320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Selle eelduseks on, et tegu on hea professionaaliga. Viimaste aastate uudistes käivad küll läbi sellised prohmakad, et tekib kahtlusi prokuröride kvaliteedis. Kõik need edasikaebamise unustamised ja muud soperdamised, nagu näiteks kaitsjale oma uurimismaterjalide saatmine Savisaare protsessis jne. Need on olulisemad kõrge profiiliga juhtumid. Kui palju soperdatatakse väheolulistes kohtuasjades, mille vastu avalik huvi puudub, teab vaid Allah taevas.
    Oh jah, keskmise Delfi kommentaatori tasemel postitus. Kõik asjad olemas: üksikult üldisele, katastrofiseerimine ja lai ajaline määratlus. Palju õnne.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Sellest oli vahepeal juttu ju

      They were not rigging the election; they were fortifying it

      https://time.com/5936036/secret-2020-election-campaign/
      Mul tõesti pole õrna aimugi, kuidas sa seda sõnasalatit tõlgendasid, niiet küsiks uuesti.

      Kommentaar


        Kogu see diskursus kokku võetuna on väga raske ja nõuab ilmselgelt veel tööd nii õiguskaitse organite kui ühiskonna poolt.

        Eile õhtul ma vaatasin just Law & Orderi viimast osa, kui keegi tahab, siis soovitan! See seriaal käsitleb palju seksuaalkurjategijate ja lähisuhte probleeme - jah see on seriaal, kuid see konkreetne osa oli väga väga hea ja annab ülevaate, et selliste juhtumite korral on asi väga hall - mitte must-valge.

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          Oh jah, keskmise Delfi kommentaatori tasemel postitus. Kõik asjad olemas: üksikult üldisele, katastrofiseerimine ja lai ajaline määratlus. Palju õnne.
          Samas parem ikka, kui lihtsalt sildistamine ja alavääristamine, ei?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Oh jah, keskmise Delfi kommentaatori tasemel postitus. Kõik asjad olemas: üksikult üldisele, katastrofiseerimine ja lai ajaline määratlus. Palju õnne.

            Nüüd panid mu tõesti paika. Kasutasid võõrsõna (täiesti mööda küll selle tegelikust tähendusest ), sinu võit, kusagil ootab sind kindlasti ilus woke vimpel!
            Aga endiselt ei usalda ma pimesi ei prokuratuuri, ajakirjandust, ega isegi EKREt mitte, oman oma lolli natsiarvamust edasi, niiet TÜNG!! minu võit hoopis!

            Kommentaar


              See Kuusiku eksnaise "lähikondlane" Merle Kaunissaar kes meedias mulli üles kerib prokuratuuri töötaja ju

              nüüd küll eemaldatud, aga 22 mai väljavöte: https://webcache.googleusercontent.c...3njV8hXFpHjLxA

              Kui see oli parim, mis tunnistajatepingist vötta oli siis palju önne töesti
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Et proksi referent ei tohi tunnistaja olla? Lisaks, ma olen küll aru saanud erinevatest artiklitest, et tunnistajaid on olnud mitmeid. See merle on lihtsalt seni ainus, kes asja avalikult kommenteerima on hakanud.

                Kommentaar


                  Kui järgmises kohtus see eksnaine siiski tunnistab, et peksis, saab ta valetunnistuste andmise eest karistuse?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kui järgmises kohtus see eksnaine siiski tunnistab, et peksis, saab ta valetunnistuste andmise eest karistuse?
                    Lühidalt ei. Aga su küsimuses on nii palju asju valesti, et pikemalt mitu eid.

                    Kaalat on muidugi naljakas vaadata tema "usk on kõva asi"-lause valguses.

                    Kommentaar


                      Äkki hoopis eks sai magusa koha peale ehk paremad alimendid ja naise piruka sisse tuli suurem kogus hakkliha?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Kui järgmises kohtus see eksnaine siiski tunnistab, et peksis, saab ta valetunnistuste andmise eest karistuse?
                        Selles protsessis on tunnistused antud. Kui sa pead silmas järgmist kohtuastet, siis seal toimub olemasolevate tõendite ja kohtuotsuse analüüüs. Mingeid uusi tõendeid ega tunnistusi enam anda ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Selles protsessis on tunnistused antud. Kui sa pead silmas järgmist kohtuastet, siis seal toimub olemasolevate tõendite ja kohtuotsuse analüüüs. Mingeid uusi tõendeid ega tunnistusi enam anda ei saa.
                          Ehk siis selline asi on võimalik, et eksnaine ütleb igalpool, et peksis jah aga kohus järgmises astmes seda arvesse ei võta ja kui esimeses astmes oli kõik legit ja nende tõendite puhul selgubki, et ei peksnud, siis ongi kõik? Uut sama juhtumist esimeses astmes arutama ei hakata, kui samad inimesed?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Ehk siis selline asi on võimalik, et eksnaine ütleb igalpool, et peksis jah aga kohus järgmises astmes seda arvesse ei võta ja kui esimeses astmes oli kõik legit ja nende tõendite puhul selgubki, et ei peksnud, siis ongi kõik? Uut sama juhtumist esimeses astmes arutama ei hakata, kui samad inimesed?
                            Riigikohus võib saata asja esimesse astmesse tagasi. Aga siis on juba uued inimesed kohtus!

                            Kommentaar


                              Põnev, et foorumikasutajad, kes tavaliselt absoluutselt igas olukorras kohtusüsteemi maha teevad, on nüüd ühtäkki ühe nende jaoks positiivse kohtulahendiga täiesti teisele poolele asunud.

                              Kommentaar


                                See pärast I kohtuastme lahendi tegemist hurraaahüüdmine või parastamine on suhteliselt mõttetu asi, sest igas vähegi kobedamas keisis kâiakse kõik astmed läbi.

                                Kuna ta väidab, et mina (kui Refi valija) olen rumal, siis selline targutav prill võiks vabalt istuma minna ning enne seda võiks peksasaanud naise mõni lähedane isik vennikesele yle tahi ka veel anda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X