320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas on täiesti pohhui, mida mängija nime kohale laseb trükkida? Milani tänases mängus nägin, et Boatengil oli Cassano nimega särk seljas AC-i värava tähistamise ajal. Kas ta mängis ka sellisega või oli see oma särgi all algselt?

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      kas on täiesti pohhui, mida mängija nime kohale laseb trükkida? Milani tänases mängus nägin, et Boatengil oli Cassano nimega särk seljas AC-i värava tähistamise ajal. Kas ta mängis ka sellisega või oli see oma särgi all algselt?
      (valus)

      Särgi all.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        (valus)

        seleta lahti. ei või nii kutsuda AC Milani või?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          seleta lahti. ei või nii kutsuda AC Milani või?
          Sina oled AC fänn, mina FC fänn.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            seleta lahti. ei või nii kutsuda AC Milani või?
            loomulikult võid, aga sellest järeldatakse, et sa oled taburet. (jah, väga paljud USA/Britannia kommentaatorid/stuudioeksperdid on taburetid)

            kinnituseks pilt ka BoaCassanost
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Mis sõnumit ta edastada soovis sellega, et nikumehe särki all kandis ning kollase kaardi ikkagi sai ma oletan?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Mis sõnumit ta edastada soovis sellega, et nikumehe särki all kandis ning kollase kaardi ikkagi sai ma oletan?
                Kui sa reiti kunagi pilte panid, kas sa pühhi kellelegi ei pannud kunagi?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                  Mis sõnumit ta edastada soovis sellega, et nikumehe särki all kandis ning kollase kaardi ikkagi sai ma oletan?



                  Ei saanud kaarti. Omal ajal ei saanud ka Seedorf kaarti särgi ära võtmise eest vahetuse ajal - http://www.youtube.com/watch?v=24Z0a2m3Zi0
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mis on Rootsi ERR?Et nagu rahvuskanal vms

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meintz Vaata postitust
                      Mis on Rootsi ERR?
                      RRR.
                      o

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Mis on Rootsi ERR?Et nagu rahvuskanal vms
                        Sveriges Television (SVT)
                        Algselt postitas fitti
                        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                        Kommentaar


                          on olemas mingi võimalus TV6 internetist vaadata?

                          Kommentaar


                            kui vanaks elavad antiloobid keskmiselt? ja seega mis eas on nende keskiga kui selline? plzzzzzz vastake, KIIRE (NAQ USAIN ABDULLAH BOLT)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                              kui vanaks elavad antiloobid keskmiselt? ja seega mis eas on nende keskiga kui selline? plzzzzzz vastake, KIIRE (NAQ USAIN ABDULLAH BOLT)
                              12 aastat?

                              Kommentaar


                                Selline teema, et eelmine aasta käisin pool aastat TLÜs siis otsustasin, et Fuck it ja tõmbasin välismaale nahhui. Igatahes sooviks teada, et kas ma olen nimekirjast välja kirjutatud vms. Saatsin kuuaega tagasi emaili tlu@tlu.ee aga mingit vastust pole. Kas mingi Eesti.ee on koolinimekirjad vms äkki olemas või saan seda mujalt vaadata? Probla siis selles, et kui ma pool nominaalaega kuskil koolis olen kirjas ei saa uuesti tasuta kohale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X