320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kampsun Vaata postitust
    Veetsin suvel 3 ööd Budapestis. Odavat kohta kahjuks soovitada ei oska, sest ise ööbisin kallimas, aga linn on räigelt awesome! Üheks südamelinnaks minu jaoks.
    Endal sai just järgmise suve reis planeeritud: Põhja-Poola, Põhja-Saksamaa, Põhja-Prantsusmaa + Pariis, Luxemburg, Nürnberg, Praha, Viin. Tõotab äge tulema!

    Veebruaris veel minek Milano ja Rooma. Ööelu kohta oskaks keegi midagi rääkida?
    Milanos sai tööülesannetega seoses ööbitud 2 aastat tagasi veebruaris, ilm oli jahe ja vihmane, aga no plussis muidugi. Hotell oli väga fancy ja samal ajal ööbis seal ka Nicholas Cage, reisi highlight ühesõnaga :P
    Kõik maksis kohutavalt palju, suvaline kohvi 15 euri jne, niiet lõppkokkuvõttes lõpuks sõime tänaval mingit kiirtoitu. Käisime ka ühes klubis, aga see tundus olevat ka selline et tuli mingi seltskond, bookis laua, kuskilt vajusid ligi 5-6 näitsikut, lauale asetati 3-4 pudelit Mumm šampust ja pidu võis alata. Ise jõime paar õllet ja enamvähem sellega sai eelarve otsa
    Üleüldiselt ütleks, et päris kallis linn, shopelda ma küll ei soovita, brändipoode on palju, peetakse seda ju moepealinnaks, aga odavat kraami vähemalt meie ei leidnud.

    Kommentaar


      http://www.sitt-expo.ru/ru-RU/home.aspx Sõidame kõik järgmine aasta sitale?

      Kommentaar


        Ei ole selliseid liine absoluutselt jälginud ega oma ettekujutust...

        Aga kui odavalt oleks võimalik jaanuari II pooles nädalavahetuseks Rotterdami liikuda (edasi-tagasi). Hääletamine, jala minek ja muu huumor pole valikus.

        Oma äranägemise järgi leidsin, et Ryanairiga saaks Tallinnas Düsseldorfi 30€ ots (edasi-tagasi 60) , Riiast oleks edasi tagasi 40€ (ehk siis Tallinnast oleks mõtekam JA odavam, arvestades bussipileteid). Edasi ei kujuta täpselt ette, mingi guugeldades leitud sait ütleb, et 19€ eest saaks bussiga Düsseldorfist Rotterdami. Ehk siis oleks edasi tagasi kulud selles skeemis üsna täpselt 100€. Selle miinimumsummaga arvestamine on kindlasti roppu moodi idealistlik.

        Teadjamad inimesed võiks rääkida, mis oleks realistlikum hind ja odavaim moodus.

        Kommentaar


          Noh, Ryanairi "Düsseldorf" on tegelikult Weeze, mis asub Düsseldorfist 100 kilti Hollandi pool ehk sisuliselt kohe Hollandi piiri ääres ja minu mälu järgi läksid sealt bussid küll igasse suunda. Seega üsna pädev võimalus.

          Kommentaar


            Hollandisse odavamalt kui selle Ryanairi otsaga minu teada ei saa jah.

            Kommentaar


              Ryanairiga on see kepp, et sealt saab tagasi varahommikul, mis tähendab juba õhtul lennujaama minekut. Ja Weeze terminal on konkurentsitult kõige sitem peldik, kus ma kunagi lennujaamadest viibinud olen. KONKURENTSITULT. Et kui oleks mõni mugavam variant, siis maksaks pigem 100 euri rohkem. Aga kui mu mälu mind ei peta, siis EA maandub Amsterdamis öösel ja ses suhtes vahet nagu polekski.

              Kommentaar


                Aasta tagasi lendas EA amsterdami varahommikul (6-7 aeg läks lennuk).

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Aasta tagasi lendas EA amsterdami varahommikul (6-7 aeg läks lennuk).
                  Aa, ok, siis kuhi selle saaks umbes 150-ga edasi-tagasi, siis ma eelistaks isegi seda. Mugavuse pärast. Mina lendasin kunagi Amsterdami vist 2012 alguses ja siis maandusin küll hilja õhtul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Aa, ok, siis kuhi selle saaks umbes 150-ga edasi-tagasi, siis ma eelistaks isegi seda. Mugavuse pärast. Mina lendasin kunagi Amsterdami vist 2012 alguses ja siis maandusin küll hilja õhtul.
                    Lol, 150ga saab EAga ühe otsa. Noh, vahest teevad soodust ka nats. :P Lisaks ikka tuleks tal rongiga ka sõita, et Rotterdami saaks. Ei tasu nii ära hellitatud olla, et pingi peal istuda ei saaks natuke aega. Telefoni või läpakaga mõni huvitav sari kaasa ja küll aeg lendab.

