320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Nord Streami füüsiline lagunemine on päris müstiline ikka. Mida rohkem möelda, seda veidram see asi tundub.
    Tiblade tegevuses mingit konstruktiivset loogikat otsida umbes sama kui Islamiriigi doktriinis midagi mõistuslikku leida. Tsiviliseeritud inimene jääbki otsima. Üks terroristlik ideoloogiline pask köik. On Homo Sapiens ja Homo Soveticus. Human ei hakka sub-human`i tegevusest aru saama ega peagi.

    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas xxD Vaata postitust

      Vähem liberalismi euroopas on super ju!
      MIs pakud kas nõid ursula viib oma ähvardused täide seoses itaaliaga, sest seal ju võitsid "valed" jõud.
      https://youtu.be/a50pq2Dg6OQ
      Eesti konservid juubeldamas Itaalia fašistide võidu üle...

      Ükskõik, kus far right võimule tuleb, siis peamine väärtus on alati, et vähemalt vihkavad musti ja homosid...

      See, et nad sinugi vabaduse Venemaale kinkida võivad, on "patriootidele" selline kõrvaline pisiasi...


      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Martin Laine oli nagu tubli ent siis tegi klassikat ja unustas tasakaalu hoida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kaja Kallas ütles, et võime jääda elektrita ja Õismäe jäigi..
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

              Eesti konservid juubeldamas Itaalia fašistide võidu üle...

              Ükskõik, kus far right võimule tuleb, siis peamine väärtus on alati, et vähemalt vihkavad musti ja homosid...

              See, et nad sinugi vabaduse Venemaale kinkida võivad, on "patriootidele" selline kõrvaline pisiasi...

              Sellist juttu räägib mees, kelle kasutajanimes on nr 88...

              Kommentaar


                Pehvkuril pidid tangid olema. Loodame et liitlastel on tankid.

                Kommentaar


                  Kommentaar




                    miks seda artiklit Eestis ainult mingites uhhuu-portaalides kajastatakse-käsitletakse? või see pole uudisväärne?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                      https://www.politico.com/news/2022/0...tners-00053969

                      miks seda artiklit Eestis ainult mingites uhhuu-portaalides kajastatakse-käsitletakse? või see pole uudisväärne?
                      Lihtne vastus peaks olema see, et ametlik meedia peaks selle artikli avaldamisõiguse ostma. Objektiividel ja muudel poliitilistel suunamudijatel on sellistest asjadest koguaeg pohh olnud.

                      Kommentaar


                        Ametlik meedia (naljaks väljend enesest) on nüüd ikka ka suunamudija, aint rohkemate lisadega - samas objektiivsem, kui Objektiiv vist (raske võrrelda, sest viimasele lehele jõuan harva).
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Lihtne vastus peaks olema see, et ametlik meedia peaks selle artikli avaldamisõiguse ostma. Objektiividel ja muudel poliitilistel suunamudijatel on sellistest asjadest koguaeg pohh olnud.
                          Mis häma? Lihtne ja õige vastus on pigem see, et ei politicos avaldatud informatsioon ei käi ju nende maskikummardajate narratiiviga kokku ning oh seda häda ja hala oleks kui delfi vms "peavoolu"meedia artikkel sellest kirjutaks, mis jälle tõendaks ära mõne vandenõuteooria.. kuid eks varsti teeb see delfi faktikontrollija kaili malts oma faktikontrolli sellele artiklile.
                          aga sina peaksid ju ajakirjanikuna väga hästi teadma kuidas meedia manipulatsioon toimib.
                          Nii tibla, euroopaliidu kui ka usa meedia kõik on ju suunamudijad.

                          Küll need delfitajad hakkavad varsti vihkama ka diiselmootoriga autodega sõitjaid.. sest delfi ütleb, et need inimesed on pahad kui nad nende narrstiiviga kokku ei käi. https://www.weforum.org/agenda/2022/...inable-cities/

                          Kommentaar


                            Millist vandenõu teooriat see artikkel toetab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              Lihtne vastus peaks olema see, et ametlik meedia peaks selle artikli avaldamisõiguse ostma. Objektiividel ja muudel poliitilistel suunamudijatel on sellistest asjadest koguaeg pohh olnud.
                              kas ajad on muutunud ja meie nö ametlik või peavoolu või mis iganes meedia enam ei refereerigi suvalistelt välissaitidelt (alates BBCst ja lõpetades Xinhuaga) uudisnuppe? vanasti pandi viide ja originaalartikli link veebis külge, enam linki vist mitte (see aitab träkkida?), aga minu arust ju viidatakse ikka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust

                                kas ajad on muutunud ja meie nö ametlik või peavoolu või mis iganes meedia enam ei refereerigi suvalistelt välissaitidelt (alates BBCst ja lõpetades Xinhuaga) uudisnuppe? vanasti pandi viide ja originaalartikli link veebis külge, enam linki vist mitte (see aitab träkkida?), aga minu arust ju viidatakse ikka.
                                Nii pikki analüüse üldiselt ikka tõlgitakse täismahus.

                                Aga täpselt öelda ei oska, kuna ma nägin seda lugu umbes siin, sest minu jaoks on endiselt "kui ma kuulen veel mõnda koroonateemat, siis lähen peltasse oksendama".

                                Miks Delfi muidugi seda pole refinud, ei oska öelda. Iseenesest võiks ju, kuna Politicot on nad ka varem reffinud päris korduvalt ja suures mahus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X