320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Nende eest maksad sa poes pandiraha võrra vähem ka .
    Seda küll jah, aga krt, pudel on täpselt samasuur ja sama kujuga nagu limonaad näiteks, aga vat sinna automaati sööta ei saa? Et mis sel pudelil siis viga on???

    Kommentaar


      Algselt postitas maarios Vaata postitust
      Seda küll jah, aga krt, pudel on täpselt samasuur ja sama kujuga nagu limonaad näiteks, aga vat sinna automaati sööta ei saa? Et mis sel pudelil siis viga on???
      Triipkood.

      Kommentaar


        Triipkood triipkoodiks.
        Lihtsalt, et ma olen nõus maksma seda pandipakend raha kah, aga miks see pudel ei sobi tagasi viimiseks ?
        Kas sellepäraast et seal sees oli siirup ? Krt see on ju sama, mis paksendatud limonaad.

        Kommentaar


          Algselt postitas maarios Vaata postitust
          Triipkood triipkoodiks.
          Lihtsalt, et ma olen nõus maksma seda pandipakend raha kah, aga miks see pudel ei sobi tagasi viimiseks ?
          Sama asja tahaksin ma teada näiteks veinipudelite kohta. Krt võtaks, ma viin märgiga pudeleid sinna taara-automaati ja siis ma pean minema ca kilomeetri kaugusele, et need pandimärgita veinipudelid klaaspakendite prügikasti visata, sest taaraputka prügikasti ei tohi.
          Krt, ENSV ajal sai majoneesipurgi eest ka raha . Miks ei võiks nüüd siis kogu taarat maksustada.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Veinipudeileid on miljoneid erinevaid. Tuleb Tsiilist special kujuga veinipudel, siis saadetakse tühi pudel Eestist sinna tagasi korduvkasutamiseks?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Veinipudeileid on miljoneid erinevaid. Tuleb Tsiilist special kujuga veinipudel, siis saadetakse tühi pudel Eestist sinna tagasi korduvkasutamiseks?
              Importõllesid on ka miljonist maailmanurgast, ometi on kõigil pandimärgikleeps peal.

              Kommentaar


                ja kusjuures saab isegi veinipudeleid (teatud) ja mingeid (teatud) shampapudeleid tagasi viia. Olen viinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Veinipudeileid on miljoneid erinevaid. Tuleb Tsiilist special kujuga veinipudel, siis saadetakse tühi pudel Eestist sinna tagasi korduvkasutamiseks?
                  Mis ajast õllepudeleid tagasi tehasesse korduvkasutusse saadetakse?
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kuidas Alari Kivisaarele on tekkinu selline pervolik kiip smailing?
                    Vanasti minu mäletamist mööda tal seda polnud.
                    Vanasti, kui ta raadiomees oli?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Nii paluks abi.
                      On vaja 12 klassi bioloogias välja mõelda mingi väide või hüpotees mille kohta uurimustööd teha.
                      Bioloogia on suhteliselt nõrk ja enda mõistus ei suuda nagu midagi leiutada.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Nii paluks abi.
                        On vaja 12 klassi bioloogias välja mõelda mingi väide või hüpotees mille kohta uurimustööd teha.
                        Bioloogia on suhteliselt nõrk ja enda mõistus ei suuda nagu midagi leiutada.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Midagi sarnast: Finnish study.

                          Ehk võta kaks kasvu algfaasis taime, mõõda nende pikkus ja siis urineeri ühe peale nt. mingi kuu aega jutti. Siis võrdle tulemusi ja saadki vastuse hüpoteesile "Inimkusi on kasulik taimekasvule".
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            On kuskil mingit nimekirja 90ndatel eestis välja antud cd-plaatidest ja kogumikest?

                            Kommentaar


                              Mul juhtus siis selline jama, et lasin kogemata Google Chrome maha ja nüüd Exploreriga tahaks seda tagasi tõmmata, aga tuleb ette selline jama ja ei saa seda kuidagi eest ka. http://imageshack.us/f/856/jama.jpg/
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sherf Vaata postitust
                                Mul juhtus siis selline jama, et lasin kogemata Google Chrome maha ja nüüd Exploreriga tahaks seda tagasi tõmmata, aga tuleb ette selline jama ja ei saa seda kuidagi eest ka. http://imageshack.us/f/856/jama.jpg/
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X