320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskab keegi soovitada mõnda odavlennufirmat, millega saaks odavaid pileteid aasiasse või kuhugi põhja-ameerikasse?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Oskab keegi soovitada mõnda odavlennufirmat, millega saaks odavaid pileteid aasiasse või kuhugi põhja-ameerikasse?
      Aasiasse minemisks vist parim variant Air Asia. Sõber läks vähemalt sellega hea hinna eest ning ise reklaamivad nad ennast kui parimat low cost lennufirmat.

      Kommentaar


        Oskab keegi soovitada mõnda head poodi Tallinnas kust saaks mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega osta sulejopet?
        Pealismaterjal peaks olema tugevam, mitte selline pask nagu enamus Nike jopedel on (natuke kriimustades on kohe katki). Sobiks hästi Blend of America, sest viimane sama firma jope pidas mul vastu 6 aastat.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Vaata Matkaspordist näiteks. Neil peaks kindlasti midagi kvaliteetset olema. Lisaks muud matka/jahipoed

          Kommentaar


            Matkasport on kvaliteetne, aga neil on minu arvates hinnad liiga paigast ära.
            Üle 135 euri eriti maksta ei tahaks.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              A&T Sport Outlet?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                ütleme et ma võtan ühe teadatuntud logo ja muudan seda, nii et see ei ole enam 100% sama mis originaalis.
                Siis võib seda avalikult kasutada , näidata jne?
                või käib see veel autorikaitse alla?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  ütleme et ma võtan ühe teadatuntud logo ja muudan seda, nii et see ei ole enam 100% sama mis originaalis.
                  Siis võib seda avalikult kasutada , näidata jne?
                  või käib see veel autorikaitse alla?
                  Tegelt vist ei või, aga ma päris täpselt ei tea kah. Kuigi väga raske on leida logo/pilti/sloganit/jne, mida juba kuskil maailmanurgas kasutatud ennem poleks. Kui kellegil ikka väga silma riivab eks siis "paneb kitse" kah.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maarios Vaata postitust
                    Tegelt vist ei või, aga ma päris täpselt ei tea kah. Kuigi väga raske on leida logo/pilti/sloganit/jne, mida juba kuskil maailmanurgas kasutatud ennem poleks. Kui kellegil ikka väga silma riivab eks siis "paneb kitse" kah.
                    Aitäh informatiivse vastuse eest. Oli endalgi sama küsimus.
                    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                    Kommentaar


                      Rumbat ja marlborot peaks minu vanused mäletama.
                      Väga libe tee.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        ütleme et ma võtan ühe teadatuntud logo ja muudan seda, nii et see ei ole enam 100% sama mis originaalis.
                        Siis võib seda avalikult kasutada , näidata jne?
                        või käib see veel autorikaitse alla?
                        Kui logo on selgelt äratuntav ning originaalilaadne, siis see on autoriõiguste rikkumine, mhm. Samas probleemid võib olla niisama näitamisega ei tekigi, seda seetõttu et keegi ei tunne (eeldatavalt) end sellest puudutatuna... aga mine sa tea. Äritegevust selliselt igatahes ei maksaks ette võtta.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Kui logo on selgelt äratuntav ning originaalilaadne, siis see on autoriõiguste rikkumine, mhm. Samas probleemid võib olla niisama näitamisega ei tekigi, seda seetõttu et keegi ei tunne (eeldatavalt) end sellest puudutatuna... aga mine sa tea. Äritegevust selliselt igatahes ei maksaks ette võtta.
                          tänud

                          Kommentaar


                            mida teiresias suitsetab?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              crystal meth

                              Kommentaar


                                miks on õigustatud multinoomjaotus molekulide liikumises?
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X