320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    paljud teist Austraalias käinud on ka?
    ning mis muljed on jäänud sellest riigist

    Olen ka 10 kuud siin olnud juba ja tagasituleku plaane veel pole. Kui mõte tekib ja võimalus tulla on, siis ära hakka kõhklemagi. Saad sellise kogemuse mida sa Eestist ei leia.

    Kommentaar


      #62
      Kui keegi viinapudeliga(soovitavalt pipranaps) tuleb, siis v6ib kylla tulla Hiinasse mulle kyll

      Kommentaar


        #63
        Kas keegi Laoses, Vietnamis on käinud? Mida huvitavat seal teha/näha annab?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
          Kas keegi Laoses, Vietnamis on käinud? Mida huvitavat seal teha/näha annab?

          mu sõber käis kambodžas. seal pidi ilgelt palav ja räpane olema. inimesed on küll sõbralikud aga tingimused lausa kohutvad.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
            mu sõber käis kambodžas. seal pidi ilgelt palav ja räpane olema. inimesed on küll sõbralikud aga tingimused lausa kohutvad.
            Messi sanoo:
            cambodzas olid naised ju 10-15 daala
            ulme
            ja seal maailma ilusaimad püssid
            Nesta sanoo:
            hahaa
            Messi sanoo:
            lowseason oli siis
            Nesta sanoo:
            mul üks sõber käis kambodzas uusaastal
            Messi sanoo:
            nii
            Nesta sanoo:
            ja siis pärast võttis kaks kuud puhkust ja läks sinna kaheks kuuks elama/puhkama
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Kas keegi Laoses, Vietnamis on käinud? Mida huvitavat seal teha/näha annab?
              Natuke otsin, äkki leian üles ühe maruvinge blogi reisist, kus sihtkohtadeks olid Vietnam, Laos ja Kambodza.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Natuke otsin, äkki leian üles ühe maruvinge blogi reisist, kus sihtkohtadeks olid Vietnam, Laos ja Kambodza.
                Ilmselt see pole, aga siit saate palju infot riikide kohta, ja inimesed panevad oma resiblogisi ka sinna üles.

                Kommentaar


                  #68
                  no trip.ee on ju mahukam
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #69
                    on küll jah, aga sellest karavanseraist ma varem teadlik polnud, ja ka päris asjalik.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                      Kas keegi Laoses, Vietnamis on käinud? Mida huvitavat seal teha/näha annab?
                      Kaks aastat tagasi k2isin illegaalselt korra Vietnamis. Ostsin paki kohalikku sigarette, lehvitasin kohalikele, tegin m6ned pildid ja lippasin tagasi hiinamaale.

                      PS! v6imalik, et sinna kanti veebruaris legaalselt

                      Kommentaar


                        #71
                        Kiiresti, enne kui otsa saavad

                        Kommentaar


                          #72
                          Tere, teemaks Palanga. Kui keegi viimasel ajal käinud on, siis alkoholi hinnad? majutus? klubid/baarid? Ette tänades

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Tere, teemaks Palanga. Kui keegi viimasel ajal käinud on, siis alkoholi hinnad? majutus? klubid/baarid? Ette tänades
                            Palangas on üks tore sild. Räägitakse, et maksimaalse elamuse saamiseks tasub reede õhtul ette võtta alasti tervisejooks silla lõppu ja tagasi. Aga silla alla telkima jääda ei soovitaks. Võib juhtuda, et hommikuse äratuse eest hoolitseb politsei ning kõik laokile jäänud asjad on ära varastatud, alustades telefonidest ja lõpetades ketsidest koos sokkidega.

                            Aga nii ainult räägitakse

                            Kommentaar


                              #74
                              Palanga.

                              Eelmine suvi jäi vist vahele aga sellest 2 eelmist olen käinud. Alkohol on/oli tsipakene odavam kui Eestis. Ostsime on varud tavaliselt peatänava algusest vb 300m kaugusel asuvast Maximast. Öömaja oli ka seal samas lähedal. Maximast vastassuunas (peatänava otsast vaadates) ja maksis meile Eesti rahas 130krooni öö. Vägagi korralik kodumajutus oli. Peamised klubid ja baarid on ikka peatänaval ja sinna on kogunenud ka üldjuhul ämbritäis inimesi. Kui just offseasonil ei lähe. Palju mujalt suvitajaid ikka, nagu ühele kuurortlinnale kombeks ja me olime ikka 4 ööd kindlasti seal korraga.

                              Kommentaar


                                #75
                                Keegi viimaselajal Balil on käinud? Mis hinnaga pileteid olete leidnud? Hetkel parim leid mul KLM Helisnki - Bali, Denpasar 1300EUR

                                Kommentaar

                                Working...
                                X