320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seal ainult suvel normaalne kliima tõenäoliselt? Sügise poole kannatab ka minna?

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Seal ainult suvel normaalne kliima tõenäoliselt? Sügise poole kannatab ka minna?
      Sama peaks olema. Ma olin seal augustis ja väga tore oli.

      Kommentaar


        Sama võrreldes millega? Rijekas käisid? Mis selline reis umbkaudselt maksma läks kui see saladus pole?

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Sama võrreldes millega? Rijekas käisid? Mis selline reis umbkaudselt maksma läks kui see saladus pole?
          mina olen rijekas viibinud nädalakese, väga tore linn. lähedal on opatija(aadria mere monte carlo) ja krki saar, kus pidi palju madusid olema(ei kohtund ühegagi)
          eelmise mmi ajal käisin, sooja oli 40 kraadi, aga ei häirind väga. meres sai rahulikult pikutada ja paljaste tissidega naisi oli palju.
          hinnad olid samad mis eestis, aga noh 4 aastat on möödas ja vene uusrikkad tõstavad korralikult hindu.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Septembris peaks siis päris okei seal olema veel? Kuna suvel on minu jaoks siin ka suht normaalsed ilmad siis on plaanis kas sügisel septembri lõpus kuskile minna või teine variant oleks jaanuari alguses Tai.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sama peaks olema. Ma olin seal augustis ja väga tore oli.
              Sama sinu mainitud kohtadega. Mina käisin niimoodi, et sõitsin Sloveeniast Porecisse ja sealt Vršari ehk siis see poolsaar, mis seal Itaalia pool on. Praegu nimi ei meenu (guugeldus ütleb, et Istria=. Sisalikke oli küll sitaks. Porecis oli paljaste tissidega naisi vähem, Vršaris rohkem.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Äkki keegi oskab vastata/võrdlust tuua, kui valida Rhodose, Mallorca, Gran Canaria ja Kreeta vahel. Millist neist eelistaksite? Hinnad enam-vähem samad sinna lennates.
                2 aastat tagasi käisin Rhodosel ja just praegu tulin Mallorcalt, ehk oskan nende osas kaasa rääkida

                Mallorca on suurem ning vähem "turistikam". St on rohkem puutumatut (ürg)loodust ja võimalusi rahus ringi trippida nii autoga, rattaga kui matkates. Lisaks mäed ja maalilised vaated. Rhodos on samas suht lame kõrb, kõlbab päevitamiseks ja läbustamiseks

                Rhodosel saad igas asendis inglise keelega hakkama, teatud kohtades ka vene keelega. Mallorca on puhas hispaania, pigem pursitakse saksa keelt ehk saksa (pensionäridest) turiste jagub. Inglise keelega saab pealinnas ja muudes turistimekades hakkama. Käte ja jalgadega teed samas kõik ikka selgeks. Venelasi ei näinud.

                Saastamüümist ja kauba pealepressimist ning tingimist oli rohkem pigem Rhodosel.

                Söögi ja alksi osas on Mallorca odavam kui Rhodos oli. Joodav kohalik vein maksis 0,75 € pudel, 0,33 l õllede 12-pack 3,79 €, 0,7 l rumm 4,19 € ning kümnele inimesele 2-päeva toidukorv (3 söögikorda päevas) Lidl-s alla 100 €

                Kui ma peaks valima, kuhu tagasi minna, siis Mallorca.
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Septembris peaks siis päris okei seal olema veel? Kuna suvel on minu jaoks siin ka suht normaalsed ilmad siis on plaanis kas sügisel septembri lõpus kuskile minna või teine variant oleks jaanuari alguses Tai.
                  septembris/sügisel saab põhi turismi hooaeg läbi ja peaks kõvasti/natuke odavam olema, vähemalt tšehhis on nii.
                  aga ilmselt ongi eestlasele parem minna septembris et ainult mingi 20 volli on sooja ja meres saab ikka pikutada
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Plaanis augustis minna Leetu, Palangasse. Keegi oskab ehk mõnda soodsamat puhkemaja või hostelit soovitada? Puhkemaja, mis mahutaks umbes 15 inimest, oleks kõige parem, aga sobivad ka tavalised toad hostelites. Ja kas on üldse mõtet ette broneerida või tasub alles kohapeal ööbimiskohta otsima hakata?

                    Igatahes, kõik info Palanga kohta on teretulnud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      või tasub alles kohapeal ööbimiskohta otsima hakata?
                      kindlalt mitte

                      Kommentaar


                        kui teid nii palju on, siis on keeruline ilmselt kohapealt leida ööbimist kõigile ühte kohta, muidu ntks autotäiega ise käies otsisime just kohapealt, saime normaalse 3 toalise korteri, magamiskohtadega neljale ja maksime kuskil 15 euri öö kohta nägu.

                        Kommentaar


                          Veidi enam kui kuu aja pärast on minek Budapesti kaheks nädalaks. Kas on keegi käinud ja oskab taskukohast öömaja soovitada (hostel/inn vms)?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            Veidi enam kui kuu aja pärast on minek Budapesti kaheks nädalaks. Kas on keegi käinud ja oskab taskukohast öömaja soovitada (hostel/inn vms)?
                            Veetsin suvel 3 ööd Budapestis. Odavat kohta kahjuks soovitada ei oska, sest ise ööbisin kallimas, aga linn on räigelt awesome! Üheks südamelinnaks minu jaoks.
                            Endal sai just järgmise suve reis planeeritud: Põhja-Poola, Põhja-Saksamaa, Põhja-Prantsusmaa + Pariis, Luxemburg, Nürnberg, Praha, Viin. Tõotab äge tulema!

                            Veebruaris veel minek Milano ja Rooma. Ööelu kohta oskaks keegi midagi rääkida?

                            Kommentaar


                              budapestis käisin ka paar aastat tagasi, pean nõustuma, et ülichill linn. ööbisin siin -
                              European Youth Centre Budapest
                              Zivatar utca 1-3
                              H - 1024 Budapest - Hongrie

                              milanos on sel ajal veits külm ööeluks ja suht kallis ka.
                              Mia san mia

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                                Veetsin suvel 3 ööd Budapestis. Odavat kohta kahjuks soovitada ei oska, sest ise ööbisin kallimas, aga linn on räigelt awesome! Üheks südamelinnaks minu jaoks.
                                Endal sai just järgmise suve reis planeeritud: Põhja-Poola, Põhja-Saksamaa, Põhja-Prantsusmaa + Pariis, Luxemburg, Nürnberg, Praha, Viin. Tõotab äge tulema!

                                Veebruaris veel minek Milano ja Rooma. Ööelu kohta oskaks keegi midagi rääkida?
                                Põhja-Poola? Viitsid ehk seda lahti kirjutada?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X