320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Pints
    replied
    Aasta filosoof!

    Urmas Ristmägi

    Õige Lepistu.
    See sportlik viha pea olema Flora vastu juba sellest kuidas te kõik kas asute seal kui troppidena vahepealt välja. Olite Levadia jooksupoisid ja võtsite kuulda grusiini lõpuks. Kes ka jalgpall mängima õpetas teid inimestena. Mitte jätkama eesti troppidena kes on kui paganate keldri jalgpall iga harjunud. Ma olen ise kasvanud põrgu piiril ja seal väravas piiri panime sellele ajale raskestikasvatavate poiste hulgas. Tänu Ruud Gulliti suhtumisele 1987 aastal tuli mulle toeks üks õpetaja ja seal koolis ja me tegime selle asja selgeks neile sellidele et joomine ei ole lahendus oma probleemseks keskkonnast välja tulemisele TAVALISELT. See jalgpall tegi meist kõigist seal suuresti Levadia algpõhjaks. Flora tuli alles pärast. Siis kui mugavate tava perekondade poisid hakkasid jalgpall fännama kui Belgia. Levadia oli enne ikkagi kui Flora. Belgia keeras nässu suuresti ikkagi Euroliit. NSVL oli enne kui Euroopaliit. Näitame sellele euroliidu Florale et liigselt selle valitsemine õige asi pole. Siis saab Flora lõpuks jälle teine olla ja Euroopa liidus oma tavalise teise kohale tõugatud. Ja miks... Sellepärast et enne oli Levadia

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Hea, lühidalt öeldes teed igast toredaid asju ja oled aktiivne. Ei osanud kuhugi mujale panna ja ei tahtnud nimetamata jätta.

    Kusjuures mõtlesin, et minu suust foorumi auhind võib kõlada nagu midagi negatiivset, aga nii tegelt ei ole.
    Sain aru, aitäh!

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas Foorumi auhind on hea või halb asi? Ma päriselt ei saa aru.
    Hea, lühidalt öeldes teed igast toredaid asju ja oled aktiivne. Ei osanud kuhugi mujale panna ja ei tahtnud nimetamata jätta.

    Kusjuures mõtlesin, et minu suust foorumi auhind võib kõlada nagu midagi negatiivset, aga nii tegelt ei ole.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust


    Foorumi auhinna annaks telekavaatajale.
    Kas Foorumi auhind on hea või halb asi? Ma päriselt ei saa aru.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Kas need on varikontod, mis Ronaldo pärast eelmine aasta tehti?

    Leave a comment:


  • nonoh
    replied
    Kasutaja V3mbumehe ehedus vastuses poola spammrobotile pani miskipärast naerma... Tänapäeva Don Quijote!

    Algselt postitas V3mbumees
    sa poola lits hüppa pommi nahui

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    80ndatesse säilus glämm soengutes.
    Eks ta hair metaliks läks üle

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    jah, aga glam rock ikka 70ndatel :P
    80ndatesse säilus glämm soengutes.

    Leave a comment:


  • Kenny's Heroes
    replied
    jah, aga glam rock ikka 70ndatel :P

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Sa tuled jalgpallifoorumisse ja saad sellised ülevaate ajakirjanduse telgitagustest. Üle pika aja igatsesin "like" nuppu postitustel.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    I chuckled

    Leave a comment:


  • hofnar
    replied
    plastic sa võtad foorumit ikka jube tõsiselt.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    ei oska teisest teemast postitust linkida aga:

    telekavaataja:
    Suurim jobu: Linnupoja. Räuskab, solvab, ei kuula ära. Seal, kus oli lühemaajaliselt õigus toob välja ja on uhke. Seal, kus paneb mööda, unustab ja ei tunnista. Ilmselt siinkohal mõjutab minu valikut stiilide erinevus.
    Hea sõnastus. Ei osanud ise auhindu jagades kuidagi mõtet kirja panna, aga nomineeriks siin päris suurt hulka (kes tunneb ennast ära, siis tunneb) ka tegelikult ja sõnastaks selle nii:

    "Räuskab, Solvub, ei kuula ära. Seal, kus lühemajaliselt õigus, toob välja ja on uhke. Seal, kus paneb mööda, unustab ja hiljem ei tunnista. Ilmselt siinkohal mõjutab minu valikut stiilide erinevus"

    Jutt siis käib 80% ulatuses neist, kes linnupojale oponeerivad. Suured uttivisse saatjad, naeruvääristajad ja muud toredad sellid, sest noh, tegemist ju Linnupojaga, kes "räuskab" ja kellega mittenõustumisel ei saa valesti ju minna, eksole. Aga seal, kus Linnupojal õigus olnud, on keegi öelnud pärast oma järgnevat "hahahhhahahahah" ja verbaalset ja kirjalikku lahtisust, et... "my bad?".

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    https://foorum.soccernet.ee/showthre...Koroona!/page2

    ronaldo_face_when_they_announced_lewandowski.jpg

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    kusmis
    Iceman läks millegi peale rikki?

    Leave a comment:

Working...
X