puhta pupus, teine asi on võtta laenu millegi tõelise jaoks. olgu see siis reaalne riigikaitse või kasvõi infra projektide lõpetamine.

                        See intresside värk ei meeldi kellegile ja asjad on suht pekkis hetkel.

                        Kommentaar


                          Siis kui pmst null intressiga laenu sai ei teadnud ju üldse et covidi aja rahakülv hakkab inflatsiooni põhjustama, üldse ei teadnud....
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Ah jaa, see ka muidugi, et ühe päkapiku trummi taotakse aint.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Siis kui pmst null intressiga laenu sai ei teadnud ju üldse et covidi aja rahakülv hakkab inflatsiooni põhjustama, üldse ei teadnud....
                              Rahakülv käis ammu enne covidit. Trükimasinad huugasid suht alates 2008 majanduskriisist. Covid, sõda ja trüki lõpetamine on nüüd selle kõige tulem, mis käes.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X