320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kevadel polnud peenraha, et hoida Kadriorus paraadvormis auvalvet ja saadeti orkester laiali. Ja nüüd võlutakse 380 mil mürskude jaoks välja? Mis siis 10 aasta pärast kellelegi edasi annetatakse. Ja siis saetakse õpetajata/päästjate/politseinike palgatõusus sente pooleks.
    Panin suht võssa siin omadega.

    -e- Kaja on välisrindel teinud kuhjaga tasa selle, mis siseriiklikult vajaka jäi/jääb. Ratas oleks mämmutanud siiamaani mingist murest ja jälgimisest ja muust pasast.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

      Panin suht võssa siin omadega.
      Aus ülestunnistus.

      Mcnamarate Ingmarite jne. juttu tahaks ka kuulda nüüd kuidas kliimamuutus oht nr 1 ja prioriteet nr 1 rohepööre. See on täpselt see EU pehmo mötteviis miks Putin julgeb selliseid liigutusi teha, sest talle pole erilist vastast. On ainult taganejad ja mökutajad, kes üritavad nice olla, pole enam kedagi kes ütleks et kui naabreid näpid saadame sulle moskvasse pommi, punkt. Brexit naerdi ka välja, aga nemad on praegu kõige suuremad sanktsioonid kehtestanud. Trump sundis täiesti õigustatult NATO riike 2%+ kaitsekulutusi tegama, aga meil kölas ainult jutt et Trump ei aita meid, jättes välja osa, et seda juhul kui meie oma osa kohustustest ei täida. Käib narratiiv et ekrekad polegi justkui inimesed, aga töenäoliselt on just nende valijad need kes riiki siis kaitsevad kui shit hits the fan ja musta töö sinu eest ära teevad. Vöi on need sotsid? Eile oli törvikurongkäik, miskipärast ei märganud traditsioonilist mönitamist ja tümitamist meedias. Kas see narratiiv ei toidagi enam?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Brexit naerdi ka välja, aga nemad on praegu kõige suuremad sanktsioonid kehtestanud.
        Navalnõi nimekirjast on Britid sanktsioneerinud neli inimest 35-st. Kaks neist olid sanktsioonide all juba alates Salisbury rünnakust. Kõige karmimalt on ikka reageerinud USA, nii enne kui pärast otsest sõjalist rünnakut. Seda ütlevad ka Ukraina poliitikud ise.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

          Navalnõi nimekirjast on Britid sanktsioneerinud neli inimest 35-st. Kaks neist olid sanktsioonide all juba alates Salisbury rünnakust. Kõige karmimalt on ikka reageerinud USA, nii enne kui pärast otsest sõjalist rünnakut. Seda ütlevad ka Ukraina poliitikud ise.
          Biden ütles, et swift ei puutu ja Ukrainasse söjaliselt ei sekku, B.Tohnson hääletas swift keelu poolt ja ei välistanud söjalist sekkumist
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust

            Biden ütles, et swift ei puutu ja Ukrainasse söjaliselt ei sekku, B.Tohnson hääletas swift keelu poolt ja ei välistanud söjalist sekkumist
            Biden tahab venet swiftist välja. Selle vastu on hetkel ainult Saksamaa, Itaalia, Küpros ja Ungari.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

              Biden tahab venet swiftist välja. Selle vastu on hetkel ainult Saksamaa, Itaalia, Küpros ja Ungari.
              Ma sain aru jah, et ta lähtus nende otsusest. Kas köik on nende 4 riigi taga kinni siis? swift kontor Belgias ja lähtub Belgia seadustest
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar



                29min- R. Vare sõnul punnib Pr ka vastu
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust

                  Aus ülestunnistus.

                  Mcnamarate Ingmarite jne. juttu tahaks ka kuulda nüüd kuidas kliimamuutus oht nr 1 ja prioriteet nr 1 rohepööre. See on täpselt see EU pehmo mötteviis miks Putin julgeb selliseid liigutusi teha, sest talle pole erilist vastast. On ainult taganejad ja mökutajad, kes üritavad nice olla, pole enam kedagi kes ütleks et kui naabreid näpid saadame sulle moskvasse pommi, punkt. Brexit naerdi ka välja, aga nemad on praegu kõige suuremad sanktsioonid kehtestanud. Trump sundis täiesti õigustatult NATO riike 2%+ kaitsekulutusi tegama, aga meil kölas ainult jutt et Trump ei aita meid, jättes välja osa, et seda juhul kui meie oma osa kohustustest ei täida. Käib narratiiv et ekrekad polegi justkui inimesed, aga töenäoliselt on just nende valijad need kes riiki siis kaitsevad kui shit hits the fan ja musta töö sinu eest ära teevad. Vöi on need sotsid? Eile oli törvikurongkäik, miskipärast ei märganud traditsioonilist mönitamist ja tümitamist meedias. Kas see narratiiv ei toidagi enam?
                  Sa oled haige inimene ja peaksid abi otsima.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust

