320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ega keegi winterthuris või baselis ei resideeru? Tahaks linna peale pabulasi narrima minna, aga üksinda ei julge.
    Proovi grinderist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Proovi grinderist.
      mis see?

      Kommentaar


        aa sa mõtled tinder vä?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          aa sa mõtled tinder vä?
          Jah, Moskvas sai Tinderist kõiki asju, õlut ka muidugi.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Aa, sry, grindr. Tinderist saad ainult naisi. Grindrist saad kontakti kohalike, noh, ee, pagulasvastastega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Aa, sry, grindr. Tinderist saad ainult naisi. Grindrist saad kontakti kohalike, noh, ee, pagulasvastastega.
              krt see nutiajastu ma ütlen. googeldad heas usus ja siis selline shokk otse kümpi.

              Kommentaar


                Tegelikult pagulasvastaste kohtamisäpp oleks üsna lahe. Noh, et tunned end üksikuna ja tahaks neid faking rätikuid ja liberaste õlleklaasi taga sõimata, aga pole midagi teha. Meil võiks mingi ekrenderi või ssinderi või muud säärast kohe ära teha. Seal saaks märkida huvid ala "peded on okeid, aga süürlastest neegreid vihkan" või siis "neegrid on okeid, kui nad räpivad või kossu mängivad, aga jalgpallurid on mugavuspagulased" jne. Ehk otsid sarnase, saad kokku ja ongi lõbusam õlli juua.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Aa, sry, grindr. Tinderist saad ainult naisi. Grindrist saad kontakti kohalike, noh, ee, pagulasvastastega.
                  Ära ole nii seksistlik. Naistega kaasneb ka palju muud kui ainult "naised".
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Ära ole nii seksistlik. Naistega kaasneb ka palju muud kui ainult "naised".
                    Jah, ma olen seal ka feministe näinud.

                    P.S. täpsustan, et see ei tähenda McNi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Jah, ma olen seal ka feministe näinud.

                      P.S. täpsustan, et see ei tähenda McNi.
                      Kusjuures tinderist saab nii mõndagi teada. Ma ükskord pullipärast muutsin oma eelistused meeste peale, läks paar päeva mööda sain vanalt klassivennalt kirja a'la " Tsau, pole sinust ammu midagi kuulnud, nägin su pilti tinderis, saaks kokku?"
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas prantsusmaal lihtsale poisile ka normaalset õlle on? Noh kes peab lugu sellistest supertoodangutest nagu premm, saku ice ja obolon jne või Kuld või Special.

                        Igasugu käsitöö ja tumedad "väärtõlled" ei paku pinget.
                        Adell Scott-algul mõtled,et kas ma ikka jõin seda eelmisel aastal,aga hiljem on täitsa teemasse!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Adelscot on vist ikka!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Kusjuures tinderist saab nii mõndagi teada. Ma ükskord pullipärast muutsin oma eelistused meeste peale, läks paar päeva mööda sain vanalt klassivennalt kirja a'la " Tsau, pole sinust ammu midagi kuulnud, nägin su pilti tinderis, saaks kokku?"
                            tavaliselt need "huvi pärast" sisaldavad laused omavad ühte sarnast tunnust...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              tavaliselt need "huvi pärast" sisaldavad laused omavad ühte sarnast tunnust...
                              Huvipärast? Pullipärast. Tahtsin oma elukaaslaselt Like saada. (Oh see juba kõlas vähe valesti...)
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Huvipärast? Pullipärast. Tahtsin oma elukaaslaselt Like saada. (Oh see juba kõlas vähe valesti...)
                                jup, kõlas.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X