320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Lissabonis on kellelegi midagi huvitavat silma jäänud? Tööreis küll, nii et palju vaba aega ei jää.
    mis muidu huvi pakub? elasin seal mingi aeg pool aastakest et võib olla saab abiks olla.
    Lisaks Dannari soovitustele ehk soovitaks Parque das Naçoes (kus toimus EXPO) piirkonnas asuvat Euroopa suurimat okeanaariumit külastada. Loomaaed annab ka silmad ette enamustele Euroopa loomaaedadele. Bairro Alto kindlasti õhtusel ajal. Kultuuri ja ajalugu õhkub igal sammul.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Aega oli vähe, aga Lisboa paistisväga sümpaatne. Tahaks kunagi tagasi. Soovitan kõigile.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Aega oli vähe, aga Lisboa paistisväga sümpaatne. Tahaks kunagi tagasi. Soovitan kõigile.
        Sintra, Costra, Tantra sai läbitud?

        Kommentaar


          pekki ei saa aru. kui cdg lennujaamast ostan omale paris visite mis-iganes-päevade passi, kas ma sellega saan juba lennujaamast ka rer rongiga kesklinna sõita või pean ikkagi ostma eraldi pileti veel rongile ning kaardiga saan alles linnas teatud tsoonides ringi kärutada?
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust
            pekki ei saa aru. kui cdg lennujaamast ostan omale paris visite mis-iganes-päevade passi, kas ma sellega saan juba lennujaamast ka rer rongiga kesklinna sõita või pean ikkagi ostma eraldi pileti veel rongile ning kaardiga saan alles linnas teatud tsoonides ringi kärutada?
            Minu teada on CDG linna metroosüsteemiga ühendatud ja mingit lisapiletit sa ostma ei pea. Kui koha peal oled ja selgub, et RERiga ei saa, siis seal on automaadid olemas, kust saad omale pileti osta vajadusel.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Even Vaata postitust
              pekki ei saa aru. kui cdg lennujaamast ostan omale paris visite mis-iganes-päevade passi, kas ma sellega saan juba lennujaamast ka rer rongiga kesklinna sõita või pean ikkagi ostma eraldi pileti veel rongile ning kaardiga saan alles linnas teatud tsoonides ringi kärutada?
              Ostes peaksid saama määrata tsoonide arvu, mille piires sa sõidad. Kui mälu ei peta, siis CDG on neljandas tsoonis. Seega kui saad omale pileti tsoonidega 1-4 on korras.

              Ja tegelt minu 3-4 kogemust on näidanud, et CDG piletimüügiputkas istuvad inimesed on asjalikud, saavad inglise keelest aru, et võid julgelt neilt üle küsida ja nende käest osta, selmet automaadis pead vaevata
              308

