320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kogu see teema on totaalne clusterfuck.

    Postimehe poolest okei, kuna see teema oli üleval ja Mihkelsoni karjääri mõjutamas. Kirjutatud oli lugu so-so, aga see on väike detail.

    Väidetavalt olla probleemseks eelkõige pildid, kus naine võtab tütart vannist välja ja käterätt kukub paaril kaadril ära. Sealt siis ka see intiimkehaosade teema. Mihkelsoni uue naise eksmehe uus naine käis ja rääkis, kuidas meediaväljaanded ei võta asja üles, kuid asja point oli eelkõige selles, et antud teema puhul ei saadud lõpuni aru, kas seal on reaalne teema või pigem on tegu kohtuvaidlusega hooldusõiguste osas. Maria Mägi muidugi ajab enda agendat.

    Miks Mihkelson üldse neid pilte tegi? See on kerge dafuq? Mul on ka olnud suhteid, kus on olnud teisel poolel lapsed, aga see on ka tähendanud, et ma olen teadlikult igasugusest lapsekasvatusest hoidunud. Nemad üritasid pere mängida. Võibolla selles osas mõistetav, aga ikkagi.

    Antud teema puhul on minu jaoks suurim küsimus Kait Sinisalu roll, keda ma isiklikult usaldan ja kui tema ütleb, et seal ei ole teemat, siis ma kipun ka sinnapoole kalduma.

    Igatahes on see päris huvitav case-study, kuidas ajakirjandus käituma peaks. Kuidas peaks käituma õigusorganid, kui tegu on terava hooldusõiguse vaidlusega. Ja samamoodi lapsevanema uue kaaslase roll pere kasvatamisel.

    Ma saan siin teemas aru, miks osad inimesed raiuvad ühte, teised teist. Siiani on endalgi üsna huvitav mõtteharjutus, kui tegu oleks veidi nästima poliitikuga, kuidas siis osapooled muutuksid.
    Hea postitus (y)- Siin saabki ainult emotsioonivabalt asja vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust

      Ega nad ise ei ilmutanud. Mingi jorss kaubamajas ilmutas, võib-olla tegi endale ka mõned koopiad. Sessuhtes iCloud, kuhu pääsemiseks peab ema konto parooli ära häkkima, tundub turvalisem.
      inimeste keskmist digihügieeni taset arvestades pole ilmtingimata vaja midagi häkkida. ma ei imestaks, kui tütre telefon oli ema pilvega seotud. selle kohta, kuidas pildid isani jõudsid, on info väga vastukäiv. kui mees ise naise ja laste juurest teise naise juurde läks, siis miks ta oleks pidanud eksnaise ja tolle uue mehe vastu hiljem mingit erilist vimma tundma või neid hävitada tahtma?

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust

        inimeste keskmist digihügieeni taset arvestades pole ilmtingimata vaja midagi häkkida. ma ei imestaks, kui tütre telefon oli ema pilvega seotud. selle kohta, kuidas pildid isani jõudsid, on info väga vastukäiv.
        Tütre telefonis tema enda, veel hullem tema ema isiklikes piltides sobramine vist pole ka päris "pahaaimamatult sattus kätte".
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust

          Tütre telefonis tema enda, veel hullem tema ema isiklikes piltides sobramine vist pole ka päris "pahaaimamatult sattus kätte".
          lapseealiste telefone ja nende sisu ikka kontrollitakse, isegi täiesti seaduslikud abivahendid on selleks ju olemas - vanemlik kontroll on asja nimi. aga ausalt ei tea, võibolla vaatas koos tütrega pilte. või aitas fiksida midagi tehnilist. küllap nad ikka suhtlesid omavahel. laste telefonid on ju nagu nad ise - üks suur viiruste magnet.

          Kommentaar


            Arutasime naisega just, et kas meil lapsest paljaid pilte kuskil. Sirvisime ka kiirelt läbi, ei märganud, kuid ei välista, et a la mingid pildid olemas, kus laps näiteks vannis. Siinkohal räägime aga lapsest kes on hetkel 2 aastane. Ja see on minu enda laps ning see piir siin siiski konkreetne.

            Juhe jookseb kokku veidi mõeldes, et mu enda kasuisa oleks mind paljana pildistanud ja juhe jookseb veel rohkem kokku mõeldes, et kui mul naisel peaks minust ühel hetkel villand saama, siis meil peatselt saabuvast tütrest hakkab mingi kutt paljaid pilte tegema. Ema veel takkaotsa kiitmas, et "kõik minu teadmisel ja jumala ok" ja üleüldse ma ise olin kunagi tema vastu xyz.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust

              inimeste keskmist digihügieeni taset arvestades pole ilmtingimata vaja midagi häkkida. ma ei imestaks, kui tütre telefon oli ema pilvega seotud. selle kohta, kuidas pildid isani jõudsid, on info väga vastukäiv. kui mees ise naise ja laste juurest teise naise juurde läks, siis miks ta oleks pidanud eksnaise ja tolle uue mehe vastu hiljem mingit erilist vimma tundma või neid hävitada tahtma?
              Inimpsühholoogia on veider asi. Pole oluline, mida sa teed. Oluline, et keegi teine ei teeks. Kui eksnaine sai endale hea elu, võis see vabalt endistr meest närvi ajada, ukhuse piha minna jne. Eriti olukorras, kus käib omavaheline sõda.

