320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, kas teid tõesti nii väga huvitab, et mingi faking eurovisioon oleks "õiglane" ja "sportlik"?

    Kommentaar


      Tra, kas sind tõesti huvitab, et su artiklites esitatud faktid oleks tõesed. Mõtle asju juurde suvalt, oleks kõigil elu huvitavam!
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        krt ma see aasta euru-neurut ei vaadanud, kuid viimastel aastatel on tendents, et häid piffe vähemaks jäänud. See trend vist algas sellest kui mingi malta naine võitis, kellest see habemega mees ka ilusam oli.

        stiilinäiteks:

        Kommentaar


          See trend vist algas sellest kui mingi malta naine võitis, kellest see habemega mees ka ilusam oli.
          Mingil aastal võitis keegi Jugoslaavia lesbi, kes oli kole nagu öö. Palju jubedam kui see maltalanna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Mingil aastal võitis keegi Jugoslaavia lesbi, kes oli kole nagu öö. Palju jubedam kui see maltalanna.
            kes? yugod võitsid mingi 80ndatel ja siis oli päris ok nahk

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              kes? yugod võitsid mingi 80ndatel ja siis oli päris ok nahk
              2007.

              Kommentaar


                aa ma mõtlesingi seda. serbiato-maltato

                Kommentaar


                  See serbialesbo on mulle 500krooni võlgu. Sai panustatud just nii palju Serbia not to win peale 1,6 koefiga.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Jah, mõni Icemani-sugune pelmeenipilastaja võib öelda, et tegu on lauluga teemasse "Maailma hirmsaimad laulud", aga olgem ausad, siis nii kõva lugu meil sel aastal pole.
                    [/QUOTE]

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Jah, mõni Icemani-sugune pelmeenipilastaja võib öelda, et tegu on lauluga teemasse "Maailma hirmsaimad laulud", aga olgem ausad, siis nii kõva lugu meil sel aastal pole.
                      [/QUOTE]

                      Leto svet Rumeenia moodi

                      Kommentaar


                        Raske uskuda, et mingi 12-13 aastat tagasi olin veel suur fänn, vaatasin neid poolfinaale ka ja enne võistlusi kuulasin kõik laulud läbi, hehe, viimased 5-6 aastat olen ainult ehk kogemata mõnele loole peale sattunud, vist millestki ilma pole jäänud. Muru on vist endiselt sama roheline, või siis sama hall.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Raske uskuda, et mingi 12-13 aastat tagasi olin veel suur fänn, vaatasin neid poolfinaale ka ja enne võistlusi kuulasin kõik laulud läbi, hehe, viimased 5-6 aastat olen ainult ehk kogemata mõnele loole peale sattunud, vist millestki ilma pole jäänud. Muru on vist endiselt sama roheline, või siis sama hall.
                          Sellesse jamasse natuke süvenedes võib taskuraha teenida.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ariadne eurovisioonile?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Ariadne eurovisioonile?
                              Kerli võidab umbes kilomeetriga. Kuigi peaks olema Ivo võit.

                              Kommentaar


                                Rootsi finaalis ka üks vahva lugu.


                                See Jon Henrik pani mõned aastad tagasi Rootsi talendisaate kinni lauldes ainult saamide muusikat nö joigi. Mäletamist mööda on tüüp kusagilt Lõuna-Ameerikast pärit ja rootslaste lapsendatud ning töötab põhjapõtradega.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X