320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Olgu nii. aga. Sama kehtigu kõigile, kui kersti kajaga õhtustab, tartu maratonil käib ja maksuameti peadire napsuametit külastab. Palk võimaldab.
    Loomulikult, ega's mina teadnud, et riigieelarvest nad niisama joovad. Arvad, et ma partisanisõda pean siin või?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See ÕLi torge läheb meelelahutusosakonna loo pihta, mis oligi tongue in cheek tehtud. Et toughen up, bitch.
      aa see oligi naljaga öeldud. ära näe tonti seal kus seda ei ole. me vahepeal ühes paadis ka.

      Kommentaar


        Aga kes siis presidendiks saab?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Vähe erinev proportsioon, kas president (keda ma sallin vähem kui Ratast fyi) läheb Eesti suurimale spordiüritusele sporti tegema kohustusliku turvaga või Ratas laseb alluvatega peeneks, kas sa ei leia? Ma ei tea, miks seda tegelikult nii kaitsma peab. Kui sul inside info, et Ratas on tegelt puhas poiss, siis fine, nii ütle. Aga see ei ole ju argument, et "teised teevad ka" või "probleem on suurem ja laiem ja rääkige siis teistest ka"?

          Kõlbab nt politsel keskenduda üksikjuhtumitele, et suuremat sõnumit saata, kõlbab ka ajakirjandusel Ratase postrile panemine. Tõsi, minule isiklikult meeldiks kui mõne teise erakonna naisliikmel victoria secretsi arve oleks peale tõmmatud ja praegu a la ÕL analüüsiks mitu "FRIENDS" tüüpi trussikut sellest oleks saanud, aga raskel ajal käib Ratta džinn ka.
          pea nüüd hoogu. Argument ei ole teised ka. Argument on, et esinduskulud on kõigil ja lastakse nõunikega peeneks ka. hea oleks, et siis kõigil avalik. kui postrile, fine, vastutad häältega, loodetavalt. Kas Tartu maraton või ooper, maitseasi, ooperipäevade pildil olid kõik kohal, loodetavalt taskust makstud piletitega, kui ei, siis postrile. viimast korda, esinduskulud on ok, tuleb välja, et vajalik, et oleks avalik, siis saab hinbata, kas oli prop või ei olnud. Poliitiline stiil meeldib või ei meeldi, ka fine.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Ma olen enda rumalas peas valesti aru saanud ilmselt siis "esinduskulust". Mõtlesin, et see on umbes nii, et tuleb mingi vähemtähtis külaline ja siis ostetakse lauale Valeri küpsised ja Vichy vesi. Tuleb tähtis külaline, pannakse sinki ka. Kõik selge ju ja mõistetav. Või kui tehakse midagi, minnakse kuhugi peaministrina, presidendina... näiteks ooperipäevadele, makstakse majutus kinni nt.

            Millest ma valesti olen ilmselt aru saanud on siis see, et esinduskulu on ka pärast kella viit 6 käiku kolleegidega Tchaikovskys ja vabas vormis aftekas score clubi mullivannis. Et selle piiri tunnetamine on suhteliselt tähtis ning täna tundub olevat, et just KE-s on see touch veidi paigast ära. Vähetähtis ei ole ka antud üksikjuhtumile eelnenud suurem pilt ja varasemad teemad.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Aga kes siis presidendiks saab?
              Ansip

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ansip
                Aga, mis siis Siim Kallasest saab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Aga, mis siis Siim Kallasest saab?
                  Istub kümne milli otsas nagu smaug.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Ma olen enda rumalas peas valesti aru saanud ilmselt siis "esinduskulust". Mõtlesin, et see on umbes nii, et tuleb mingi vähemtähtis külaline ja siis ostetakse lauale Valeri küpsised ja Vichy vesi. Tuleb tähtis külaline, pannakse sinki ka. Kõik selge ju ja mõistetav. Või kui tehakse midagi, minnakse kuhugi peaministrina, presidendina... näiteks ooperipäevadele, makstakse majutus kinni nt.

