320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas teate ka kui pikalt ette saab pileteid osta ? Plaan minna märts - aprill.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Kiirelt ja telefoniga otsides on tulemuseks, märtsis saab apeillis mitte. Seletuseks kas a) poole aasta ajalimiit või b) talvise/suvise graafiku vahetus.

      Kommentaar


        India - Goa (jaanuar-veebruar)

        Keegi käinud? Novatours pakub hea hinnaga pileteid homme õhtuni. Tasub minna?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          India - Goa (jaanuar-veebruar)

          Keegi käinud? Novatours pakub hea hinnaga pileteid homme õhtuni. Tasub minna?
          Aeg on Indiaks hea. Goast samas olen kuulnud pigem kriitilist arvamust.

          Kommentaar


            India on vist üldse suht rõve. Räpane, ülerahvastatud. Baaris on ainult mehed jne. Ise pole käinud, aga palju eeltööd on tehtud seoses oma tripi planeerimisega. Minu eelistused on hetkel Filipiinid ja Tai (suurim oht on lady-boyd ja päikesepõletus)

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Minu eelistused on hetkel Filipiinid ... (suurim oht on ...)
              Üks tuttav just raporteeris hommikul Filipiinide ühelt väikesaarelt, et neid tabas 7palline maavärin. Hukkus üks ehitaja, kes kukkus tellingutelt alla. Kõik ootavad nüüd saare keskel tsunami eest evakueerimist. Et noh, tegelt igal pool on halb, aint eestis on hea.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                India on vist üldse suht rõve. Räpane, ülerahvastatud. Baaris on ainult mehed jne. Ise pole käinud, aga palju eeltööd on tehtud seoses oma tripi planeerimisega. Minu eelistused on hetkel Filipiinid ja Tai (suurim oht on lady-boyd ja päikesepõletus)
                Mis ajal plaanid minna?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Minu eelistused on hetkel Filipiinid ja Tai (suurim oht on lady-boyd ja päikesepõletus)
                  Esimese vastu aitab riista püksis hoidmine ja teise vastu päikesekreem.
                  Tai FTW.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Mis ajal plaanid minna?
                    jaanuari teises pooles või lõpus läheks ja nii 4 nädalat umbes tripiks kokku praeguse plaani järgi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      jaanuari teises pooles või lõpus läheks ja nii 4 nädalat umbes tripiks kokku praeguse plaani järgi
                      Hea plaan. Hooaja tipp vist detsember-veebruar eks? Omal ka plaan Singapur-Malaisia-Tai märtsi alguses ehk ilm peaks veel väga ilus olema ja vihma vähe. Tripiks 3 nädalat.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        põhilaks on aastavahetus ilmselgelt. Veebruaris juba veidi rahulikum, sellest ka meie selline valik.

                        Kommentaar


                          cannu, sa kurtsid et piletid kallid. Estravelil on praegu mingi kampaania aasiasse. LINK

                          Kommentaar


                            Jah tean tean. Tänan muidugi!

                            Kommentaar


                              Sellel kohal ikka hoiad silma peal ma loodan?

                              Kommentaar


                                ilmselgelt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X