320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mul on tunne, et kui Kärmas ei asu käbedalt endale tuhka pähe raputama, siis võib veelgi suursponsoreid spordist kaduda. Heiti Hääl näiteks käis välja mõtte, et kuna ERR-i eelarve jällegi suurenes, siis võiks hoopis ERR heategevust, ehk siis sponsorlust tegema hakata.

    http://podcast.kuku.postimees.ee/pod...rlusest-saade/
    Jep, hoidke oma mokad koomal, muidu ...


    Vaikselt jõuamegi sinna, et sporditoetajad vist soovivad meil puutumatuteks saada, sest kui ikka mingit jama üles keerate, siis alles vaatame neid asju.



    Kristjan Port: Eesti sporti aitaks puhastada, kui sponsor kaebaks Alaveri kohtusse

    Hea soovitus, aga tahaks küll seda Annust näha, kes oma vana sõbra kahjude tekkimise eest kohtusse kaebaks
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Ma saan aru Annuse probleem on see et peale esimest Veerpalu pauku organiseeris dopingupatustele kaitse ja hakkas nende eratiimi toetama, tehes veel ülekandeid erakontodele
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Jep, hoidke oma mokad koomal, muidu ...


        Vaikselt jõuamegi sinna, et sporditoetajad vist soovivad meil puutumatuteks saada, sest kui ikka mingit jama üles keerate, siis alles vaatame neid asju.



        Kristjan Port: Eesti sporti aitaks puhastada, kui sponsor kaebaks Alaveri kohtusse

        Hea soovitus, aga tahaks küll seda Annust näha, kes oma vana sõbra kahjude tekkimise eest kohtusse kaebaks
        Hmm. Kas sporditoetus on populaarsusega toetatud indulgents?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...mise-jatkamine

          Tasuline artikkel, aga sisuga saab ainult nõus olla. Vanema Veerpalu vahele jäämise järel Alaveri eraprojekti eelistamine suusaliidu edasi toetamisele või lihtsalt teistele (määrimata mainega) spordialadele või üldse noortespordile keskendumisele muudab kogu Annuse kui õilsa spordimetseeni kuvandi õõnsaks ning praeguse solvumise lihtsalt silmakirjalikuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas diver Vaata postitust
            https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...mise-jatkamine

            Tasuline artikkel, aga sisuga saab ainult nõus olla. Vanema Veerpalu vahele jäämise järel Alaveri eraprojekti eelistamine suusaliidu edasi toetamisele või lihtsalt teistele (määrimata mainega) spordialadele või üldse noortespordile keskendumisele muudab kogu Annuse kui õilsa spordimetseeni kuvandi õõnsaks ning praeguse solvumise lihtsalt silmakirjalikuks.
            Ei saa unustada ka Veerpalu kaitsetiimi ja Annuse üsna tõenäolist rahalist panustamist asja puhtakspesemisel.

            Algselt postitas Postimees artikkel
            Jah, aga kas te ise usute, et Veerpalu oli puhas?

            Mina usun seda, et Veerpalu ei ole teadlikult ületanud mingeid keelatud piire.

            Sellest vastusest ma tajun, et ega te väga optimistlik lõppotsuse suhtes ole?

            Ei, ei ole. Ma olen pigem pessimistlik.

            Kas te ise isiklikult toetate Veerpalu protsessi, ma mõtlen, aitate neid rahaliselt?


            Praegu ei ole ma isiklikult veel rahaliselt toetanud, aga kindlasti toetan, kui nad hätta jäävad.

            Mina olen ka [suusakoondise endisele peatreenerile] Mati Alaverile öelnud, et kui häda käes, siis palun küsige. Ma tean, mida advokaadikulud tähendavad.