              Kommentaar


                mul küsimus pigem ongi, et ma kavatsen osta 10 piletilise carneti aga lennujaamast on ikkagi vaja linna saada. tahaksin cdg'st sõita denfert rochereau peatusse. palju selle otsa pilet maksab? kas seal on fikseeritud hind kõigil otsadel või oleneb sihtkaua kaugusest?
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas Even Vaata postitust
                  mul küsimus pigem ongi, et ma kavatsen osta 10 piletilise carneti aga lennujaamast on ikkagi vaja linna saada. tahaksin cdg'st sõita denfert rochereau peatusse. palju selle otsa pilet maksab? kas seal on fikseeritud hind kõigil otsadel või oleneb sihtkaua kaugusest?
                  CDG ei ole metrooga ühendatud. Kümnepiletilised carnet'd kehtivad RERi puhul ainult periferique sisemuses, mis on siis enam-vähem võrdeline zone1-ga. RERiga CDGst Rochereau'sse maksab 10 euri.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    tänks a lot. vastus saadud.
                    tegelikult otsustasin lihtsalt jõuda kohale ja küsida
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Narcos on ikka väga hea sari. Teine hooaeg oli nii hea, et ei suutnud seda kuidagi laupäeval ära lõpetada - libistasin õlli ja nautisin. Hommikul pidin küll lennuki peale minema, aga kuna ma olen alati üles saanud, siis ei tundunud probleem mingi kell 1 magama minna, et neli ärgata.
                      Yolo, lennuk läks 6.05 ja ma ärkasin umbes 6.03. Kimasin lennujaama, riided viskasin kotti suvaliselt, raamatut ka kaasa ei saanud ja ostsin vihaga Nordica+Lufthansa pileti Viini kaudu Frankfurti, kuna eeldasin, et peaksin järgneva Taipei lennu peale jõudma. No jõuan ma pileti ära osta, kui vaatan, et Viin-Frankfurti lend saabub viis mintsa enne Frankfurt Taipei lendu. See oli muidugi juba matemaatiliselt võimatu ja nii vandusin endamisi tükk aega. Kusagil Frankfurtis vaatasin pangaarve seisu, vaatasin Taipei lennupiletite hindu ja ostsin jätkulennu, kuna minu esialgne reis on niigi kinni makstud (ülelaskmise korral peaksin kinni maksma, mis läheks umbes samasse suurusjärku), Taipeis on nädalaks hotell ja tagasilennupiletid on ka olemas. Pangaarve sai sisuliselt nulli, õnneks tuleb raadioraha ja kotis on ka paarsada eurot.
                      Lend läks läbi Dubai, seal neli tundi vahet ja siis Taipei poole edasi. Emiratesi lennukid on oossomid. Ekraan suur, toit okei, ruumi ka ja lennuk on see kuradi A380, mis on tõeline laev. Filme oli ka sitaks, sarjugi. Asusin siis vaatama sarja The Night Of, millega jõudsin hoogsalt viienda osani. See on ka marulahe sari, kuigi HBO kohta üllatavalt tissivaba. Narcos oli ses suhtes jõulisem ja kuna ikkagi reaalse loo taustaga, siis unustasin end pidevalt wikipediasse ringi kolama ja isaks lugema.
                      Muidugi üritasin vahepeal siin asju korraldada - näiteks teatada taivanlastele, et mind ei maksa Frankfurt-Taipei lennult oodata, vaid pigem Dubai-Taipei. Riias asuva Taipei saatkonna töötaja muidugi ei ole midagi vastanud, ametliku reisiprogrammi dokumendis pole ühtegi e-mailikontakti, Taiwani välisministeeriumi kodulehel on umbes 0 kontaktaadressit ja kui siis saatsin Lätis asuva Taiwani saatkonna ametlikult veebisaidilt päringu, siis küsis seal kontaktvorm kontrollküsimust, mis oli sõnastatud Hiina keeles (õnneks sain aru, et nad küsivad, millistel piltidel on sillad). Kõik muutub eriti toredaks, kuna sain hiljaaegu telefonile uue sim-kaardi, kuid telefon keeldub roaminguga ühildumisest Austria, Saksamaa kui ka nüüd AÜE mobiilivõrguga.
                      Nüüd siis mölutan Dubais, varsti saan lennukile ja sarja edasi vaadata. Pärast saab makarone süüa, naljakat lugu rääkida, aga praegu on küll üsna kuradi error.
                      Sain teada, et ühest lennust mahajäämine ei tähenda Tallinn-Frankfurt-Taipei asemel ainult Tallinn-Viin-Frankfurt-Dubai-Taipei lendamist, vaid kõigele lisaks käntseldati ka minu tagasilennupilet ja seetõttu lendan ma Taipei-Frankfurt-Tallinn asemel tagasi marsruudil Taipei-Bangkok-Viin-Tallinn. Sealjuures mölutan 10 tundi Viinis ja koju jõuan 1 öösel, et 6.30 raadios olla. Muidu on yolo, aga kas keegi on ise või kellelgi on tuttavat, kellega ma võiks pühapäeval Viinis ringi nillida?

                      Kommentaar


                        Yolo, panin selle kirjutise FB-sse ka ja nüüd saame Madisoniga Bratislavas kokku ja joome õlut. YOLO!

                        Kommentaar




                          Geniaalne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kuule see on mingi vana lugu, mis on uuesti avaldatud. Ma olen seda juba lugenud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Kuule see on mingi vana lugu, mis on uuesti avaldatud. Ma olen seda juba lugenud.
                              Võibolla samas teemas 30.06.16

                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Ok, polnud näinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X