320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Keegi viimaselajal Balil on käinud? Mis hinnaga pileteid olete leidnud? Hetkel parim leid mul KLM Helisnki - Bali, Denpasar 1300EUR
    Viimasel ajal mitte.
    Mis sa praegusel ajal sinna tikud? Vihmaperiood ju käes.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #77
      Air Baltic pakub 750 EURiga. Hetkel sinna ei tikugi, vaatan jaanuarisse piletihindu

      Kommentaar


        #78
        Sooviks foorumlaste abi. 3 septembril vaja minna siis Lutoni ja 6ndal tagasi.Start oleks Tallinnast. Soovitusi ,kuidas saaks seal käidud kõige odavamal viisil. Majutust ei soovi. Kõik soovitused ja abi pakkumised teretulnud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Sooviks foorumlaste abi. 3 septembril vaja minna siis Lutoni ja 6ndal tagasi.Start oleks Tallinnast. Soovitusi ,kuidas saaks seal käidud kõige odavamal viisil. Majutust ei soovi. Kõik soovitused ja abi pakkumised teretulnud
          Täpselt ei oska öelda, kuidas Tallinn-Luton suunal Ryanairiga piletihinnad on, aga ülemöödunud nädalal sain küll suht soodsalt Luton-Tallinn otsa tehtud (võin eksida, aga äkki 60 £) Piletid bookisin juuli alguses. Ei tea kas oled pidev külastaja tolles linnas, aga lihtsalt vahemärkusena tuleb mainida, et tegemist on äärmiselt jõleda paigaga mu meelest. Loomulikult maitse asi, eksole. Samas kui seda kasutada baaslaagrina, et Londonit külastada, siis ajab asja kenasti ärr.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas szandor Vaata postitust
            Täpselt ei oska öelda, kuidas Tallinn-Luton suunal Ryanairiga piletihinnad on, aga ülemöödunud nädalal sain küll suht soodsalt Luton-Tallinn otsa tehtud (võin eksida, aga äkki 60 £) Piletid bookisin juuli alguses. Ei tea kas oled pidev külastaja tolles linnas, aga lihtsalt vahemärkusena tuleb mainida, et tegemist on äärmiselt jõleda paigaga mu meelest. Loomulikult maitse asi, eksole. Samas kui seda kasutada baaslaagrina, et Londonit külastada, siis ajab asja kenasti ärr.
            No see reis on otseselt seotud Luton Towni jalgpalliklubiga.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #81
              Koeru JK vajab täiendusi ja sa lähed skautima?
              Supplies!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Koeru JK vajab täiendusi ja sa lähed skautima?
                No päris nii see ei ole
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #83
                  Reis siis lükkus novembrisse. Ehk siis saab juba varakult norm hinnaga lennupiletid
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Reis siis lükkus novembrisse. Ehk siis saab juba varakult norm hinnaga lennupiletid
                    Ryanair hetkel bronnides näiteks 14.11 sinna ja 16.11 tagasi on kokku EUR 47.98. Täpselt sama diili võid leida ka kuus teisel pooles.
                    Iseasi, kas see sulle sobiv hind on.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #85
                      Kellegil Riia kohta on midagi huvitavat välja tuua, kuhu kindlasti minna vms? Ise olen nüüd sinna üheks päevaks minemas.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #86
                        Lido

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Kellegil Riia kohta on midagi huvitavat välja tuua, kuhu kindlasti minna vms? Ise olen nüüd sinna üheks päevaks minemas.
                          Okupatsioonimuuseum jättis päris sügava mulje ja vanalinnas asuva katedraali (nime ei mäleta ja guugeldada ei viitsi) tornist avaneb fantastiline vaade kogu linnale. Liftiga viiakse üles (liftis räägib vanatädi üles sõites puise aktsendiga kiriku ajaloost, humoorikas on see, et täpselt sama jutt tuleb sõna sõnalt ka alla sõites - kohapeal on naljakam kui siin seletades) ja ei maksnud see pilet ka teab mis palju. Mulle Riia meeldib.

                          Kommentaar


                            #88
                            http://www.drungli.com/ Suurepärane lehekülg neile, kes ei soovi asju pikaalt ette planeerida. Sisesta alguskoht ja vaata kuhu (lennuki)tiivad viivad. On võimalus suht hästi ka kombineerida. Osad hinnad jätavad ikka karbi korralikult lahti. (a´la Stockholmist-Varssavisse 0,24€ jne)

                            Kommentaar


                              #89
                              kes on Tai Kuningriigis käinud?
                              küsimus viisa kohta
                              riiki sisenemisel ma saan teha viisa (Visa on Arrival)
                              kas eestlastele ongi see vaid 15 päeva, või saaksin ma kuidagi saada näiteks 30 või 60 päeva viisa?

                              e: vastus - kui sisened 15 päevase viisaga, siis ei saa pikendada seda 30 või 60 päevaseks. Kõik pikemaajalised viisad peab taotlema väljaspool Tai territooriumi.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                #90
                                Keegi foorumlastest või sõpradest on kasutanud portaali ninukot.is
                                tegemist siis leheküljega, kus abistatakse sind töökoha saamisega Islandil.
                                kui usaldusväärne see lehekülg võib olla?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X