320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millega asendatakse Meistriliiga mängude loosi 3 vaheauhind ehk reis kahele Lichtensteini? Kas selle asemel läheb loosi reis play-offi vastase võõrsilmängule?

    e: ja siuke küss ka, et keegi teab, mis lugu selles videos taustaks mängib? http://eurorivals.net/slovenia:eston..._20110903.html

    Kommentaar


      Pole ikka aru saanud sellest, kas homme loositakse ka kodumängude järjekord play offis või mitte?

      Kommentaar


        Asetamata meeskonnad mängivad esimese mängu kodus.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Asetamata meeskonnad mängivad esimese mängu kodus.
          Pane siia juurde uefa ametliku kinnitusega link, siis usun.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Millega asendatakse Meistriliiga mängude loosi 3 vaheauhind ehk reis kahele Lichtensteini? Kas selle asemel läheb loosi reis play-offi vastase võõrsilmängule?

            e: ja siuke küss ka, et keegi teab, mis lugu selles videos taustaks mängib? http://eurorivals.net/slovenia:eston..._20110903.html


            Algselt postitas Shiby
            This song is just amazingly bad. Previous one was great and a true fan song.
            This is just :facepalm: A really bad rock song wanting to be a fan chant is a disastrous idea :facepalm:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ei saa muidugi midagi aru, millest laul on ja, mis selle täpne sõnum, aga minu meelest on rütm päris cool jalkalauluks.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Pane siia juurde uefa ametliku kinnitusega link, siis usun.
                hhm nüüd loen et loositaks
                Croatia, Portugal, the Republic of Ireland and the Czech Republic will be the seeded teams in Thursday's draw for the UEFA EURO 2012 play-offs in Krakow, Poland.


                Varem lugesin kusagilt (Wikipeadia ilmselt) et asetatud meeskonnad mängivad teise mängu kodus. Ju siis keegi kurjutas mitteametliku info Wikise või midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Varem lugesin kusagilt (Wikipeadia ilmselt) et asetatud meeskonnad mängivad teise mängu kodus. Ju siis keegi kurjutas mitteametliku info Wikise või midagi.
                  ma ei hakka siia seda wikipedia videot panema, aga mõte jääb samaks

                  Kommentaar


                    Kas nr 3 bussiga saan ma Uus-Tatari tänava juurde ? Kui jah, siis mis peatuses peaksin maha minema ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Kas nr 3 bussiga saan ma Uus-Tatari tänava juurde ? Kui jah, siis mis peatuses peaksin maha minema ?
                      Uus-Tatari is da shieet. Saad küll ja maha tuled peatuses 'Liivalaia'. Kui selle maha magad, siis ka järgmine peatus (lõpp-peatus) 'Veerenni' on suht samas kohas ja ehk isegi lähemal veel - oleneb, mis majja sul vaja minna on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Uus-Tatari is da shieet. Saad küll ja maha tuled peatuses 'Liivalaia'. Kui selle maha magad, siis ka järgmine peatus (lõpp-peatus) 'Veerenni' on suht samas kohas ja ehk isegi lähemal veel - oleneb, mis majja sul vaja minna on.
                        Õu, mina küll teda külla ei kutsund!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Õu, mina küll teda külla ei kutsund!
                          Ma siis lasen uksekella, kui maja ees olen.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            hhm nüüd loen et loositaks
                            Croatia, Portugal, the Republic of Ireland and the Czech Republic will be the seeded teams in Thursday's draw for the UEFA EURO 2012 play-offs in Krakow, Poland.


                            Varem lugesin kusagilt (Wikipeadia ilmselt) et asetatud meeskonnad mängivad teise mängu kodus. Ju siis keegi kurjutas mitteametliku info Wikise või midagi.
                            UEFA oma kodukal oli kirjas, et asetusega meeskond mängib teise kodus. Seal Euro 2012 juhendis.

                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Millega asendatakse Meistriliiga mängude loosi 3 vaheauhind ehk reis kahele Lichtensteini? Kas selle asemel läheb loosi reis play-offi vastase võõrsilmängule?
                            Mäng lükati edasi, aga ei jäetud ära .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              ma ei hakka siia seda wikipedia videot panema, aga mõte jääb samaks
                              kuskil koondise teemas just kopiti wikist et loositakse.

                              Kommentaar


                                Adobe Reader paneb näkku, osasi pdfe loeb ilusti, osadega viskab veateate seoses Arial fontiga.
                                Arial fonti olen proovinud uuendada, tulem sama. Mida teha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X