            Ja endiselt oli tal pime usk, et Alaver teeb õiget asja
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://m.facebook.com/story.php?sto...6&id=825923485

              Raul Kalevilt ka mingi tl:dr arvamus.
              Algselt postitas diver Vaata postitust
              https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...mise-jatkamine

              Tasuline artikkel, aga sisuga saab ainult nõus olla. Vanema Veerpalu vahele jäämise järel Alaveri eraprojekti eelistamine suusaliidu edasi toetamisele või lihtsalt teistele (määrimata mainega) spordialadele või üldse noortespordile keskendumisele muudab kogu Annuse kui õilsa spordimetseeni kuvandi õõnsaks ning praeguse solvumise lihtsalt silmakirjalikuks.
              See on sama jutt muidu. Hea äri facebooki post võtta ja raha küsida.

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                See on sama jutt muidu. Hea äri facebooki post võtta ja raha küsida.
                Platvorm on Ekspressi oma. Enda platvormil raha küsimine on iga ettevõtte enda asi.

                Kommentaar


                  Autor saab ise ikka füüri ka?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Autor saab ise ikka füüri ka?
                    Oleneb kokkuleppest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Kolin siia teemasse, sest vtp tegi hea tähelepaneku, nii on sobivam.

                      Esiteks sinu lingitud videost:

                      See tädi, kes gaasi nuusutab, on CNN-ist. Ja, noh, ilmselt ta tõesti ei nuusuta gaasi, vaid suvalist seljakotti.

                      "If you say that something did not happen it is not a conspiracy theory" - Vabandust, aga mida vittu. Kui ma ütlen, et Neil Armstrong ei käinud kuul ja 9/11 ei juhtunud, siis need pole vandenõuteooriad?

                      Jutt sellest, kuidas too lobigrupp, kellelt ta raha sai ei toeta Assadi, vaid on "anti-inverventionist" group: Näe, tutvu selle Bellingcati artikli täisversiooniga. Aga enne kui sa seda loed, las ma räägin Bellingcatist, sest mulle tundub, et sa oled mingi eriti räige propaganda otsa sattunud.

                      Esiteks, kuna seda on videos ka mainitud, siis räägiks natuke tollest der Spiegelis ilmunud kriitikast Bellingcati MH-17 analüüsi pihta. Kritiseeriti nende pildianalüüsimeetodit. Natuke oli selles ka tõtt, kuna pildifail ei olnud selleks päris õige, siis teoreetiliselt võisid Bellingcati tulemused valed olla. Aga professionaalsed uurijad mitmest eri riigist jõudsid lõpuks samale järeldusele, seega tol korral läks Bellingcatil õnneks ning nende esialgsed järeldused olid õiged.
                      Kas sa oled Bellingcati apologist?

                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Teiseks, nimetada Bellingcati mingiks USA sõjatööstuse käepikenduseks on ehtne rumalus. Tegemist ei ole mitte USA, vaid Suurbritannia väljaandega, mille kontor asub Leicesteris(neil on vist Hollandis ka mingi haru, aga ma sellega ei ole nii täpselt kursis). Lisaks on nad praeguseks võitnud vist pea kõik Euroopa uuriva ajakirjanduse auhinnad. Lisaks Assadi ning Venemaa sigadustele on nad paljastanud ka näiteks selle, kuidas ameeriklased müüsid saudidele rakette, millega Jeemeni tsiviilelanikke pommitati. Seega ei päde kuidagi see väide, et nad mingit "Assadi- ja Venemaa-vastast propagandat teevad". Muide, samad tüübid olid ka tolle Navalnõi kõne taga, kus mingi vene asjapulk Navalnõi mürgitamist kirjeldas(ja rääkis kõik detailideni ära, kuni Navalnõi tolle päeva aluspükste värvini).
                      Bellingcat ei ole USA sõjatööstuse käepikendus, sest asub Leicesteris? Või vist Hollandis? Võid kindel olla, et USA sõjatööstuse käepikendusi on igas suuremas Euroopa linnas. Mõnes isegi koos vägedega!

