320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Otsin kahest tuba, mitte dormi. Rohkem privaatsust ja saaks seda va vanainimeste asja ka tehtud.
    1. https://www.airbnb.com/rooms/4867138...uests=2&s=Rb_i
    2. https://www.airbnb.com/rooms/5325936...uests=2&s=Rb_i
    3. https://www.airbnb.com/rooms/4509262...uests=2&s=Rb_i
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas hanemoos Vaata postitust
      Tahaks lihtsalt Rumeeniast läbi minna ning seda elusalt ja tervelt, ilma, et mind lamba või muu eluka vastu vahetataks.
      Hulkuvad koerad on su suurim probleem, kui sa ei kavatse just strippar Marcona seda riiki läbima hakata, string kannikate vahel ja eurodisko kabrioletiks kohandatud rendi-Daciast üle aasade leelotamas. Tervest mõistusest, mida igas samalaadses riigis rakendaksid, piisab täiesti. Ma ise olen küll vaid pealinnas käinud ning seal pole peale odavate hindade ning vana diktaatori poolt järeltulevatele põlvedele "nautimiseks" jäetud arhitektuuriliste pärlite ajaga suurt midagi peale hataka. Samas vähe üksildastematesse kohtadesse sattunud sõprade sõnul on maapiirkonnad riigi poolt teotatud laiemat reklaamikampaaniat igati väärt.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Keegi on siit Kreetal käinud? Nimetage veel mõni koht mida peaks nägema peale Knossose palee? See suhteliselt suur saar, seal vist nädalaga ei jõuagi ringi peale teha saarele.

        Kommentaar


          Äkki leiad siit midagi
          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Keegi on siit Kreetal käinud? Nimetage veel mõni koht mida peaks nägema peale Knossose palee? See suhteliselt suur saar, seal vist nädalaga ei jõuagi ringi peale teha saarele.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Keegi on siit Kreetal käinud? Nimetage veel mõni koht mida peaks nägema peale Knossose palee? See suhteliselt suur saar, seal vist nädalaga ei jõuagi ringi peale teha saarele.
            autoga teeb tiiru peale küll, nii umbes 4-5 päevaga. saad veel paar päeva rannas lebotada.
            knossos suht rahvarohke ärikeskus, erilist muljet ei jätnud, neid varemeid on seal teisi veel, kus saad veidi rahulikumalt süveneda (näiteks gournia).
            linnadest chania ja agios nicolaus meeldisid, rethymnos miski vana kindlus kui sedalaadi asjad huvitavad.
            nö postkaardirandu on seal päris mitmeid - elafonisi ja matala näiteks.
            loodushuvilisele ehk samaria mäekuru - umbes 3-5 tundi jalgsimatka (ise ei viitsind)
            lõunas agios pavlos'esse saadki ainult jala või laevaga, autoteed sinna ei lähe.
            tee ääres on väga heas korras ja ilusaid palvemaju. kui satud mõnele kohalikule kirikupühale (ja neid on sealses õigeusus palju), see võib olla päris äge.
            sisemaal mägedes on ka veidi teistmoodi huvitav elu kui randades (millest paljud kohad on head pidutsemiseks)

            ja veel, võta mingi kogus sularaha kaasa, bensukates ja suuremates supermarketites saab kindlasti kaardiga maksta, mujal võibolla nii ja naa.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Praamiga Santorinile.
              Tegelikult ei ole see sõit ja loksumine väärt päeva raiskamist, kuid Santorini on ikka vapustav koht.
              Meeldis kordi rohkem kui Kreeta.

              Kommentaar


                Santorinile on juba praamipilet ära bronnitud Mitte sellise mis pool päeva sõidab. See on peaks mingi paari tunniga kohale sõitma, siis aega seal ringi vaadata küll. Igatahes tänud vastuste eest.

                On plaan käia vaatamas ka nn "kohalikku derbyt" - OFI vs Platanias mäng on täpselt siis toimumas kui ma seal olen. Tundub, et on tulemas suht mäng viimastele kohtadele tabelis. OFI on see hooaeg eriti pask olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Santorinile on juba praamipilet ära bronnitud Mitte sellise mis pool päeva sõidab. See on peaks mingi paari tunniga kohale sõitma, siis aega seal ringi vaadata küll. Igatahes tänud vastuste eest.

                  On plaan käia vaatamas ka nn "kohalikku derbyt" - OFI vs Platanias mäng on täpselt siis toimumas kui ma seal olen. Tundub, et on tulemas suht mäng viimastele kohtadele tabelis. OFI on see hooaeg eriti pask olnud.
                  OFI oleks mingi hetk vist isegi pillid kokku pakkinud rahade tõttu. Võib vabalt veel iga hetk juhtuda, kui mingeid uusi uudiseid pole tulnud.

                  Kommentaar


                    Laupäeval veel peeti kodumäng. Ma nagu küll pole lugenud, et pillid kotti paneks. Samas pole väga Kreeka jalgpalliga kursis ka.

                    Kommentaar


                      Kuidas reisijad sellist planeerimislehte nagu lennupiletid.ee kommenteerivad? Plaan on minna siis Madridi, käia Real Madridi mängul ning järgmine päev tagasi tulla. Edasi- ja tagasireisi kellaajad ja hinnad on kõik olemas, kuid ehk on selleks mõni veel parem sait.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Auba Vaata postitust
                        Kuidas reisijad sellist planeerimislehte nagu lennupiletid.ee kommenteerivad? Plaan on minna siis Madridi, käia Real Madridi mängul ning järgmine päev tagasi tulla. Edasi- ja tagasireisi kellaajad ja hinnad on kõik olemas, kuid ehk on selleks mõni veel parem sait.
                        Mina olen reisimiseks kasutanud sky24.ee või odavlennufirmade kodukaid (wizzair, airbeldic, ryanair).
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Auba Vaata postitust
                          Kuidas reisijad sellist planeerimislehte nagu lennupiletid.ee kommenteerivad? Plaan on minna siis Madridi, käia Real Madridi mängul ning järgmine päev tagasi tulla. Edasi- ja tagasireisi kellaajad ja hinnad on kõik olemas, kuid ehk on selleks mõni veel parem sait.
                          azair.eu
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ise kasutan skypicker.com . Hinnad tunduvad normaalsed ja probleeme pole esinenud.

                            Kommentaar


                              http://m.reisijuht.delfi.ee/article.php?id=70967365 keegi kunagi mainis, et Düsseldorfi lennujaam on paras peldik? Siin räägivad muud. Ma pole muidugi Düsseldorfi lennujaama veel sattunud, ei oska seisukohta võtta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                http://m.reisijuht.delfi.ee/article.php?id=70967365 keegi kunagi mainis, et Düsseldorfi lennujaam on paras peldik? Siin räägivad muud. Ma pole muidugi Düsseldorfi lennujaama veel sattunud, ei oska seisukohta võtta.
                                Kaks eri asja, Düsseldorf vs Düsseldorf Weeze, kuhu lendab Ryanair.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X