320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagi oli mingi ajakiri Eesti Liigajalgpall vms.Oleks kusagilt võimalik saada kasvõi ühte numbrit?

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Kunagi oli mingi ajakiri Eesti Liigajalgpall vms.Oleks kusagilt võimalik saada kasvõi ühte numbrit?
      See, mis ilmus korra aastas? Mul on paar tükki, aga tahan head raha.

      Kommentaar


        Raudselt küsitud aga küsin veel - millal tulevad müüki need 1000 piletit + konfiskeeritud piletit Eesti - Iirimaa mängule, mis veel on ülejäänud?

        Kas tuleval esmaspäeval?

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Raudselt küsitud aga küsin veel - millal tulevad müüki need 1000 piletit + konfiskeeritud piletit Eesti - Iirimaa mängule, mis veel on ülejäänud?

          Kas tuleval esmaspäeval?

          Minu meelest ei tule kodumängule enam ühtegi piletit. Kõik on müüdud, sealhulgas ka lisatribüüni kohad.

          Kommentaar


            Süsteem on sama. Lähed livebet'i ja valitud mängul on üleval paremal nurgas sinine tv-märk ja seda klikkates saad pildi ette


            edit: Loomulikult pead olema sisselogitud ja kontol peab olema minimaalselt 1€

            edit2: Romariole oli see, kelle post on nüüdseks kadunud
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Süsteem on sama. Lähed livebet'i ja valitud mängul on üleval paremal nurgas sinine tv-märk ja seda klikkates saad pildi ette


              edit: Loomulikult pead olema sisselogitud ja kontol peab olema minimaalselt 1€

              edit2: Romariole oli see, kelle post on nüüdseks kadunud
              Ma täpselt samal hetkel suutsin leida jep, kui postituse siia klikkasin, aga tänud sellegipoolest

              Kommentaar


                Sain neljap kollatõve süsti. Pidi max paar päeva käsi valus olema, kuid käsi on juba tänaseni pm ns mu keha küljes hänginud tuimalt, mida teha? :/
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust

                  edit: Loomulikult pead olema sisselogitud ja kontol peab olema minimaalselt 1€
                  Ei vasta tõele

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Sain neljap kollatõve süsti. Pidi max paar päeva käsi valus olema, kuid käsi on juba tänaseni pm ns mu keha küljes hänginud tuimalt, mida teha? :/
                    Ehk ootad siis need paar päeva ära?


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ei vasta tõele
                    Mis osas siis täpsemalt?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Selles osas ei vasta, et kontol peab minimaalselt 1EUR olema. Mul on alla euro ja vaatan palju tahan.

                      Kommentaar


                        Ma passin ka juba pikemat aega mingi 0.02€ kontol. Küsimus on lihtsalt selles, et nn esmakasutaja peab välja käima vähemalt 5€, sest see on minimaalne sissemakse kontole. Muudel juhtudel pole vahet, palju sul seal peal on.

                        Kommentaar


                          Üks juuraküsimus üürimise alal. Nimelt, et kui oled välja üürinud korteri, mille puhul on leping tehtud ainult korteri üürimise peale, aga korteris jäi sisse telekas, külmkapp ja boiler. Lepingus nende kohta ühtegi märget pole. Ühesõnaga on nüüd üürilisel häda, et tema kasutab telekat näiteks ja ka külmkappi, kuid kurdab nüüd, et need telekad-külmkapid on tema hinnangul liiga vanad ja ta ei pea seetõttu elektrit tarbitu järgi maksma, kuna osad kodumasinad kasutavad liiga palju vanuse tõttu elektrit. Küsimus on selline, et kas selline hädakisa on õigustatud või ei tohiks mingi imaginaarne "see on liiga vana ja järelikult liiga palju elektrit võttev"-teema elektriarve tasumata jätmisel midagi lugeda?

                          Kommentaar


                            Kasutab tasuta võõrast vara ega taha arveid maksta. See pole juura, vaid common sense, õigemini selle puudumine. Peksa välja!

                            Kommentaar


                              Kui ei taha maksta, mine korja asjad ära. Las istub niisama. Selline suhtumine üürniku poolt on veits metsapoole.

                              Kommentaar


                                pole tykk aega foorumlaste käekäigul kätt pulsil hoidnud, seega õigustatud küsimus: kas TV6 spordisaates töötab meite oma Vincent?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X