                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Sa tundud muidu normaalne tüüp olema, aga hetkel oled sa sammu kaugusel sellest, et rääkida kui tore tüüp on Putja ning et Eesti võiks ka Venemaa mõjusfääri sattuda, sest seal on elu palju ägedam. Vaata oma infoallikad kriitiliselt üle. Päriselt. Kogu see jutt Assadist ning sinu poolt varem mainitud arusaam, "kuidas Põhja-Makedoonia peaks kuuluma Bulgaariale" jne. võivad ühel hetkel viia kohta, kus sa oled taolises propagandas sama räigelt sees kui Hando Tõnumaa lapiku maa ja "5g põhjustab koroonat" vandenõudes.
                      Nüüd on minu kord smeari saada? Põhja-Makedoonia küsimus on aus. Minu bulgaarlasest sõber (kellel on veidi radikaalne maailmavaade) väitis, et makedoonlased on segaduses olevad bulgaarlased. Ma olen selle kohta ka mõnes teises foorumis uurinud ja lõplikut vastust ei ole veel saanud. Serbia mõjuvõimu alla nad ju kuulusid. Pealinna keskele pandi ju kuldse hobuse peal olev Aleksander Suur kui nende rahvapärand. Tekitab kahtlusi küll?



                      Anyways, mulle meeldib see twiit palju rohkem kui sinu tekst

                      Kommentaar


                        Et.. selle lingitud twiidi kohaselt... Usa kasutab proxyt, et oma agendat pushida. Assad ei kasuta veel läbinähtavamat proxyt et oma agendat kasutada. Sest usa on halb ja assad on hea. Sain ma õigesti aru?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Põhja-Makedoonia küsimus on aus. Minu bulgaarlasest sõber (kellel on veidi radikaalne maailmavaade) väitis, et makedoonlased on segaduses olevad bulgaarlased. Ma olen selle kohta ka mõnes teises foorumis uurinud ja lõplikut vastust ei ole veel saanud. Serbia mõjuvõimu alla nad ju kuulusid. Pealinna keskele pandi ju kuldse hobuse peal olev Aleksander Suur kui nende rahvapärand. Tekitab kahtlusi küll?
                          See on selline lõik, kus võiks makedoonlased asendada eestlastega ja bulgaarlased venelastega, ning anda see siis välja Kremli pressiteatena.

                          Ma seni siiralt arvasin, et sa neid äärmuspoliitilisi vaateid klikkide vastu müüvaid koomikuid viskad siia vahel nende huumoriväärtuse pärast. Damn.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Loome parem sellise stsenaariumi: Kanepi jääb dopinguga vahele, aga saab testi olemust puudutavate tehniliste nüansside tõttu CAS-is õiguse. Siis käiks Kanepi nime välja tuntud spordiarst Kernatski, kel on näidata mitmed dopinguainete ostmist puudutavad tšekid ja pangaülekannete tõestused, mille järel Kanepi ühtegi sisulist kommentaari ei anna ja keeldub koostööst. Ja siis lõpuks Kanepi uuesti vahele, seekord sisuliselt süstal veenis, mida enam ümber ei lükka või maha ei vaiki.
                            Kui on Pant kogu selle sündmuste jada jooksul Kanepit rahastanud, siis võib täitsa vabalt tema otsa ka vaadata ju?
                            Arvestades, kui suur osa eestlastest omal ajal pimesi Veerpalu uskus, siis miks pidi TA erinema? Ma eeldan, et tema olukord oli selles mõttes veelgi keerulisem, et neil oli MA-ga üsna pikk ühine ajalugu.

                            Ehk siis - kui sa oled ühte inimest uskunud ning tema ettevõtmisi väga pikka aega toetanud, siis võib vabalt ju välja kujuneda usalduslik suhe selle inimesega? Ning kui see sama inimene sulle ka väga kahtlastel aegadel silmagi pilgutamata kinnitab, et ta on puhas ning meedia teeb talle liiga, siis on ju täiesti võimalik, et sa puhtsüdamlikult usudki seda ning võib-olla eirad ratsionaalseid kaalutlusi, ei? Ja usudki täpselt nii kaua kuni lõpuks tulevad väga konkreetsed fotosüüdistused ja teiste asjaosaliste ülestunnistused.