                    Mcnamarate Ingmarite jne. juttu tahaks ka kuulda nüüd kuidas kliimamuutus oht nr 1 ja prioriteet nr 1 rohepööre. See on täpselt see EU pehmo mötteviis miks Putin julgeb selliseid liigutusi teha, sest talle pole erilist vastast.
                    Lihtsalt diskusiooni mõttes. Kas sinu suur juht ja õpetaja Trump ei toonud välja, et EU sõltub liialt Vene maavaradest ja miks nad peaks kaitsma, kui me ise anname neile raha. Ma arvan, et diskussioon, kuidas vabaneda Vene gaasi sõltuvusest on rohkemgi veel kui laual. Kui niikuinii muutuda, siis miks mitte läbi mõelda rohkem? Et ühel medalil on ju tegelikult kaks külge. See, et sõja oht on olemas, ei tähenda, et teised asjad probleeme ei valmista.

                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Käib narratiiv et ekrekad polegi justkui inimesed, aga töenäoliselt on just nende valijad need kes riiki siis kaitsevad kui shit hits the fan ja musta töö sinu eest ära teevad. Vöi on need sotsid? Eile oli törvikurongkäik, miskipärast ei märganud traditsioonilist mönitamist ja tümitamist meedias. Kas see narratiiv ei toidagi enam?
                    Inimesena tahaks sind persse saata, reservohvitserina (PS! ma ei ole ajateenistuse lõpetanud lipnik kõigest) ma ei tee seda ja vastan viisakalt. Ma tean, et sa tahad provotseerida ja justkui mingit agendat luua, aga ma tean palju sotside valijaid, ka partei liikmeid, kes panustavad sama aktiivselt riigikaitsesse ja rohkemgi veel kui teiste erakondade esindajad. Ning ma tean väga palju EKRE räuskajaid, kes suudavad ainult rusikatega vehkida ja mitte midagi muuta. Ja muideks, ma pole seda narratiivi kuulnud. Ma arvan, et see nende poolt loodud kujutlus, et ennast kannatajakse teha. Nagu see narratiiv, et elada ei lasta, sest tegeletakse LQBTjne teemaga. See jääb ikka inimese enda südamele, mida ta riigi häda korral teeb ja kus ta süda on ja mille poole see hoiab. Sama puutub ka venerahvusest inimeste kohta, mida sa küll mängu ei toonud, aga millest ma räägiks. Ma tean väga südamega vene emakeelega inimesi kaitseväes, kes on suure südamega ja teevad rohkem, kui võiks tavaliselt inimeselt oodata.

                    Ma provotseeriks veidi vastu. Milline on sinu panus riigikaitsesse? Oled aktiivne kaitseliitlane? Vabatahtlik päästja? Abipolitseinik?
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust


                      Ma provotseeriks veidi vastu. Milline on sinu panus riigikaitsesse? Oled aktiivne kaitseliitlane? Vabatahtlik päästja? Abipolitseinik?
                      Paneb Putinist gay-meemi 9gagi ja Putin saab vihast insuldi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust

                        Käib narratiiv et ekrekad polegi justkui inimesed, aga töenäoliselt on just nende valijad need kes riiki siis kaitsevad kui shit hits the fan ja musta töö sinu eest ära teevad. Vöi on need sotsid? Eile oli törvikurongkäik, miskipärast ei märganud traditsioonilist mönitamist ja tümitamist meedias. Kas see narratiiv ei toidagi enam?
                        Soomest hea möliseda paljudel ekrekatel.
                        Tõrvikurongkäigust - suuremaid probleeme on riigis kui see tõrvikurongkäik. Imelik oleks, kui seda muude sündmuste juures rohkem oleks kajastatud.

                        Kommentaar


                          Paistab et teatud völusönad ad hominem eksperdid urgudest välja triggerdanud
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Well, that didn't age well...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust

                              Ma sain aru jah, et ta lähtus nende otsusest. Kas köik on nende 4 riigi taga kinni siis? swift kontor Belgias ja lähtub Belgia seadustest
                              Saksamaa ja Itaalia on nüüd nõus. Usun, et homme vormistatakse ära. Küprosest ja Ungarist sõidetakse üle lihtsalt.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

                                Saksamaa ja Itaalia on nüüd nõus. Usun, et homme vormistatakse ära. Küprosest ja Ungarist sõidetakse üle lihtsalt.
                                Löpuks......sakslane elab oma naiivses paralleeluniversumis, nende luure ei uskunud viimase hetkeni venelaste pealetungi ja löpuks Ukraina eriteenistus päästis nad üldse tule alt.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X