                    Millest ma valesti olen ilmselt aru saanud on siis see, et esinduskulu on ka pärast kella viit 6 käiku kolleegidega Tchaikovskys ja vabas vormis aftekas score clubi mullivannis. Et selle piiri tunnetamine on suhteliselt tähtis ning täna tundub olevat, et just KE-s on see touch veidi paigast ära. Vähetähtis ei ole ka antud üksikjuhtumile eelnenud suurem pilt ja varasemad teemad.
                    Ma võtan sel teemal viimast korda sõna. Avatult, sest olen istunud asjaosalisena mõl pool lauda- selliste kohtumiste korraldajana, aga ka vastuvõetatavana. Lõviosa kohtumistest ongi lõuna- ei, mitte Tšaikovskis, vaid üsna tavalises restoranis. Need on ikkagi ametlikud kohtumised, vichy vesi, a la carte menüüst biifsteek, laimikook. Võetakse pakkumiste alusel, esinduskulud.

                    On mõned kohtumised, mis on ööbimisega. kohtumisel osalejate nimesid nende soovil ei panda tšekile ega aruandesse. Mõned on peened, nt nagu kunagi Ilves Davosis käis, millest ka vist artikkel tehti ja oligi fine. Ratta teema oli, et nendel osalevad ka nende ettevalmistajad (nõunikud) ja nemad läksid nn uue korra alusel kirja, kui neid arveid nõuti. Siin on täiesti fine vaielda, et kas peab olema Pädaste, kas peab olema Pädaste menüü. Proportsiooni küsimus. Kõikidest nendest 4 a kohtumistest võeti välja see Pädaste, mis tõepoolest oligi inimeste jaoks äkki ebaprop.

                    Nüüd kohtumised seedri, reinsalu, helmetega olid koroonatingimustes residentsis ja kuna asi oli pupu, siis need olid tõesti pikad arutelud. Pakuti süüa, tavalised cateringi hinnad. Alkohol oli, ei midagi erilist, ei joodud, ei laaberdatud. Kas peaks sellistel kohtumistel (ja need olid töised) üldse süüa pakkuma, jällegi, fine, arutame, kas ebaprop.

                    Kringlid jne. Poliitiline stiili küsimus, et kohtudes näiteks Võru pensionäride ühinguga või Kehra koolilastega, siis kringel. Ei pea, kui teed, siis olgu avalik. Tohutu laristamine ja häälte kokkuostmine 13 eurose kringliga? Olgu nii, on.

                    Ja siis need score clubi mullivannid. Neid ju tegelt seal tšekkides polnud. Oli küll see purjekas merel, mis oli tegelt transport, aga tõesti, ei pea purjetama sinna, oleks võinud praamiga minna, mida tehtis 99% juhtudest 4 aasta jooksul. See oli viga, aga avalik viga, ja eks selle eest ka vastutatakse siis inimeste arvamusega. Seda muidugi ei orgunni PM, eks. Ooperipiletitega ka, ei oleks pidanud, aga tehti otsus, et kingitustena neid vastu ei võeta, sest siis oleks teistpidi häda, aga ostetakse ja siis kõigile, kes osalevad ametlikul visiidil.

                    Joogid autosse oli vichy ja valeri ja coca-cola ja kaks dzinni. Muu alko oli suuresti nn "kringlid".

                    Aga ok, vbla ei peaks seda siin selgitama. a las olla.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Sirgel seljaga libised üle sisulistest kohtadest ja enamus jutu osas keskendud sellele, mis ongi tegelikult fine. Aga mis ei olnud tegelikult teemaks.

