320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Kas keegi muidu teab mis emotsioonid eestivenelaste FB gruppides/foorumites valitsevad? Eeldan, et midagi positiivset ei ole, sest ka seal on ilmselt mingi väike karjuv seltskond, kes Kremli ideoloogiat välja peeretab
    telekavaataja oskab äkki täpsemalt rääkida, küll aga on teatud Anti-Vax tegelased nüüd järsku Pro-Putin, seega pange ise see 1+1 kokku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
      Kas keegi muidu teab mis emotsioonid eestivenelaste FB gruppides/foorumites valitsevad? Eeldan, et midagi positiivset ei ole, sest ka seal on ilmselt mingi väike karjuv seltskond, kes Kremli ideoloogiat välja peeretab
      Eesti venelaste telegrami gruppides on ikkagi väga jõhker andmine. Seal on ukrainlasi ja täielike Putinimeelseid ning eks nad on omakorda igasugustes kinnisemates gruppides, aga sealt jagatakse igasugust infot sõjast, et teineteist põhimõtteliselt alandada ja naeruvääristada.

      Ütleme nii, et kui Ukraina sõdur Kharkivis vene sõdurite poolt prügikasti visati ja peale urin.... siis see oli grupis selline päeva top 1 nali, aga noh ainult selle päeva. Kui lääne/ukraina meelne hakkab vastu tulistama, siis hakatakse kohe arutama ja otsima, et ehk keegi teab, kes see inimene on, kuna temaga oleks vaja rääkida ja on passitud ka peale. Ühesõnaga mitte, et seal pole midagi positiivset vaid see sibulate fašištlik mõttemaailm ka meil siin Eestis on julmem ja palju ohtlikum kui me seni arvanud oleme.

      Kommentaar


        Tiblad on Putini QAnon?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          teatud Anti-Vax tegelased nüüd järsku Pro-Putin
          Kahjuks küll, Ameerikamaalt sama suhtumine. Tundub, et mingisugune by default MSM vastandumise narratiiv, kus teemasse ei süveneta enam
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            telekavaataja oskab äkki täpsemalt rääkida, küll aga on teatud Anti-Vax tegelased nüüd järsku Pro-Putin, seega pange ise see 1+1 kokku.
            Putsis on. Aga samas ei midagi uut. On need, kes jagavad matsu ja need, kes on sellesse mattunud
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

              Putsis on. Aga samas ei midagi uut. On need, kes jagavad matsu ja need, kes on sellesse mattunud
              Telekavaataja. Vägagi intrigeeriv küsimus ning vastama sa loomulikult ei pea. Sina personaalselt, või siis vähemalt kõik sinust läbi aastate tekkinud arvamused minu poolt loovad taustsüsteemi kus näen sind kui - vene päritoluga inimest, keda tuuakse integratsiooni/assimilatisooni kontekstis näiteks. Või keda tuuakse näiteks olukorras, kus tuuakse esile neid vene rahvusest/päritoluga inimesi, kes ei kiida heaks toimuvat, kes ei ole selles tegelikult süüdi, kes ei ole selle üle uhked, kes tänases olukorras on kannatavas positsioonis, kes on tegelikult lääneliku vaatega. Kas omavad neid vaatenurki, mida "meie" omame. Et selline crème de la crème kui nii väljendada. Ja ma arvan isiklikult ka nii.

              Mul on selliseid inimesi väga kauges tutvusringkonnas, kuid kahjuks ei ole mul ühtegi lähedast tuttavat/sõpra, kellega järgneva küsimuse esitamise osas tekiks tänasel päeval sobiv hetk. Internet kannatab aga kõike ja seega küsin:

              "At gunpoint" või "püstol kulkas, otsusta nüüd ja kohe" - venemaa ründab Eestit, Sul ei ole kuhugi minna/lahkuda/põgeneda. Kumma riigi eest relva haarad? Sured "meie" nimel või "nende" nimel (minu vaatepunktist lähtuvalt)?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Miks Joe Biden on Usa president, sest no sellist mõtteavaldust tavainimene välja ei mõtleks....

                ​​​​​​Putin may have encircled Kyiv with tanks but will never gain the hearts and souls of the Iranian people



                Screenshot_20220303-081432_Chrome.jpg
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                  Telekavaataja. Vägagi intrigeeriv küsimus ning vastama sa loomulikult ei pea. Sina personaalselt, või siis vähemalt kõik sinust läbi aastate tekkinud arvamused minu poolt loovad taustsüsteemi kus näen sind kui - vene päritoluga inimest, keda tuuakse integratsiooni/assimilatisooni kontekstis näiteks. Või keda tuuakse näiteks olukorras, kus tuuakse esile neid vene rahvusest/päritoluga inimesi, kes ei kiida heaks toimuvat, kes ei ole selles tegelikult süüdi, kes ei ole selle üle uhked, kes tänases olukorras on kannatavas positsioonis, kes on tegelikult lääneliku vaatega. Kas omavad neid vaatenurki, mida "meie" omame. Et selline crème de la crème kui nii väljendada. Ja ma arvan isiklikult ka nii.

                  Mul on selliseid inimesi väga kauges tutvusringkonnas, kuid kahjuks ei ole mul ühtegi lähedast tuttavat/sõpra, kellega järgneva küsimuse esitamise osas tekiks tänasel päeval sobiv hetk. Internet kannatab aga kõike ja seega küsin:

                  "At gunpoint" või "püstol kulkas, otsusta nüüd ja kohe" - venemaa ründab Eestit, Sul ei ole kuhugi minna/lahkuda/põgeneda. Kumma riigi eest relva haarad? Sured "meie" nimel või "nende" nimel (minu vaatepunktist lähtuvalt)?
                  Mina hullunud diktaatorit ei teeni ega tema riigis ela. Muusuguse valitsejaga riik Eestit ei ründa. Tapku ära siis.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tsaari surm oleks talle endale kõige kergem pääsemine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                      "At gunpoint" või "püstol kulkas, otsusta nüüd ja kohe" - venemaa ründab Eestit, Sul ei ole kuhugi minna/lahkuda/põgeneda. Kumma riigi eest relva haarad? Sured "meie" nimel või "nende" nimel (minu vaatepunktist lähtuvalt)?
                      See näide on Ukrainast ju kenasti olemas, kus Kiievi ja Harkovi venelased on enda kodu kaitsmas agressori vastu. Ja samas on näited ka okupeeritud ida aladelt kus "at gunpoint" on kahurilihaks läände saadetud ukrainlaseid. Samas on propat päris palju ja kui täpsed mingid numbrid on või kui adekvaatne üldse info on selgub ilmselt palju hiljem.

                      Kommentaar


                        milleks seda konfiskeeritud vara muidu kasutatakse? õiglane oleks see anda Ukrainale sõjaabiks ja purustuste ülesehitamiseks
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Selle aasta 9. mai tuleb perses.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Selle aasta 9. mai tuleb perses.
                              See oleneb, mis selleks ajaks juhtunud on. Kas siinsetele Putleristidele on kohale jõudnud mis tegelikult toimub või mitte. See, aga et mitte vene propaajupestud inimesed on vihased ja võivad midagi korraldada on täiesti võimalik. Aga loodan, et ka siin on viha lahtumiseks ja emotsioonide jahutamiseks ruumi. Aga kõik on spekulatsioon.

                              Natukene tujutõstmist https://twitter.com/arawnsley/status...52873971347463

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Selle aasta 9. mai tuleb perses.
                                Loodame, et nii hullusti ikka ei lähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X