320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellelgi kogemusi Ecolinesiga Tallinn-Praha või muu võrreldava vahemaaga liinil? Sõit on üleelatav? Bussides pistikud ja wifi on?

    Kommentaar


      Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
      Kellelgi kogemusi Ecolinesiga Tallinn-Praha või muu võrreldava vahemaaga liinil? Sõit on üleelatav? Bussides pistikud ja wifi on?
      Olen mõned korrad Gdanskisse ja Varssavisse sõitnud. Wifi on, aga mitte eriti hea ja Poolast alates (edasi pole kunagi sõitnud ka obv) sootuks kadunud. Pistikud on, jalaruumi ka. Parem kui Polskibus, millega samuti Poolas sõidetud ja hiljuti isegi Varssavi-Tallinna otsa tehtud.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
        Kellelgi kogemusi Ecolinesiga Tallinn-Praha või muu võrreldava vahemaaga liinil? Sõit on üleelatav? Bussides pistikud ja wifi on?
        Kuu tagasi käidud just tallinn-praha. Kuni poolani on ok wifi siis hakkab jamama ja tšehhis tuli vahetult enne Prahat alles. Muidu kannatab sõita küll, soovitan igas peatuses jalgu sirutama minna. Bussis sula, poola pommiaukudes "tankida" soovides peab zlotte olema, sest eurodega arveldades võib bussist maha jääda��
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Soovitan Luxexpressi. Net oli täitsa talutav ja mu online mäng disconnectis vaid paar korda. Kiirteel on net väga hea. Enne suuri linnu vahetab jaama siis kiire reconnect aitab.

          Sõit oli üle elatav, aga kui lennuk pole palju kallim, siis järgmine kord eelistan kindlasti seda.

          Kommentaar


            Viskan siia väikese video, mis hõlmab endas osa minu eelmise aasta seiklustest. Vastan hea meelega küsimustele mingisuguste sihtkohtade kohta videos.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Soovitan Luxexpressi. Net oli täitsa talutav ja mu online mäng disconnectis vaid paar korda. Kiirteel on net väga hea. Enne suuri linnu vahetab jaama siis kiire reconnect aitab.

              Sõit oli üle elatav, aga kui lennuk pole palju kallim, siis järgmine kord eelistan kindlasti seda.
              Ise ka eelistaks Luxexpressi, aga tundub, et nad muudavad suveks sõiduplaani ja Prahasse sõites peaks 2 ööd bussis veetma.

              Kommentaar


                No seda pulli pole mul varem olnud.
                Istun rahulikult lennujaama baaris ja joon hirmkallist õlut, kui korraga öeldakse, et Ryanair ei maandu ilmaolude tõttu Tallinnas, vaid Riias. Seega lükkub lend Londonisse teadmata ajaks edasi.
                Paanika.
                Mul on vaja olla 21.35 Heathrowl, kust lendaksin edasi Bangkoki. Kogu reisi eelarve on tugev 2500 eurot ja kui see esimese tõkke peal persse lendab, siis oleks eriti valus.
                Võtan ühendust reisihullu Krister Kiviga ja karjatan, et mida ma tegema pean?
                Krister soovitab EasyJetiga minna, aga sellele neti kaudu piletit ei saa.
                Siis ta mõtleb kolm minutit ja tuleb uus link. British Airwaysi kodulehe kaudu saaksin 108 euro eest reisi Tallinn-Riia-London. Ja seejuures ei maandu Finnair kusagil Stanstedist (kust on Heathrowle 90 minti sõitu), vaid otse Heathrowl. Ja seda veel korraliku ajavaruga.
                Ryanair saatis muidugi vahepeal sõnumi, et nemad väljuvad umbes 1730.
                Möödus väike aeg ja siis tuleb läbi kõlarite teade, et nad väljuvad Riiast alles 1730 ja huinjaa teab, et mis kell nad Tallinnast väljuvad. Ehk ma oleks totaalfucked olnud.
                Ehk väike närvišokk, teine kord läbida turvaväravaid jne.

                Kommentaar


                  Ühesõnaga olen nüüd Londonis. Kui ma oleks jäänud Tallinna Ryanairi ootama, siis oleksin ma kõigest ilma jäänud, kuna lend tühistati täielikult, piletiraha maksti tagasi ja ma poleks mingi nipiga järgmistele lendudele jõudnud. Esimene selline kogemus ja üsna ehmatav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ühesõnaga olen nüüd Londonis. Kui ma oleks jäänud Tallinna Ryanairi ootama, siis oleksin ma kõigest ilma jäänud, kuna lend tühistati täielikult, piletiraha maksti tagasi ja ma poleks mingi nipiga järgmistele lendudele jõudnud. Esimene selline kogemus ja üsna ehmatav.
                    Reisitõrge?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Reisitõrge?
                      Ma pole päris kindel, et kuis see toimib. See oleks siis üsna tõenäoline olnud, et reis oleks edasi lükkunud, hotellibroneeringud pekki läind ja üleüldse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma pole päris kindel, et kuis see toimib. See oleks siis üsna tõenäoline olnud, et reis oleks edasi lükkunud, hotellibroneeringud pekki läind ja üleüldse.
                        Mul on Taiga korra nii olnud, Soomes kukkus lennukil mootor küljest või midagi ja seega lükkusid kõik lennud. Pärast plekiti uued piletid kenasti kinni.

                        Kindlasti soovitan alati võtta, isegi haiguse katavad ära,kui endal miskit juhtub (tädil oli nii).
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mul on Taiga korra nii olnud, Soomes kukkus lennukil mootor küljest või midagi ja seega lükkusid kõik lennud. Pärast plekiti uued piletid kenasti kinni.

                          Kindlasti soovitan alati võtta, isegi haiguse katavad ära,kui endal miskit juhtub (tädil oli nii).
                          Mul on kindlustus olemas küll. Lihtsalt asjaga on see jama, et Euroopa Komisjon tahab, et ma käiksin jaanuarikuus ära, mistõttu on ajapiirang üsnagi üleval.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mul on kindlustus olemas küll. Lihtsalt asjaga on see jama, et Euroopa Komisjon tahab, et ma käiksin jaanuarikuus ära, mistõttu on ajapiirang üsnagi üleval.
                            Einoh, mul oligi nii, et järgmine päev läks lend, maandusin Tais, jalutasin kioskisse ja võtsin sealtsamast kioskist järgmisele vajalikule sihtkohale lennu. Oli kallim kui algne, kuid plekiti kinni kenasti. Sinus sisuliselt sama jutt, kuid võtsid Tallinnast uue, see läheb hiljem siis tagasimaksmisele.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kui ma oleks jäänud Tallinna Ryanairi ootama, siis oleksin ma kõigest ilma jäänud, kuna lend tühistati täielikult, piletiraha maksti tagasi ja ma poleks mingi nipiga järgmistele lendudele jõudnud.
                              Said mingi erikohtlemise võrreldes ülejäänud reisijatega?
                              Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Said mingi erikohtlemise võrreldes ülejäänud reisijatega?
                                http://kasulik.delfi.ee/news/uudised...ks?id=73456899
                                Mõnu kirjutas ju, et orgunnis ennast teise lennuki peale. Teised jäid lihtsalt ootama.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X