320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jah nii on

    Kommentaar



      Missugune neist (kui üldse on neist keegi vinsäänt).
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        To the right, to the right.

        Kommentaar


          Ou, miks fotokas viskab sellist teksti ekraanile :"Card Locked" ja kuidas ma selle maha saan?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Ou, miks fotokas viskab sellist teksti ekraanile :"Card Locked" ja kuidas ma selle maha saan?
            Võta mälukaart välja, selle külje peal on väike valge liikuv jublakas, mis sul ilmselt kogemata on locked asendisse liikunud. Liiguta see sealt ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              To the right, to the right.
              I thought he was black....
              slimm.ee

              Kommentaar


                uss says (11:13):
                *ou
                *ma unustasin ära juba
                *miks mercurial > adi ?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas elevant Vaata postitust
                  Võta mälukaart välja, selle külje peal on väike valge liikuv jublakas, mis sul ilmselt kogemata on locked asendisse liikunud. Liiguta see sealt ära.
                  Kõrge viis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Üks juuraküsimus üürimise alal. Nimelt, et kui oled välja üürinud korteri, mille puhul on leping tehtud ainult korteri üürimise peale, aga korteris jäi sisse telekas, külmkapp ja boiler. Lepingus nende kohta ühtegi märget pole. Ühesõnaga on nüüd üürilisel häda, et tema kasutab telekat näiteks ja ka külmkappi, kuid kurdab nüüd, et need telekad-külmkapid on tema hinnangul liiga vanad ja ta ei pea seetõttu elektrit tarbitu järgi maksma, kuna osad kodumasinad kasutavad liiga palju vanuse tõttu elektrit. Küsimus on selline, et kas selline hädakisa on õigustatud või ei tohiks mingi imaginaarne "see on liiga vana ja järelikult liiga palju elektrit võttev"-teema elektriarve tasumata jätmisel midagi lugeda?
                    See on ju tema enda asi, kas kasutab või mitte. Kui ta ei taha selle vana aparaadi kasutamise eest rohkem elektrit maksta, siis tõmmaku juhe seinast ja kulu 0.
                    Tagantjärgi nõuda mingit osalist elektrikulu tasumist on ausalt öeldes lollus, eriti kui asjade kasutamine pole mainitud üürilepingus.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      igaks juhuks teavita toda üürnikku, et kui ilmad lähevad külmemaks, siis hakatakse kütma ning ka toasooja eest on vaja maksta, isegi siis kui kütte hinda tõstetakse.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Olen juba kaua kahtlustanud, et mu naine petab mind. Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja katkestab kõne sellele vastamata. Sageli on ta tüdrukutega väljas, ja kui küsin milliste tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased, keda ma ei tunne. Olen püüdnud jälgida aknast kui ta taksoga koju saabub, kuid ta alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult kuulen kui auto minema sõidab. On see üldse takso? Paar päeva tagasi tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks karjudes, et mina spioneerin. Ma pole tahtnud temalt midagi välja pinnida ning kas ma tahangi asjast tõtt teada? Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida. Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse, maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda. Seal kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel. Siit siis ka minu küsimus, et kas ma peaks teie meelest vahetama autol terved tagatiivad või aitab koopaservadest?
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          kas BlueBlackWhite- on mingile vanale naljasaidile sattunud? mingis teises teemas oli ka üks habemega.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Keegi võiks sheerida seda Gif-i. Mustvalge pilt ja mingi mees plaksutab tuima ja vihase näoga. Päris palju on see pilt siin foorumis läbi käinud, oli isegi enne Manku või Man Coty foorumis, aga kustutati ära.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              u mean da hitler gif

                              Kommentaar


                                Tänud vihje eest

                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X