320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tangi ja teiste punasümbolite probleem on tegelikult selles, et me pole ühiskonnana üheselt andnud selget hinnangut ja tõlgendust 2.maailmasõjas toimunule. Ja seda tuleb teha ülemaailmselt, et venelane saaks aru, et mitte ainult meie ei aja siin kiusu, vaid et kogu maailm tõlgendab seda NSVL-i rezhiimi verise okupatsioonina ja genotsiidina
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Damn, kus mulle käib närvidele sõna "tangi".

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Me teame mölemad, et E200 esimees & co selle rahvaalgatuse taga ei olnud mis teil erakonnas sisemist tömblemist tekitas
        Ju siis tead rohkem kui mina, ma mingit tõmblemist küll ei täheldanud, samas ma pole ka mingi eriti aktiivne tegelane seal. Kui pead tõmblemiseks mingite poliitikate või avalduste mitte toetamist, siis seda on vägagi tihti ja aruteludes on alati erinevaid pooli.
        Üldjoontes on erakonna liikmete seas üpris erineva taustaga inimesi, alates ekrest, lõpetades sotsidega, niiet eeldada, et kõik üksmeelel mingit suunda toetaks on liiga palju tahta. Kedagi teise arvamuse omamise pärast risti ei lööda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Damn, kus mulle käib närvidele sõna "tangi".
          hiinlased võtavad sult riisi ära

          Kommentaar


            On mis ta motivatsioon on, aga see Oidsalu surkimine privilegeeritud tegelaste mugavuspessa paistab tore (selle postituse ajal löödi kuskil ministeeriumis laks-laks 10 AK templit).

            Kommentaar


              ja mina naiivse inimesena arvasin, et luurejuht saadeti metsa missioonile eesti suurkiskjaid ohjeldama, sest need keelasid karujahi ära

              Kommentaar


                "Majandus- ja taristuminister Riina Sikkut lubab kõigile gaasi kodutarbijatele, et nad ei pea tuleva talve pärast muretsema – gaasipuuduse tõttu toad külmaks ei jää ja gaasi kõrget hinda aitab tasuda riik. Ettevõtetega on teine lugu. Nende rahaliseks toetamiseks valitsusel plaani ei ole."

                Samas stiilis - siis ratsionaalne oleks ettevõtjatel enda putkad kinni panna ja töötuna arvele võtta.


                Üks kõigi ja kõik ühe eest... ma arvan.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  See et Tarand nati keefiriga liialdas ei tähenda, et ta purjus oli. Lihtsalt lõbus sell kes käib ekre miitingutel trollimas, ega ta sellepärast joo. Nüüd tehke solidaarsusest Tarandi vastu tiktokki joomavideosid, sest noh, ikka juhtub
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    kõigile Venemaa energiaekspordist sõltuvatele võiks pakkuda lahendust, kus iga euro eest, mis läheb Venemaale, peab samapalju eurosid minema ka Ukraina toetuseks. küll siis hakataks alternatiive otsima.
                    ja vene turistidele võiks seada tingimuse, et neil tuleb sotsmeedias avalikult näidata oma sõjavastasust, lisaks panna nad panustama Ukraina toetusfondi.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      ma olen kuulnud et gaas pidi jube kallis olema ja nüüd mingi sots tahab veel juurde kerida?

                      Kommentaar


                        Kui sõda saab läbi ja kõik uued süsteemid, lahendused tööle saavad, siis lähevad hinnad alla.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kui sõda saab läbi ja kõik uued süsteemid, lahendused tööle saavad, siis lähevad hinnad alla.
                          Uus talv koos uute probleemidega on alles tulemas?

                          Kommentaar


                            Aroonia.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                VIDEO | Riias langes Võidu väljaku punamonumendi viimane tükk, 79-meetrine obelisk

                                Maarjamäel võiks eeskuju võtta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X