320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siin ikka endamisi mõtlen ja kuulan neid poliitrumalaid, kes räägivad keski-reformi koalitsioonist. Kas keegi reaalselt ka usub, et Kallas ja Ratas ühise lauataga suudavad kokku leppida,et kumb saab peaministritooli?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma siin ikka endamisi mõtlen ja kuulan neid poliitrumalaid, kes räägivad keski-reformi koalitsioonist. Kas keegi reaalselt ka usub, et Kallas ja Ratas ühise lauataga suudavad kokku leppida,et kumb saab peaministritooli?
      Lõdvalt.

      Kommentaar


        selle taha asi ei jää. endale tundub et just nii ka läheb, kesk võidab valimised reformi ees ja kahekesi liit tehakse ning jätkab ratas peaministrina. kas kõik neli aastat või üldse kaua, seda ei tea.

        Kommentaar


          Ma pidasin Reformi siis tõesti liiga ambitsioonikaks ja uhkeks erakonnaks, kes valitsusse ilma peaministri toolita ei lähe.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma pidasin Reformi siis tõesti liiga ambitsioonikaks ja uhkeks erakonnaks, kes valitsusse ilma peaministri toolita ei lähe.
            ole nüüd. ma arvan, et loobutakse peaministrikohast, et selle asemel saada 2-3 võtmeministrikohta pluss väiksemaid jubinaid

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma pidasin Reformi siis tõesti liiga ambitsioonikaks ja uhkeks erakonnaks, kes valitsusse ilma peaministri toolita ei lähe.
              Poliitiline reaalsus on selle nimi :P
              Need aastad opositsioonis on olnud juba nii valus olemine oravatele, et nina enam nii sinisinises taevas ei hõljugi. Pealegi ei usu vist Kallas isegi kulla peale tulekut enam. Tülli pööramine poole protsessi pealt pole muidugi üldse võimatu.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                ma siiski loodan, et EKRE võetakse ka kampa somehow, lööb pisut elu sisse ja järgib ülejäänud Euroopa suundumusi, kus natsionalistid kõvasti esile tõusevad

                Kommentaar


                  Emb-kumb partei valimised võidab, see ka peaministrikoha saab ja teisel pole midagi kobiseda. Kui kahekesi koalitsiooni teevad, siis suht kindlalt lähevad ministriportfellid pooleks. Kes täpselt mingi ministeeriumi saab, see on läbirääkimiste küsimus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Emb-kumb partei valimised võidab, see ka peaministrikoha saab ja teisel pole midagi kobiseda. Kui kahekesi koalitsiooni teevad, siis suht kindlalt lähevad ministriportfellid pooleks. Kes täpselt mingi ministeeriumi saab, see on läbirääkimiste küsimus.
                    Kujutada Rõivast, Kajat, Ligit, Sõerdit Ratase valitsuses, kui kesk võitma peaks? Naljakas . Vaid Siimu kujutaks sellises rollis.

                    Kommentaar


                      Usun, et nii Kesk kui Reform pigem loodavad 2 väiksemaga (kes iganes matemaatiliselt välja kannatavad) kõigepealt proovida. Ma olen suhteliselt kindel, et nende combo tuleb alles siis, kui väiksematel pole piisavalt kohti ja Ekre ei nõustu Soinit tegema.

                      Kommentaar


                        Täna varahommikul ilmus Tallinna kesklinnas Gonsiori tänavale kummaline vaatepilt. Gonsiori ja Laikmaa tänavate nurgale on pargitud väikelennuk.


                        Ühed tähelepanuhoorad kõik. Teised vahendid, sama valem.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          https://www.postimees.ee/6525480/gal...ud-vaikelennuk

                          Ühed tähelepanuhoorad kõik. Teised vahendid, sama valem.
                          Kas ma saan nüüd aru, et probleem on selles, et erakonnad tahavad valimiste perioodil valija tähelepanu? See on tõesti ennekuulmatu...

                          Kommentaar


                            Asi on selles, et numbrid on erinevad, kuid valem on sama.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Asi on selles, et numbrid on erinevad, kuid valem on sama.
                              Nüüd ei saa midagi aru enam. Kui sa nüüd räägid sellest, et kampaaniad kasutavad sama valemit, siis see on ju loogiline.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                varsti tulevad isesõitvad autod, mis arvatavasti vähendavad autode hulka liikluses.
                                samas tõsi, infra on meil kõvasti maas. ja maas nii teeehituselt kui ka raudtee poolest. pea kogu Euroopa teedevõrk on ehitatud enamjaolt eurorahadega, ma ei saa aru miks meil seda pole siiani tehtud.

                                ja noh 130 km/h kiirusega lõike meil vaevalt et tuleb, isegi mitte kiirtee vormis 2+2, rääkimata suurematest kiirustest, mida pole kusagil mujal Euroopas
                                See esimene argument on küll utoopika. Ei tule neid isesõitvaid autosid niipea. Ja kui millalgi peaksidki tulema, võtaks nende jõudmine tavatarbijani meeletult aega. Miks peaks autode hulk liikluses vähenema? Tuleb arvestada veel sellega, et paljudele isesõitvad autod ilmselt erinevatel põhjustel meeldima ei hakkaks. Mina näiteks naudin autoga sõitmist ning ma ei kujuta küll ette, et ma viitsiks kuskil isesõitvas autos sitsida. Usun, et minusuguseid on veel terve hulk. Seega, julgeks väita, et täielikult isesõitvate autodeni minekuga läheb veel aastakümneid. Lisaks vajaksid isesõitvad autod samuti head infrastruktuuri, mis võimaldaks mugavalt liikuda.

                                Minge liikuge kuskil Lääne-Euroopas mööda mugavat 2+2 teed ning siis tulge sõitke siin Tallinn-Tartu maanteel ja mõelge uuesti, kas on tore siin kolonnis nikitseda ja enda närve kulutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X