320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Varsti Amsterdami minek.
    Vaatan, et ööbimisvõimalusi on seal jalaga segada, seega valik on lai.
    Keegi foorumlastest oskab mingit kohta omalt poolt soovitada?
    Ning igasugused soovitused kus Amsterdamis käia on samuti teretulnud.
    Ma käisin Amsterdamis Holland-Eesti mängu ajal ja ööbisin paar ööd nö parv/hostelis. Päris tuus oli. Muidugi kui veidi pikem periood olla, siis võib veidi ebamugav olla, sest tegemist on siiski paadiga, kus on veits kitsas. Samas kui näiteks üks või kaks ööd seal olla ja ülejäänud tavalises hotellis, siis on päris lahe kogemus. Sai tekil õlle libistatud ja koha omanik oli väga cool inglane.

    Kommentaar


      Meie käisime samal mängul ja ööbisime kesklinnast natuke eemal (loe: 20 min trammiga kesklinna). Öö maksis kahele 80 euri ehk siis suht kirves. Ei kujuta ette mis kesklinnas samavaarsed maksavad. Kindlasti on tunduvalt kallimad.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Meie käisime samal mängul ja ööbisime kesklinnast natuke eemal (loe: 20 min trammiga kesklinna). Öö maksis kahele 80 euri ehk siis suht kirves. Ei kujuta ette mis kesklinnas samavaarsed maksavad. Kindlasti on tunduvalt kallimad.
        Me käisime Dammis europa liiga finaali vaatamas, siis oli linn inglasi ja portusid täis (chelsea-benfica), aga saime ikka Jordaanis 80 euriga viisaka toa. See suht kesklinn, ma ütleks, läksime igalepoole jala, trammi ei olnud vaja. Ehk et kes otsib, see leiab.

        Kui kunst huvitab, siis on Dammis väga asjalikud muuseumid, Rijksmuseumis klassika ja Stedelijiks moodne kunst. Eemale peaks hoidma ainult Van Goghi muuseumist, seal seisad enne sissepääsemist järtsus nii ukse taga, garderoobis kui metallidetektorist (!) läbi pääsemiseks. Väga cool koht pidi olema ka filmimuuseum Eye, sinna ise ei jõudnud.

        Erinevaid kõrtse ja kohvikuid on miljoneid, aga õllesõber peaks kindlasti minema Beer Temple'sse, seal on kolossaalne valik häid asju.

        Ja kindlasti peaks soojalt riidesse panema, sest Amsterdamis pidevalt puhuv lõikav tuul on täiesti persest.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Varsti Amsterdami minek.
          Vaatan, et ööbimisvõimalusi on seal jalaga segada, seega valik on lai.
          Keegi foorumlastest oskab mingit kohta omalt poolt soovitada?
          Ning igasugused soovitused kus Amsterdamis käia on samuti teretulnud.
          Oleneb, mis "varsti" all silmas pead, aga kas ei olnud Holland-Eesti mäng millalgi märtsi keskpaigas? Sellisel juhul kirjutan riietumise ja tuule osas fitti jutule paksu musta markeriga alla. Nendel päevadel oli tuul tõepoolest lõikav ning sall, müts ja mantel olid kohustuslikud. Hotelli perenaine teadis rääkida, et sel päeval, mil me Amsterdami jõudsime, pidavat kuskil mujal Hollandis pidulik tulbiväljade avamine olema. Suursaadikud ja muud tähtsad tegelased kohal. Loodan, et neil oli kuskil avara platsi peal sama "meeldiv" olo, sest sõbraga pärastlõunal pubis kalja võttes nägime korraks ka lund (mitte segi ajada rahega - toim.)

          Üks eelkõneleja ütles, et ööbis laevahotellis. Nii ka meie. Hotell oli perebisnes, väga lahked ja ääretult sõbralikud omanikud ja mõnus teistmoodi kogemus. Laev ise oli Oosterdok'is, mis on raudteejaamale suht lähedal. Kesklinna kõndisime ka igapäevaselt jala. Oosterdoki vastas on suur raamatukogu, mille katusekorrusel on fantastilise ülelinna vaatega sööklalaadne restoran. Toidud olid suurepärased ja väga taskukohased. Õlmarit sai ka.

          Täpset teenusepakkujat ei mäleta, aga väga äge kogemus oli jalutamistuur giidiga. Meil tundus giidiga väga vedavat ja ca. kahetunnise jalutuskäiguga sai Amsterdami kohta tohutult palju teada, sest ladusa ja humoorika jutuga tudeng teadis palju ja suutis ka kõige klassikalisemate Dammi väisavate noorte silmis ümber lükata kõige stereotüüpsemad asjad (litsid, dõup ja kärakas) Amsterdami kohta. Tuur ise hakkas Dam Square'ilt ja oli tasuta. Tasuta selles suhtes, et igasugune jots oli teretulnud ja kui me sõbraga sarnaselt teistele noorhärrale viieka viskasime, siis tundus et umbes nii see käibki.