                            Ma ei tea detaile ja ma ei taha võtta positsiooni selle osas, kas TA oli asjast teadlik või mitte (selleks üldjuhul on uurimisorganid). Aga kui suurt pilti vaadata, siis minu meelest väga kaudsete seoste pinnalt järelduste tegemine ning asjade eeldamine võib tihtilugu lõppeda suure fopaaga, mida tagasi pöörata on keeruline.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              vahepeal on lohhide plasticute, Kotkate, suvaliste OM ja MM võitjate ja muude isikute ring täienenud Heiti Hääle, mõne Ekspressi ajakirjaniku ja pressinõukogu esimehega.

                              Pressinõukogu esimees Gunnar Siiner kommenteeris Erisaates, et tema isiklikul hinnangul on pealkirjale tehtud etteheitel alust. "Kui me seda kogu lugu vaatame, siis oli ju Annuse osa selles suhteliselt väike. Oli toodud seos, et me nägime, et Alaveri märkmetesse oli märgitud TA, kus viidati Toomas Annusele. Aga kuskilt sellist konkreetset fakti ju välja ei tule, et Toomas Annus teadlikult toetas dopingu rahastamist. Võivad tekkida küll küsimused ja seosed, aga kas need on ka sellised, et sellises mahus pealkirjas välja tuua, ma ei usu," arvas ta.
                              Ma tooks siia ka muutuja nagu Punkt välja tõi - TA ja MA teadsid üksteist päris kaua. Võib isegi eeldada, et olid teatud sõprussidemed. Mulle isiklikult tundub erinevate stsenaariumite vaatamisel üks loogilisem kui teine:

                              1. MA ja Verps jäid vahele. TA ja MA tegid konspiratsiooni, saatsid suusaliidu pikalt ja lõid Team Haanja, et Algo Kärp salaja täis süstida.
                              2. MA ja Verps jäid vahele. Noh, kõigil kuklas olnud mõte sai kinnituse. Nõukogude aja mehed, vaevalt TA väga sinisilmne oli ja eks omad kartused olid olemas. Samas eluaeg suusatamist toetanud... Ei tahaks ju lasta asjal hääbuda. Suusaliiduga suusad ristis... MA-ga siiski ühine minevik... no hästi, anname selle sotiku aastas. Kuna summa on peanuts, siis tsekke ei küsi. Võime arvata, et loll oli, et nii tegi. Ilmselt oligi loll, aga tundub usutavam kui see esimene variant.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                vahepeal on lohhide plasticute, Kotkate, suvaliste OM ja MM võitjate ja muude isikute ring täienenud Heiti Hääle, mõne Ekspressi ajakirjaniku ja pressinõukogu esimehega.



                                Ma tooks siia ka muutuja nagu Punkt välja tõi - TA ja MA teadsid üksteist päris kaua. Võib isegi eeldada, et olid teatud sõprussidemed. Mulle isiklikult tundub erinevate stsenaariumite vaatamisel üks loogilisem kui teine:

                                1. MA ja Verps jäid vahele. TA ja MA tegid konspiratsiooni, saatsid suusaliidu pikalt ja lõid Team Haanja, et Algo Kärp salaja täis süstida.
                                2. MA ja Verps jäid vahele. Noh, kõigil kuklas olnud mõte sai kinnituse. Nõukogude aja mehed, vaevalt TA väga sinisilmne oli ja eks omad kartused olid olemas. Samas eluaeg suusatamist toetanud... Ei tahaks ju lasta asjal hääbuda. Suusaliiduga suusad ristis... MA-ga siiski ühine minevik... no hästi, anname selle sotiku aastas. Kuna summa on peanuts, siis tsekke ei küsi. Võime arvata, et loll oli, et nii tegi. Ilmselt oligi loll, aga tundub usutavam kui see esimene variant.
                                Ajakirjanikel ju pidi ringkaitse olema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X