320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ma Build 7601 asjast lahti saan ja mustast taustast.
    Pean tõdema, et ei ole originaal Windows 7 Ultimate

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      ma ei tea kas see on eha soovitus... aga maksa veits rohkem ja osta i5´ga dell vostro. suht hea tööloom IMO
      See P6100 pole ka halb protsessor. Ütleme nii, et väga paljugi poolest on mul samade näitajatega läpakas. Ka 13,3" ja sama aeglasem kõvaketas. Ei saa väga kurta. Mul on kindlasti hea hinna-kvaliteedi suhe ja ma maksin selle eest 100 euri rohkem. Võib aga tõesti olla et see oli i3 prose eest.

      Kommentaar


        ei ütlegi, et halb oleks, aga vana...

        iiiii´d on hiljem võimalik veits parema hinnaga maha parseldada... (kes see ikka läpakat üle 2-3 aasta jutti kasutab)

        lisaks makstud raha saad järelturu väärtuse vahena tagasi... ja samal ajal naudid (teoreetiliselt) kauem akut jne...

        a noh. maitse asi.

        Kommentaar


          Kuule ta tahab 500 eest läpakat osta. Mis raha sa selle eest ikka saad 2-3 aasta pärast?

          Selle hinna eest on täiesti mõistlik masin see.

          Kommentaar


            Midagi sellist siis :



            Täiesti juhuslikult jäi selline eripakkumine silma ja mulle tundub, et 500 euri eest rohkem läpparit pole küll võimalik saada.
            2,2Ghz prose, 4GB Ram-i, 500GB 7200 rpm kõvaketas, vastupidav korpus ja hea aku.

            Nagu ma windowsi pakkumisest seal lehel järeldada võin, siis sellel pole Op süsteemi peal, right ?
            Firma poolest ma muidu eelistaks Asust, aga tundub, et see mudel mis ma enne vaatasin ja too Dell on vähe erinevatest masinaklassidest muus osas. Am I wrong ?

            Kommentaar


              Vaata Flexi ka. Seal praegu mingi jõulusoodukas. Äkki leiad midagi veel paremat. www.flex.ee

              nt. http://www.flex.ee/3829-Lenovo-Think...5-NVM2AMS-Must
              või http://www.flex.ee/3749-Acer-Aspire-5750ZG

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Viskasin korra Flexi pakkumistele pilgu peale, aga oma rumala pilguga midagi paremat küll ei leidnud.
                Mis sellel Dellil siis viga või mille poolest need ülaltoodud mudelid paremad ?
                Sellessuhtes, et 15,6 tolli ja 2,7 kg on vähekene palju minule, kuigi Dell ka palju väiksem ei ole, siis iga päev kaasas tassida on 2 kg ja 14 tolli vähe mõistlikum ikka ju. Ja aku tundus ka olema Dellil parem, kõikides audikates mul juurdepääsu pistikutele nagunii ei ole, vahel üsna pikad bussisõidud ka veel....
                Kui just jh, sellel Dell Vostrol mingit kavalalt peidetud viga küljes pole ?
                Graafikakaart tal midagi vapustavat muidugi pole, aga mängimine ei kuulu sugugi minu prioriteetide hulka ka.

                Kommentaar


                  Ma pakkusin lihtsalt paar alternatiivi välja. Kui aku tähtis osa Dell ära. Kui raatsiksid juurde maksta siis ise võtaks selle. Kaasas op süs, Aku kestvus parem kui dellil, kaal ok. Ekraan ka ok. Ketas suurem(kuigi aeglasem).
                  Selle tassimisega nii, et tegelikult pole vahet kas see arvuti kaalub 2,2 või 2,7kg. Ühel hetkel ei viitsi sa seda nagunii tassida ja ega sa seda kaalu vahet väga tähele ei pane. Suuremalt ekraanilt parem filme vaadata/tööd teha/tekste lugeda. Aga mu suure ekraani ihalus tuleneb lihtsalt sellest, et olen enda omaga ära harjunud ja väiksemal ei näe mõtet enam.

                  Kommentaar


                    Endal 13 tolline sama Acer ja jummala rahul. Delli puhul muidugi see, et garantii 3 aastat. Aceril on 2 vist max.

                    btw. 18% läpaka pealt säästa tahate, siis mõne tuttava firmale see vaja ainult osta. Neile kel siis kulutusi raamatupidamises vaja näidata on. Kunagi lolli peaga 20K läpaka eest maksin, säästsin ta pealt ~2K

                    Kommentaar


                      13 ekraan on igatpidi kõige mõistlikum, lugeda/vaadata/tööd teha noorel inimesel ei tohiks mingi probleem olla, kuid suurus-kaal on võit!
                      Ebameeldiv on avastada, et kotis võtab arvuti kogu ruumi ära ning muu träni jaoks on vaja eraldi veel teine kott. Aga samas- ebamugav olevat postkasti s*tumine, muuga harjuvat ära

