320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vajutad X peale vist!? Nii peaks vastav üritus ära kaduma sinu silme alt.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Vajutad X peale vist!? Nii peaks vastav üritus ära kaduma sinu silme alt.
      Siis kui kutse tuleb? Ma tahan, et ka events all ei ilmutaks mingi spämmisoga nagu 'EI NARKOLE' vms. Ma ei leia seal kuskil X-i.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Siis kui kutse tuleb? Ma tahan, et ka events all ei ilmutaks mingi spämmisoga nagu 'EI NARKOLE' vms. Ma ei leia seal kuskil X-i.
        Seal RSVP aknas vist saad panna 'Remove event'.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
          Seal RSVP aknas vist saad panna 'Remove event'.
          Raske südamega suutsin selle küsimuse guuglisse lüüa ja leidsin selle väikse teksti üles. Tänud sullegi aja(raiskamise) eest.

          Lisaks
          Can I turn off or hide Facebook Questions from my News Feed?
          As with other Facebook apps like Photos and Events, you can't completely turn off questions stories from your feed. But, you can let us know you want to see less of these stories by hiding them from your feed.

          To hide a News Feed story, click next to it and pick Hide story from the dropdown menu.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kas ma olen ainukene, kellel SopCast on muutunud täiesti mittetöötavaks progrejupiks ???
            Pärast seda kui MyP2P maha läks, ei hakka ükski stream sealt enam korralikult jooksma, jõuab maksimum 60 peale ja siis on kõik. Või peab tõesti mingi 10 minutit ootama, et mäng käima läheks (päris nii kaua pole veel kannatust seni jätkunud, enne toimis asi üsna kiirelt). Täiesti lootusetu seis on sellga. Isegi need hiina-taiwani kanalid ei funka, mis kunagi 99% usaldusväärsed olid, YESist rääkimata.
            Mõtlesin, et äkki on probla selles, et mul mingi vanem versioon, updatesin ära ja ikka sama lugu.

            Kommentaar


              Eile puudutasin end Chelsea-Arsenali Sopcasti kaudu leviva HD superkvaliteetse striimi saatel.

              Äkki sul mingi pask netiga või siis uninstall/install Sopcastile.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Sopcastiga on kõik OK, kõik vähegi suuremad mängud vaatan sellega, probleeme ei esine
                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  Sai ostetud läp-topi ja kuvari vaheline juhe. Sain ilusti kuvari töötama, aga probleem on selles, et kuvariga ei saa ma avada läp-topist erinevat linki. Ehk siis kuidas ma saan nii, et läp-topist vaatan ühte asja ja kuvarist teist asja ?

                  Loodan, et saite aru mida küsida tahtsin

                  Kommentaar


                    Kuidas ja kus ma saan videot konvertida nii, et selle suurus(693 MB) väheneks ikka korralikult?
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Sai ostetud läp-topi ja kuvari vaheline juhe. Sain ilusti kuvari töötama, aga probleem on selles, et kuvariga ei saa ma avada läp-topist erinevat linki. Ehk siis kuidas ma saan nii, et läp-topist vaatan ühte asja ja kuvarist teist asja ?

                      Loodan, et saite aru mida küsida tahtsin
                      Kui ma õigesti aru saan, siis peaks olema nii, et desktoppi ja ikoone näed kuvarilt, aga läpakas on ainult wallpaper? Põhimõtteliselt saad nii, et avad kuvaril akna ja lohistad selle ekraani serva kuni läpaka ekraanilt nurk paistma hakkab, ei?

                      Kommentaar


                        Palestiinast sai UNESCO täisliige. AK-st jäi kõrva, et eesti esindaja hääletuse hetkel SAALIS ei viibinud. Siit ka rumal küsimus, et kus võis viibida lugupeetud saadik?

                        -e- võimalik, et kodanik Kokk pidas/lihvis kõnet http://www.vm.ee/?q=node/12861

                        Kommentaar


                          Jõi kohvi. Pakun a'la suhete hoidmine Iisraeliga vms. vastu ei tahetud hääletada, poolt ka mitte. Läks kohvi jooma. Diplomaatiliselt kõik ok ja suhted ka korras.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Sai ostetud läp-topi ja kuvari vaheline juhe. Sain ilusti kuvari töötama, aga probleem on selles, et kuvariga ei saa ma avada läp-topist erinevat linki. Ehk siis kuidas ma saan nii, et läp-topist vaatan ühte asja ja kuvarist teist asja ?

                            Loodan, et saite aru mida küsida tahtsin
                            Mis op süsteem sul on? Windows puhu üldiselt ühenda järgi nii et sul oleks mõlemal ekraanil sama pilt ees ja siis Desktopil parem klikk ja mingi propeties või Screen resolution ja sealt määra DUBLICATE asemel EXTENDED desktop.

                            Teine variant on otsida oma klaviatuurilt vastav nupp ja seda vajutada.

                            EDIT: aknaid kahe monitori vahel saada saata win+shift+nool vasakule/paremale klahvikombinatsiooniga.

                            Kommentaar


                              Ega keegi juhuslikult Itaalia keelt oska ? Oleks vaja üks lause ära tõlkida .

                              Kommentaar


                                millepärast nad kirjutavad Goal Keeper?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X