                      Umbes sama, et meesülemus paneb alluvale perseplakse ja ning siis tuleb ma ei tea kaala (ää solvu kaala, ma niisama sõbralikult), kes veidi patroniseerivalt lükkab, et "Võime vaielda, kas lillekimbu viimine naisalluvale on hea toon, või õnnitlemine lapse sünni puhul, üleüldse me räägime siin siiski 5 aasta jooksul ainult paarist korrast, kus näpp mootorisse vastumeelselt pandi. Teised teevad seda muidu ka, Trump jne".

                      Kommentaar


                        Korralik saag mingite odavate dzinnide ja säästujahtide peale...
                        Kui rahvas valib juhtivatele kohatdele edevaid ja nõrku inimesi, siis on sellised asjad paratamatu tulem. See rivi on hirmus piiiiiikkkkk ja jagub neid kostitajaid ja riigi rahaga rahabossi mängivaid tegelasi absoluutselt igasse erakonda ja poliitilisse suunda. Alati käib sellega kaasas ka piinlik rahvateater, kus oma konkurentidele moraali loetakse ja käsi kokku lüüakse ahastades, selline blamaazh, selle rahaga oleks niiiii palju kasulikku saanud teha! Omade juhtumitele leitakse aga alati õigustus või tehakse kivinägu .


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Rõivase lennukikulud kattis ju Euroopa Liit(v.a üks kord ja see on vist pigem hästi põhjendatud) ja 50 000 per lend on samuti ülepaisutatud.
                        Kust EL seda raha saab laiali jagamiseks? Marslased toovad kottidega ukse taha? Ma saaks veel aru kui sellist juttu ajab mingi velloleito, ''õõnestame kolosssi seestpoolt!'', aga ka muidu tulihingelistele EL ühtsuse pooldajatele tundub see vabandus täitsa ok kui raha saab mingitele lollustele oma maitse järgi laiaks lüüa...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                          Nüüd kohtumised seedri, reinsalu, helmetega olid koroonatingimustes residentsis ja kuna asi oli pupu, siis need olid tõesti pikad arutelud. Pakuti süüa, tavalised cateringi hinnad. Alkohol oli, ei midagi erilist, ei joodud, ei laaberdatud. Kas peaks sellistel kohtumistel (ja need olid töised) üldse süüa pakkuma, jällegi, fine, arutame, kas ebaprop.

                          Kringlid jne. Poliitiline stiili küsimus, et kohtudes näiteks Võru pensionäride ühinguga või Kehra koolilastega, siis kringel. Ei pea, kui teed, siis olgu avalik. Tohutu laristamine ja häälte kokkuostmine 13 eurose kringliga? Olgu nii, on.
                          Need ei peaks olema riigikantselei read, vaid need peaksid olema erakonna read. Selles on küss.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Istub kümne milli otsas nagu smaug.
                            Kas tal need kümme milli kunagi kahaneb ka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Kas tal need kümme milli kunagi kahaneb ka?
                              Kui Dogecoini pani, siis küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Kust EL seda raha saab laiali jagamiseks? Marslased toovad kottidega ukse taha? Ma saaks veel aru kui sellist juttu ajab mingi velloleito, ''õõnestame kolosssi seestpoolt!'', aga ka muidu tulihingelistele EL ühtsuse pooldajatele tundub see vabandus täitsa ok kui raha saab mingitele lollustele oma maitse järgi laiaks lüüa...
                                ELi eralendude raha tuleb eraldi eelarverealt, mitte Eestile eraldatud summast vms. Ehk kui ei hüvitata Eesti peaministri lende, siis see raha läheb Sancheze, Marini või mõne teise ELi riigi juhi eralendude hüvitamiseks, mitte Eestis teede ehitamiseks. Mulle isiklikult on Rõivase liinilendude-skeptika mõnevõrra arusaamatu, aga Eesti riigile ei läinud see midagi maksma.

                                Mis puudutab väitesse justkui enamik Ratase alkoholioste oleks tegelikult olnud "kringlid", siis ma ei teadnudki, et Prike AS lisaks alkoholile kringleid müüb. Ehk tõesti ostis siis Ratas alkoholilaost 300 euro eest kringleid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X