                    Kommentaar


                      Üks variant on ka Riiast Wizzairiga Eindhovenisse minna. Olenevalt kuupäevadest võib saada isegi 30€-60€ edasi-tagasi hakkama. Ja Eindhoven ja Rotterdam on üksteisest umbes sama kaugel kui Tallinn ja Pärnu.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        No ma polegi ùldjuhul mugav. On òòbitud nii bergamo, bremeni, edinboro, stanstedi kui ka shanghai lennujaamades, aga weeze on neist ikka kòige ròlgem koht.

                        Kommentaar


                          Barcelonas nädal aega. Lampi tulime, eeltöö linna kohta tegemata.
                          Kuhu siin istuda, kuhu siin astuda, äkki mõni foorumlane teab vastust? Ehk must see kohad
                          Ning äkki isegi soovitusi aastavahetuseks?

                          P.S. Tahan rääkida ühe huvitava seiga, mis täna aset leidis. Meie lend Zürichist Barcelonasse väljus 7.15 hommikul. Minnes värava juurde, öeldi ruuporist, et seoses lennu üle broneerimisega, otsime inimesi, kes oleksid nõus lendama hilisema lennukiga. Ning pakuti selle eest kompensatsiooni 305 shveitsi franki (250 oirot) per kärss.
                          Saabusime Barcelonasse 4 tundi hiljem ja 500 eurot rikkamana. Money well earnt.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Barcelonas nädal aega. Lampi tulime, eeltöö linna kohta tegemata.
                            Kuhu siin istuda, kuhu siin astuda, äkki mõni foorumlane teab vastust? Ehk must see kohad
                            Ning äkki isegi soovitusi aastavahetuseks?

                            P.S. Tahan rääkida ühe huvitava seiga, mis täna aset leidis. Meie lend Zürichist Barcelonasse väljus 7.15 hommikul. Minnes värava juurde, öeldi ruuporist, et seoses lennu üle broneerimisega, otsime inimesi, kes oleksid nõus lendama hilisema lennukiga. Ning pakuti selle eest kompensatsiooni 305 shveitsi franki (250 oirot) per kärss.
                            Saabusime Barcelonasse 4 tundi hiljem ja 500 eurot rikkamana. Money well earnt.
                            sagrada familia & gaudi arhitektuur on esimesed asjad mis aastatetagusest barcelonast siiani mällu on sööbind.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No ma polegi ùldjuhul mugav. On òòbitud nii bergamo, bremeni, edinboro, stanstedi kui ka shanghai lennujaamades, aga weeze on neist ikka kòige ròlgem koht.
                              ööbida lennujaamades, why? taksod öösiti ei tööta?
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Barcelonas nädal aega. Lampi tulime, eeltöö linna kohta tegemata.
                                Kuhu siin istuda, kuhu siin astuda, äkki mõni foorumlane teab vastust? Ehk must see kohad
                                Ning äkki isegi soovitusi aastavahetuseks?
                                Puhtalt turistika teemat rääkida, siis Montjuic ja Palau Nacional tasuks ehk mingil päeval plaani võtta, ülevalt ei ole pahad vaated (okei, sadama poole vb on ka, aga see pisiasi). Funikulööriga tasub ehk tipus ka ära käia. Lisaks Palau ees õhtune Font Magica purskkaevushow on suvel ka igati äge elamus, praegusel aastaajal muidugi sõltub ilmselt eeskätt ilmast see, kui äge ta parajasti tundub. Talvisel perioodil peaks vist sellised kellaajad kehtima, a noh muidugi tasub üle kontrollida. Teisel pool mäge on olümpiastaadion jms kama ka.

                                A kui turistivärk väga ei koti, siis El Raval, mis jääb suurest La Ramblast selle klassikalise gootikirikute-vanalinnaga võrreldes teisele poole. Kvartal, kus on rohkem n-ö päris elu, kunstnikud-hipsterid-rumeenlased-rahvastepaabel, klubid-kõrtsid. Endise pätipiirkonna vaim elab ka muidugi väikestviisi edasi, nii et silmad tasub lahti ja taskud kinni hoida, aga ei midagi hullemat kui mujal suurlinnades.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X