320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Mõnes Wakaliwoodi actionfilmis valget meest mängida?
    Muide. Ma kàisin seal tàitsa.

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Mis värk sellega on, et kõik maltale kolivad? Seal on ainult suvel tööd ju. Räpane ka veits, kuid muidu soe
      Kui sa töötad Igamingu ehk siis spordipanustamise valdkonnas, siis on tööd alati ja palka maksavad ka paar korda rohkem kui Eestis.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Ma ka just mõtlesin Igamingu peale.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Kui sa töötad Igamingu ehk siis spordipanustamise valdkonnas, siis on tööd alati ja palka maksavad ka paar korda rohkem kui Eestis.
          Okei, selles on sul tõesti õigus. Üks tuttav töötab ka maltal spordipanustamisega seotud ettevõttes. Räägitakse, et enamus kolivad oma kontorid sinna.

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Okei, selles on sul tõesti õigus. Üks tuttav töötab ka maltal spordipanustamisega seotud ettevõttes. Räägitakse, et enamus kolivad oma kontorid sinna.
            Nii on, seadusandlus ja maksusysteem soosivad nii firmasid kui t66tajaid.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Lendan esimest korda ryanairiga ja kuna kasutan aind käsipagasit siis hakkasin mõtlema, et kui seljakott on kõrguse suhtes 2cm lubatust kõrgem, kas siis tuleb kohe juurde maksma hakata või kui kotti täis ei topi ja surun kokku poole on kõik timm? Ei raatsi päris 50 euki maksta suurema koti tõttu.

              Tänud vastuse eest

              Kommentaar


                Savi, ma olen u 2x käsipagasi mõõdus seljakotiga toimetanud korduvalt, stjuardessid ise on aidanud riiulisse pressida kotti
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Kõigil pole eralennukeid.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Horatio Vaata postitust
                    Lendan esimest korda ryanairiga ja kuna kasutan aind käsipagasit siis hakkasin mõtlema, et kui seljakott on kõrguse suhtes 2cm lubatust kõrgem, kas siis tuleb kohe juurde maksma hakata või kui kotti täis ei topi ja surun kokku poole on kõik timm? Ei raatsi päris 50 euki maksta suurema koti tõttu.

                    Tänud vastuse eest
                    Ryanairiga pole mul kunagi käsipagasiga mingit probleemi olnud. Ryanairiga kõige rohkem lennanud, aga huiama pole hakatud. Kui koti mõõt on 2cm suurem, aga kott pole täis topitud, siis ei tohiks eos mingit probleemi tekkida.

                    Kommentaar


                      Ryanairis olen isegi matkakotti vedanud käsipagasis. Võtsin seljatoed kätte ning surusin kasti kokku. Kott võib niisama mõõtmetelt suurem olla, aga kui kasti ära surud siis timm.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                        Ryanairis olen isegi matkakotti vedanud käsipagasis. Võtsin seljatoed kätte ning surusin kasti kokku. Kott võib niisama mõõtmetelt suurem olla, aga kui kasti ära surud siis timm.
                        No Eestis on üsna lebo see asi, Inglismaal ja Itaalias ka. Saksamaal on põhiline kaal. Kui on üle 8, siis võib tulla jama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No Eestis on üsna lebo see asi, Inglismaal ja Itaalias ka. Saksamaal on põhiline kaal. Kui on üle 8, siis võib tulla jama.
                          Kirjutan alla. Mulle taheti turvamees kutsuda, kui mõõtudega saksamaal jama oli. Et mismõttes Tallinnas lasti lennukisse ja nüüd tagasi ei lasta.
                          Ähvardus mõjus, maksin 40 eur

                          Kommentaar


                            Kuidas Ryanairiga see kaalumine üldse käib? Olen 2x lennanud nendega ja ei mäleta, et oleks kaalumist näinud käsipagasi puhul. Kas nad siis pisteliselt paluvad osadel koti kaalule panna?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Seal vaadati pisteliselt, kellel tundus suurem pagas olevat. Kõigepealt kästi mõõdupuusse panna ja pärast kaaluti. Ma polnud ainuke, kes maksta sai.
                              -e- see oli muidugi suurusjärk 3-4 aastat tagasi. Võibolla on olukord muutunud.

                              Kommentaar


                                mina isiklikult olen läinud lennuki(ryanair) peale kummikud jope taskus, sest kuhugi mujale need ei mahtund
                                ehk kõik, mis keha küljes, ei ole pagas. kuskil müüdi mingeid ägedaid jopesid ka, kuhu kõik tavaar sisse mahtus, et kotti poleks vajagi.
                                ise olen lennand tallinn- rygge- dublin- stockholm- riia liine mööda ryanairiga ja kunagi pole mingit jama olnud ei mõõtmete ega kaaluga, sest keegi pole kontrollinud.
                                üks nipp on muidugi ka selles, et tasub olla viimaste seas järjekorras pealeminekul. töötajatel läheb lõpus lihtsalt nii kiireks, et nad ei vaata enam inimeste pagasit.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X