320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    Adobe Reader paneb näkku, osasi pdfe loeb ilusti, osadega viskab veateate seoses Arial fontiga.
    Arial fonti olen proovinud uuendada, tulem sama. Mida teha?
    Adobe on omodele. Kasuta foxit-it. Kiirem ja puhtam tunne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Hmm. Aga taasiseseisvumise ajal?
      Sekundeid jälle ei tea, aga vist Klavani esimene koondisevärav Uus Meremaa vastu 3. minutil.

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
        Sekundeid jälle ei tea, aga vist Klavani esimene koondisevärav Uus Meremaa vastu 3. minutil.
        Hmm, seda väravat ma isegi mäletan. Tänud.

        Kommentaar


          Pole vist küll päris õige koht, aga äkki oskab keegi aidata.
          Sooviks siit videost: Tiisleri ja Lemsalu Sloveenia - Serbia ülekande parimad palad välja lõigata 1:46 kuni lõpp, helina. Sooviks mp3-na, kas oskab keegi juhendada kuidas see ära teha või suudab selle ise ära teha.
          Tänud ette!

          Kommentaar


            Lae alla http://wms02.mmm.elion.ee/sport/1210...rimadpalad.wmv ja näiteks windows movie makeriga saad juba nii lõigata, kui ka ainult audio kätte.

            Kommentaar


              Kust on voimalik tellida Eesti koondise särki voi seda ei müüdagi netis?

              Kommentaar


                Miks ei ole veel eestlased välismaal rubriigis samir handanovic-udinese nimelist alateemat?

                Kommentaar


                  Ühesõnaga, kas selline rituaal/komme on Iirimaal kombeks? Sarjas "Unustatud" tellis mingi tšikk Iiri baaris õlle ja 25-sendise. Põhimõte oli see, et baaridaam lükkas sendi tiirlema ja naine pidi õlle enne mündi seisma jäämist ära jooma. Mõtlesin, et kui nüüd Iirimaale minek on, siis võiks ju asja selgeks teha. Muidu lähen leti äärde, tellin õlle 25-sendisega, aga baaridaam vaatab lolli näoga otsa ja mina lõpetan poker facega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Ühesõnaga, kas selline rituaal/komme on Iirimaal kombeks? Sarjas "Unustatud" tellis mingi tšikk Iiri baaris õlle ja 25-sendise. Põhimõte oli see, et baaridaam lükkas sendi tiirlema ja naine pidi õlle enne mündi seisma jäämist ära jooma. Mõtlesin, et kui nüüd Iirimaale minek on, siis võiks ju asja selgeks teha. Muidu lähen leti äärde, tellin õlle 25-sendisega, aga baaridaam vaatab lolli näoga otsa ja mina lõpetan poker facega.
                    mis siis saab kui jood/ei joo enne seisma jäämist ära?

                    Kommentaar


                      Kas siin on keegi veel üleval, kes homme 10.00 Ülenurme turniiril mängida tahaks? Võistkonnas ruumi on, vajalik oleks sinine särk.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dnb Vaata postitust
                        mis siis saab kui jood/ei joo enne seisma jäämist ära?
                        tšikk jõi igatahes ära ja sai selle 25-sendise endale. Samas ma ei tea mis juhtub, kui ära ei jooks....

                        Kommentaar


                          Kas Otepääl kuskil pubis/baaris Liverpool - Manchester United mängu näeb?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Ühesõnaga, kas selline rituaal/komme on Iirimaal kombeks? Sarjas "Unustatud" tellis mingi tšikk Iiri baaris õlle ja 25-sendise. Põhimõte oli see, et baaridaam lükkas sendi tiirlema ja naine pidi õlle enne mündi seisma jäämist ära jooma. Mõtlesin, et kui nüüd Iirimaale minek on, siis võiks ju asja selgeks teha. Muidu lähen leti äärde, tellin õlle 25-sendisega, aga baaridaam vaatab lolli näoga otsa ja mina lõpetan poker facega.
                            Iirimaal ei ole 25 sendiseid. Ei nüüd euro ajal ega polnud ka iiri naela ajal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dnb Vaata postitust
                              mis siis saab kui jood/ei joo enne seisma jäämist ära?
                              minu arust pead ülakeha siis paljaks võtma, aga pole kindel
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                                Iirimaal ei ole 25 sendiseid. Ei nüüd euro ajal ega polnud ka iiri naela ajal.
                                See baar oli USAs, mitte Iirimaal. Lihtsalt Iiri temaatiline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X