          Amsterdam on täiesti oivaline linn ning üsna kiiresti saab aru, et seal on midagi kõigile ja linn ei ole kohe kindlasti ainult suvaline patupesa, kuhu Erasmuse tudengid pikaks nädalavahetuseks ennast pilve lähevad tõmbama. Millalgi suvisemal ajal lähen raudselt sinna tagasi. Hüva reisu!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Phuketis interneedus töötab. Varsti näeme, kas Hong Kongis ka.
            Hong Kongis oli ühendus sitt. Nüüd töötab ka Heathrows ideaalselt.

            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Varsti Amsterdami minek.
            Vaatan, et ööbimisvõimalusi on seal jalaga segada, seega valik on lai.
            Keegi foorumlastest oskab mingit kohta omalt poolt soovitada?
            Ning igasugused soovitused kus Amsterdamis käia on samuti teretulnud.
            Ma ööbisin sellises kohas: StayOkay Zeeburg at Timorplein 2 in Amsterdam Oost. Toad olid neljased ja kuuesed, aga usun, et on ka teisi variante. Arvan, et võid pilgu peale visata. Pole kesklinnast liiga kaugel.

            Olen käinud nii aprillis kui ka novembri lõpus ja mõlemal korral ilm polnud kiita. Kevadel võib hommikul välja minnes väga soe olla aga õhtuks oled läbikülmunud ja märg.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Minek on märtsi esimene nv
              Kuid hotelli hinnad on üllatavalt kallid. Otsin kohta kesklinna lähedusse ja öö kaheses toas on kuskil 70-90 eurot.
              Võrreldes Barcelonaga, siis seal oli kahene tuba 25€ öö, 1km kesklinnast.
              Milliseid coffee shope soovitate?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Milliseid coffee shope soovitate?

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Minek on märtsi esimene nv
                  Kuid hotelli hinnad on üllatavalt kallid. Otsin kohta kesklinna lähedusse ja öö kaheses toas on kuskil 70-90 eurot.
                  Võrreldes Barcelonaga, siis seal oli kahene tuba 25€ öö, 1km kesklinnast.
                  Milliseid coffee shope soovitate?
                  Googeldaain stayokay amsterdam. Esimene link ütleb et 0,5km Kesklinnast ja alates 24€ per night

                  Kommentaar


                    Kas keegi on Rumeenias käinud ja oskab öelda kuidas seal kohalikud inimesed on, kas sellised stereotüüpsed mustlased kes käivad sul kannul ja üritavad iga asja eest raha küsida?

                    Märtsist peaks viisavabaks muutuma ja kevadel/suvel sooviks sealt läbi minna, aga kuna ma lähen häälega, siis jäin lihtsalt mõtlema, et kui nad ikkagi on väga tüütud siis jätaks üldse selle riigi vahele.

                    Kommentaar


                      Rumeenia ju EL
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Rumeenia ju EL
                        Schengeni viisaruum rakendub Märts 2015.

                        Kommentaar


                          Viisavabadus on ikka. Lihtsalt piirilt kaob dokumendikontroll ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hanemoos Vaata postitust
                            Kas keegi on Rumeenias käinud ja oskab öelda kuidas seal kohalikud inimesed on, kas sellised stereotüüpsed mustlased kes käivad sul kannul ja üritavad iga asja eest raha küsida?

                            Märtsist peaks viisavabaks muutuma ja kevadel/suvel sooviks sealt läbi minna, aga kuna ma lähen häälega, siis jäin lihtsalt mõtlema, et kui nad ikkagi on väga tüütud siis jätaks üldse selle riigi vahele.
                            ma rohkem ei tea, kui seda et ühe rumeenlase käest küsisin, kuna endal on sama plaan.
                            hääletades tuleb igaks juhuks veenduda, et autojuht sulle taksot ei tee, ehk hiljem raha ei taha.
                            ja mustlased on inimesed nagu kõik ülejäänud( ungaris ja slovakkias olen palju kokku puutunud)
                            loodus on rumeenias tore, ametnikud halvad.
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mg Vaata postitust
                              ma rohkem ei tea, kui seda et ühe rumeenlase käest küsisin, kuna endal on sama plaan.
                              hääletades tuleb igaks juhuks veenduda, et autojuht sulle taksot ei tee, ehk hiljem raha ei taha.
                              ja mustlased on inimesed nagu kõik ülejäänud( ungaris ja slovakkias olen palju kokku puutunud)
                              loodus on rumeenias tore, ametnikud halvad.
                              Seda Takso juttu olen kuulnud mujalt ka, ehk ennem tuleb kindlasti selgeks teha, et sul pole raha jne. Samas olen ka mustlastega kokku puutunud mujal ning enamus nendest on siiski olnud natukene pealetükkivad ning tüütud, mistõttu koos nendega viibimine tekitab omajagu ebameeldivust, kuigi viimane kokkupuude oli isegi meeldiv.

                              Tahaks lihtsalt Rumeeniast läbi minna ning seda elusalt ja tervelt, ilma, et mind lamba või muu eluka vastu vahetataks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Googeldaain stayokay amsterdam. Esimene link ütleb et 0,5km Kesklinnast ja alates 24€ per night
                                Otsin kahest tuba, mitte dormi. Rohkem privaatsust ja saaks seda va vanainimeste asja ka tehtud.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X