320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iceman, where you at?

    Triobeti koefid hetkeseisuga (võitja):

    Kerli 2.15
    Koit Toome ja Laura 2.75
    Ariadne 8.00
    Elina Born 12.50
    Rasmus Rändvee 14.50
    Liis Lemsalu 20.00
    Whogaux Karl-Kristjan feat. Maian 24.00
    Lenna Kuurmaa 30.00
    Ivo Linna 30.00
    Daniel Levi 75.00

    Ivo Linna, why not? Mu abikaasa vanaema läheb harilikult iga jumala päev peale AK-d ja ilmateadet magama (et 4-5 paiku hommikul ärgata), aga poolfinaali ajal punnitas pea südaööni ärkvel olla, et saaks Ifile ikka oma 2 häält ära anda. Usun, et selliseid hiliskeskealisi ja pensionärist poolehoidjaid on mehel kamaluga. Vananev ühiskond jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Iceman, where you at?

      Triobeti koefid hetkeseisuga (võitja):

      Kerli 2.15
      Koit Toome ja Laura 2.75
      Ariadne 8.00
      Elina Born 12.50
      Rasmus Rändvee 14.50
      Liis Lemsalu 20.00
      Whogaux Karl-Kristjan feat. Maian 24.00
      Lenna Kuurmaa 30.00
      Ivo Linna 30.00
      Daniel Levi 75.00

      Ivo Linna, why not? Mu abikaasa vanaema läheb harilikult iga jumala päev peale AK-d ja ilmateadet magama (et 4-5 paiku hommikul ärgata), aga poolfinaali ajal punnitas pea südaööni ärkvel olla, et saaks Ifile ikka oma 2 häält ära anda. Usun, et selliseid hiliskeskealisi ja pensionärist poolehoidjaid on mehel kamaluga. Vananev ühiskond jne.
      Daniel Levi peale lükkaks küll miinimum beti.

      Kommentaar


        Toit Koome!

        Kommentaar


          Kahju, et sealt õigest ümbrikust Kerli välja ei tulnud

          Kommentaar


            Eestlastel on alati olnud salaarmastus modern talkingu vastu. Aastal 2017 valitakse ka võimalusel see kõige jälgim retrodisko.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Olen McNiga nõus. Ilge pask. Ilgem pask. Siim Nestor imegu ka muna. Kuradi eit, "ivo linna laul on pask", fakk off, mees.

              Kommentaar


                Elina nägu kui viimaseks jäi tegi selle õhtu

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Iceman, where you at?

                  .


                  Koit Toome
                  Kes see sihtrühm tal on, kes ta poolt hääletab. Ivo Linna oli oosom. Raudvara. Null mööda nooti.
                  A eesti laul lahe üritus. Kutsud sõbrad külla, paned alksi ja tiksud ja taustaks mängib. Väga palju nalja saab alati.

                  Kommentaar


                    Kirjutasin hoogsalt Päevalehe tellimuse peale enda arvamuse euroviisust:

                    Ma andsin endale lubaduse, et pärast Winny Puhhi väljahääletust ma enam Eesti Laulu ei vaata. Ja nüüd ma siin jälle olen, sest seekord oli meil Ivo Linna. Ma ei saa siiani aru, et kuidas see laul ei võitnud? Jah, tal poleks olnud erilist šanssi, aga keda üleüldse huvitab mingi seksuaalvähemuste laulutralli lõppkoht. Jüri Pootsmann jäi seal viimaseks, ega sellest ikka kehvemini minna poleks saanud?
                    Ja siis korraga võidab jälle Sven Lõhmuse laul. Kallikesed, Sven Lõhmus ei loo muusikat, ta toodab seda. Kõige halvemas mõttes. Ja korraga leidub meil mitukümmend tuhat inimest, kellele see lugu meeldib. Kas tõesti on aastal 2017 kõige parem leitud lugu selline, millega oleks heal juhul aastal 2000 saanud Eurovisioonil 5. koha? Kui Heidy Purga tuli Juhan Paadami asemel euroviisu eelvooru tegema, siis ta tahtis anda uutele artistidele võimaluse. Võitis Malcolm Lincoln, esines isegi selline eklektik nagu Tiiu Kiik. Ja nüüd on meil mitu aastat võitnud igasugu Lõhmused ja Stigid. Kõik on täpselt samasugune, nagu oli Pearu Pauluste ja Priit Pajusaarte ajal. Viled, tuled, režii on megalahe, aga lõpuks võidab ikka mingisugune kummaline käkk. Neetud, ma ju lubasin, et ma ei lähe enam selle konkursi peale närvi. Ma tõesti lubasin. Aga ma ei suuda – fakk juu, rahvas, te saatsite Laura ja Koit Toome Eurovisioonile? Ja te ei saatnud Ivo Linnat? Või kasvõi Ariadnet? Või seda pika nimega artisti? Või Rasmus Rändveed? Mida iganes, järgmine aasta ma enam ei vaata.

