320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    jah nii on
    televusseris on ta poole vaoshoitum ja toredam, kui foorumis, kus ta totaalne prick on.... see ei ole minu arvamus btw, vaid ühe mu.. sõbra oma... kes ei tahtnud seda enda kasutaja alt postitada... jah, just nii oligi.

    Kommentaar


      ütle Alehisele, et maksku Selveris lõhutud õlled kinni

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        televusseris on ta poole vaoshoitum ja toredam, kui foorumis, kus ta totaalne prick on.... see ei ole minu arvamus btw, vaid ühe mu.. sõbra oma... kes ei tahtnud seda enda kasutaja alt postitada... jah, just nii oligi.
        Ma olen temaga kaks korda teles koos jalkat teind. Seal on ta ka õudne prick, aga ei näita seda välja.

        Kommentaar


          Mul üks tuttav otsib autokooli Tallinnas. Kooliskäimise lihtsus ning antifashistlik lähenemine sõiduõpetusele on plussid.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
            Tänud vihje eest

            LIhtsalt infoks siis see kaader on pärit Suurepärasest filmist nimega Citizen Kane ( http://www.imdb.com/title/tt0033467/) mi siis on omaajastu ikoon ja filmiajaloo lipulaev.
            Soovitan vaadata.

            Kommentaar


              Millistelt bussifirmadelt on mõistlik võtta pakkumisi? Suured bussifirmad teatavasti on päris kallid, oskab keegi häid soodsaid pakkuda? (vaja kaht bussi)
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ma arvan, et asukoha täpsustamine oleks abiks

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Ma arvan, et asukoha täpsustamine oleks abiks
                  Esimene buss:
                  Tartu-Viljandi-Pärnu ning järgmine päev Pärnu-Viljandi-Tartu

                  Teine buss:
                  Tallinn-Pärnu ning järgmine päev Pärnu-Tallinn
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Millistelt bussifirmadelt on mõistlik võtta pakkumisi? Suured bussifirmad teatavasti on päris kallid, oskab keegi häid soodsaid pakkuda? (vaja kaht bussi)
                    Äkki täpsustad ka reisijate koguse?? Siis ehk isegi saaks soovitada!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Mul üks tuttav otsib autokooli Tallinnas. Kooliskäimise lihtsus ning antifashistlik lähenemine sõiduõpetusele on plussid.
                      Duubeldan
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Otsin samuti 'autokooli.' Soovitatavalt sellist, kes raha eest ilma jamata load kätte annab.
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          jah. check-ini järgi oodatakse inimesi.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana
                            Selline küsimus, et ostsin Ryanairi kaudu lennupiletid kahele, kuid kuna kaaslane ei saa tulla ja tõenäoliselt kedagi teist kaasa ka ei saa, siis kas ma lihtsalt ei tee tema kohta online check-in´i? Ei loodagi midagi tagasi saada ning antud juhul ka nime vahetada, lihtsalt tahan teada, et kuidas vältida lennujaamas antud reisija põhjendamatut kutsumist lennule ja muud säärast kaasnevat jama. Pole kordagi sellist situatsiooni olnud.
                            ei ole check-ini vaja teha.. antud juhul ei pea sa midagi tegema. nemad on pileti eest raha kätte saanud ja muu neid ei huvita. mingit probleemi sellest ei tohiks tulla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana
                              Selline küsimus, et ostsin Ryanairi kaudu lennupiletid kahele, kuid kuna kaaslane ei saa tulla ja tõenäoliselt kedagi teist kaasa ka ei saa, siis kas ma lihtsalt ei tee tema kohta online check-in´i? Ei loodagi midagi tagasi saada ning antud juhul ka nime vahetada, lihtsalt tahan teada, et kuidas vältida lennujaamas antud reisija põhjendamatut kutsumist lennule ja muud säärast kaasnevat jama. Pole kordagi sellist situatsiooni olnud.
                              Situatsioon on selline,et tuleks ravile minna...olen kogu aeg rääkinud,et liigne mõtlemine pole kunagi kuhugi viinud...ja selline otsib veel venda kellega tuba jagaga...dziisas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maarios Vaata postitust
                                Äkki täpsustad ka reisijate koguse?? Siis ehk isegi saaks soovitada!!!
                                Umbes 40-50 kohta.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X