320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui ma 09/10 vist? olin, siis aasta lõpu poole kaotati Kupis see suurem ports ära. Noh..see nägi niikuinii ette, et said hommikul või õhtul 3 juustuviilu või 1 muna rohkem vms. ei mäletagi täpselt. ei midagi imelist, kuid abiks ikka. Energiakulu on seal päris korralik, niiet kõik toit läks asja ette. Õhtusöök kadus tavaliselt 1 tunniga kõhust.

    Kommentaar


      Ei tea, ma üle 190cm aga erilist vajadust ei tundnud lisa küsimiseks...mina sain ka ilma lisata kõhu ikka korralikult täis.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        minu ajal (99/00) meie patis
        Me sama aastakäigu meha ju. Kus, kes, mis?

        Kommentaar


          Allergitest niipalju, et ise kannatan ka õietolmu allergia käes. Eriti hullud on mai esimesed 2 nädalat, kus nina jookseb vahetpidamata vett. Aga viimastel aastatel olen kasutanud sellist ravimit nagu Flixonase. Sõjaväes sai ka seda kasutatud ja Kevadtormil, mis jäi täpselt kriitilisse ajavahemikku, polnud mingit probleemi. Tagantjärele võib öelda ,et see pidev looduses viibimine oli tollal oluliselt valutum, kui nüüd viimased 3 aastat peale seda tsiviilis olles, kus hommikul betoonmajast väljudes hakkab mõne tunni möödudes allergia endast märku andma vaatamata ravimite kasutamisele.

          Kommentaar


            Me sama aastakäigu meha ju. Kus, kes, mis?
            Sidepat, aprill 1999-aprill 2000.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Sidepat, aprill 1999-aprill 2000.
              Aijaa, siis kokku ei puutunud. Tartu ÜJP / Õhutõrjedivisjon, aprill '99 - aprill '00.

              Kommentaar


                Homme minek
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Homme minek
                  ülehomme

                  Kommentaar


                    Karm. Arvutisaalid on vast nüüd igalpool olemas, mul oli Kupis 05-06 aasta otsa Interi tulemused raamatukogu Õhtulehest

                    Kommentaar


                      kuhu teil's minek ka? ise sain täna just kirja, et millal arstlik on ja õnnestumise korral minek juuli

                      Kommentaar


                        Mul siin laua taga istub praegu vennike kes homme läheb Tapale. Teeme mõned õlled
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Homme minek
                          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                          ülehomme
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mul siin laua taga istub praegu vennike kes homme läheb Tapale. Teeme mõned õlled
                          Nautige, härrased. Kui endal munad püksis ja kupli all vähegi midagi liigub, siis oskab iga normaalne mees ajateenistusest enda jaoks meeldiva kogemuse teha. Jõudu teenistuses!

                          Kommentaar


                            11/12 11kuud suurtükk

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Nautige, härrased. Kui endal munad püksis ja kupli all vähegi midagi liigub, siis oskab iga normaalne mees ajateenistusest enda jaoks meeldiva kogemuse teha. Jõudu teenistuses!
                              Parim asi, mis ma täna kuulnud olen.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar




                                Väike video esimesest päevast. Midagi hullu ei olnud ja filmimise jaoks midagi ilustatud ei olnud, nii nagu videolt näha, läks mul ka esimene päev. Mõnusa nostalgia hõngu tõi mulle selle video vaatamine. Tore kogemus oli!

                                Calvaga sai siis ka esimesed 3 kuud koos suurtükis oldud ühes rühmas..
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X