                    Kommentaar


                      Ma lootsin ka, et Kerli ja Sven Lõhmus duo ei võida, aga see oli võimatu. Ainukese lootusena nägin seda, et Ariadne või Iff saaksid finaali. Aga žürii hääletas hoopis Rasmuse sinna. Rasmusel polnud lootustki.

                      Sven Lõhmuse "toodab muusikat" suhtes olen nõus. Samas see on see, millest tema ja teised laulude kirjutajad elatuvad.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Daniel Levi oli minu arust kõige parema ja moodsama lauluga ja potensiaalselt kõige suurema eduvõimalusega koos Kerliga ka lõppvõistlusel. Võidulaul oli suht meh.

                        Kommentaar


                          Kuidas teile sel aastal saatejuhid meeldisid? Ning ka vaheklipid?

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, ma annaks Lõhmusele pigem respekti. Viimasel 12 aasta jooksul on düüd osalenud 8 korda ja igal korral kas võitnud või väga napilt võidust ilma jäänud. Masinvärk toimib keskmise eestlase maitset arvestades õlitatult. Muusikas umbes sama nagu teles on nt Marga-Jõekalda, et savi mis saadet teevad, keskmine inimene on sillas. Kokkuvõttes ju väga pohui, kes sinna...eem...ma ei teagi, kus Eurovisioon toimub...sõidab.

                            Suht rets saldo ikka (võimalik, et mingid asjad jäid kahesilmavahele)
                            2017 1. (Laura + Koit)
                            2016 2. (Laura)
                            2014 5. (Nurmsalu)
                            2013 3 (Paia)
                            2011 1. (Jaani)
                            2009 1. (Urban S) ja 3. (Laura)
                            2007 3. (Laura)
                            2005 1. (Suntribe) ja 2. (Laura)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ma ei tea, ma annaks Lõhmusele pigem respekti. Viimasel 12 aasta jooksul on düüd osalenud 8 korda ja igal
                              korral kas võitnud või väga napilt võidust ilma jäänud. Masinvärk toimib keskmise eestlase maitset arvestades õlitatult. Kokkuvõttes ju väga pohui, kes sinna...eem...ma ei teagi, kus Eurovisioon toimub...sõidab.

                              2017 1. (Laura + Koit)
                              2016 2. (Laura)
                              2014 5. (Nurmsalu)
                              2013 3 (Paia)
                              2011 1. (Jaani)
                              2009 1. (Urban S) ja 3. (Laura)
                              2007 3. (Laura)
                              2005 1. (Suntribe) ja 2. (Laura)
                              Kui Lõhmus viimati Eurovisioonil käis sai ta poolfinaalist edasi, aga jäi finaalis eelviimaseks. Lõhmuse parim koht on pärit 2009 aastast ja selleks oli 6.koht

                              Kommentaar


                                Muus osas pole vahet, kuid see on arusaamatu, et miks lauldakse inglise keeles, kui kuulajale peaks sõnade mõistmiseks subtiitrid samas keeles alla panema. Paar lauljat oli sellist, kellest miskit aru ka sai, ja üks neist oli Mans.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X