              Soovitan see läbi lugeda

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Inimpsühholoogia on veider asi. Pole oluline, mida sa teed. Oluline, et keegi teine ei teeks. Kui eksnaine sai endale hea elu, võis see vabalt endistr meest närvi ajada, ukhuse piha minna jne. Eriti olukorras, kus käib omavaheline sõda.

                Soovitan see läbi lugeda
                see on Mihkelsonide kaitsetaktika, mida ei saa 100% tõe pähe võtta. sama hästi võiks ju vastaspoole advokaati uskuda. kui kõik see müra maha võtta, siis jäävad alles pildid ja nende tegija.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust

                  see on Mihkelsonide kaitsetaktika, mida ei saa 100% tõe pähe võtta. sama hästi võiks ju vastaspoole advokaati uskuda.
                  Äh?
                  Advokaat vs kliiniline psühholoog.
                  Esimene esindab oma kliendi huve, teine ravib inimest. Need on ju ametiskaalade täiesti erinevates otstes. Ükski kliiniline psühholoog ei pane enda mainet küsimuse alla lennates avalikuse ette kedagi kellegi sunnil kaitsma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                    Äh?
                    Advokaat vs kliiniline psühholoog.
                    Esimene esindab oma kliendi huve, teine ravib inimest. Need on ju ametiskaalade täiesti erinevates otstes. Ükski kliiniline psühholoog ei pane enda mainet küsimuse alla lennates avalikuse ette kedagi kellegi sunnil kaitsma.
                    tema klient on üks tüli osapool ju. ja ta vaatab asja oma kliendi mätta otsast. või tegi ta mehele ka seansse ja on tolle tunnetega sama hästi kursis? eks Delfi ongi teadlikult valinud selle suuna, sest Postimees on ju teisel pool.

                    Kommentaar


                      Teisel teemal, mis puudutab seda kliinilise psühholoogi teemat. Ma loen siinseid arvamusi ja ei suuda uskuda tbh.

                      Kui te arvate, et kliinilise psühholoogi roll on võtta ühepoolseid seisukohti patsiendi/kliendi osas, siis see eksimus on ikka sügav. Kliiniline psühholoog tegeleb konkreetse inimese aitamisega, mitte konkreetse inimese partnerite, kolleegide, sõprade hindamisega.

                      Kui teemaks on perevägivald, siis on ka õige protsess vastavate instantside teavitamine näiteks, mitte ühepoolsete juttude põhjal seisukoha kujundamine, otsuse tegemine, veel enam, selle avaldamine teistele (isegi kui klient, patsient on nõus).

                      Suhtlesin sellel teemal ka mõne antud isiku ametikaaslasega (üks on isegi kodust võtta) ning eranditult kõik nõustusid, et see ei ole korrektne. Ei avaldamine, ega ka protsessikirjeldus teraapia kontekstis.

                      Kommentaar


                        Tartus muidu Kallase valimispostrid - millele enne usinasti Chaplini vuntse joonistati - saanud uue sodimistuuri: pedofiiliateemalise. Paneb mõtlema, et kas tõesti mõni inimene viitsib sedasi järjekindlalt sokerdamas käia või on tegu osaga valimiskampaaniast.

                        Kommentaar


                          No köige öigem oleks seda olukorda lahendada muidugi nii, et reformierakondlased süüdi ei jääks.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            oot.. kas otto-triin saab siis uue sõbra või ei?

                            Kommentaar


                              Kait Sinisalu on KAPO peadirektori abikaasa? süvariik!

                              (loll nali.)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kogu see teema on totaalne clusterfuck.

                                Postimehe poolest okei, kuna see teema oli üleval ja Mihkelsoni karjääri mõjutamas. Kirjutatud oli lugu so-so, aga see on väike detail.

                                Väidetavalt olla probleemseks eelkõige pildid, kus naine võtab tütart vannist välja ja käterätt kukub paaril kaadril ära. Sealt siis ka see intiimkehaosade teema. Mihkelsoni uue naise eksmehe uus naine käis ja rääkis, kuidas meediaväljaanded ei võta asja üles, kuid asja point oli eelkõige selles, et antud teema puhul ei saadud lõpuni aru, kas seal on reaalne teema või pigem on tegu kohtuvaidlusega hooldusõiguste osas. Maria Mägi muidugi ajab enda agendat.

                                Miks Mihkelson üldse neid pilte tegi? See on kerge dafuq? Mul on ka olnud suhteid, kus on olnud teisel poolel lapsed, aga see on ka tähendanud, et ma olen teadlikult igasugusest lapsekasvatusest hoidunud. Nemad üritasid pere mängida. Võibolla selles osas mõistetav, aga ikkagi.

                                Antud teema puhul on minu jaoks suurim küsimus Kait Sinisalu roll, keda ma isiklikult usaldan ja kui tema ütleb, et seal ei ole teemat, siis ma kipun ka sinnapoole kalduma.

                                Igatahes on see päris huvitav case-study, kuidas ajakirjandus käituma peaks. Kuidas peaks käituma õigusorganid, kui tegu on terava hooldusõiguse vaidlusega. Ja samamoodi lapsevanema uue kaaslase roll pere kasvatamisel.

                                Ma saan siin teemas aru, miks osad inimesed raiuvad ühte, teised teist. Siiani on endalgi üsna huvitav mõtteharjutus, kui tegu oleks veidi nästima poliitikuga, kuidas siis osapooled muutuksid.
                                Fakt ikkagi on, et hooldusõiguse (mitte ainuhooldudõiguse!) kohtuvaidlus hakkas pärast pildistamist ja nende avastamist. Võib aru saada, et piltide pärast. Oluline detail.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X