                      Ja CD7, firmale ostes garantii lühem pole?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        btw. 18% läpaka pealt säästa tahate, siis mõne tuttava firmale see vaja ainult osta. Neile kel siis kulutusi raamatupidamises vaja näidata on. Kunagi lolli peaga 20K läpaka eest maksin, säästsin ta pealt ~2K
                        1. Käibemaksu määr on 20%.
                        2. 20K toote puhul on KM rohkem kui 2K.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          Ja CD7, firmale ostes garantii lühem pole?
                          Oleneb arvutist, aga Aceriga oli jah nii, et 1a andis 2a asemel 1a. Tootja garantii on ikka sama pikk kui alati. Mul käis garantiis, siis vaatasid seeria nr järgi kaua kestab. Lampi läks kõrvaklapiauk katki ja vahetati ilusasti emaplaat ära garantiis.

                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          1. Käibemaksu määr on 20%.
                          2. 20K toote puhul on KM rohkem kui 2K.
                          Sellepärast on mul raamatupidaja, et ma ei peaks selliseid asju meeles pidama. 3 v 4 korda kukkusin kunagi raamatupidamisest läbi ka.

                          Ja ma tegelt ei mäleta summat mis maksin. Midagi sellist oli see tollel ajal.

                          Kommentaar


                            Läpakas sai ilmselt põntsu. Ülemine osa ekraanist on nähtav, all äärtes on valge murdejoonega tühimik ja keskel läbivad triibud.
                            Kui tavamonitori taha ühendan pole pildil miskit häda.
                            Ilmselt on läpaka monitor läbi? Mis need hinnad võivad tulla parandamisel?

                            Kommentaar


                              Sõltuvalt arvuti hinnast võib uue ostmine odavam tulla.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                500 Internal Server Error

                                Midagi läks kahjuks valesti.

                                Teele saadeti väljaõpetatud pärdikute meeskond, kes olukorda lahendada aitab.

                                If you see them, show them this information:
                                Od0bTP65H4OSEEvQhTDU0hGxPoM5nItZLjTxISk0kQoANlVSvY nv8EEwyuHH
                                BmriPNuqKpo8ud-AvkOXFaDBaMZMWR_dWkMXng18cKaw4YcUOlLBNnzfT-fc
                                fGH2a_1IBuX4N7QdriXC6Mqdf_VYgFG4bz5mEm-4MRqqwWSzwdY0-GBPQPJ7
                                eRsJzsKH7B9Q3alWDyijJ6I6DcpM8LG-5_38A4fH6_5bLexz88rmoezG6zai
                                BTvA_zyPJcv_eOpWw7x6Yc6SYcK7k_YekaPO22gRtHzSwje7QI 4-t_GRVfVH
                                bIgQaS1qgkiqUvzPQXrnnM-00Imf7NaPQhu8sa2GLzG1YOFv9QbnDau8WdUH
                                O8yjikYPoa3wF_2KxaOUWSTFaIe__0sc8fwOhGGcEd762ycCpg kWQc1rf_hB
                                wTKsl-WFkawdhl_iIJdSXYTr5OQv3kk4WjxUukrYDcUGsBRdsy-AZ4bTXmR3
                                eqfl7TfTvLL-ldEW0BIAEoOOLYhEGJ4NSWfNyfiiH8ApOT3JBiw5VcYvTdqF
                                AGNqDW6pOh0zMAAGm3oTEX6AkQc90O9ZFujuwSehpB49NYdlvW T0Tm7SNuar
                                IkAfB5M1ABYqY_DxtWCDSeZZzMmGfOztIp5E4PFOYwuIgRWJj3 _RsnsJDlks
                                gnr7XMOAPBkCZ6Owoin4H4snBfcVAOeCG8qAA-qTbqa-SriFrD5hvqpqwORB
                                UfS4TLeUEN3kmxq2opyyGtBaF7XTwB2moHDHZmqmJ8VRXtnVT9 6_0FvIZgVQ
                                10D7Lpj2c5R66fo-A4nGd8x_0x_F9lupL28ZUBI9JmG7a9jNTXyhRcShfeyM
                                8cYYYJK3hb_pCtLMkKJ_hKHa_gecPWYUFh2I08OFjsRqNnQtQl wREgBd7FTf
                                rd16MCXX4cZr-kC8uP8ayq7xOvXB1B-_NKENlcEZ77K3739YucKlteRfKkd-
                                7YK-jZI17nWT3xV3sHejjq-hDeZF5KD0j8gyf6vwuJwKynO4aWfwtq6klFTZ
                                XTH3B-92UHLaGIKusA_W-gcoDF2T04v6NTsqsozg5SdJ-yD1smYW-LCU1hkV
                                jS_a3tKiRcjr9Wx7KcvJk-xE_Qfa5FnhGcAu38R4EwSxeVfpZYBEcvXwa87E
                                Z9R4-_uzWvaHL8t1IaGpwfJ1eXx_AuogwbMojwkVGl_EBzqwaDXmDie eaSaa
                                Tfghb1oqvZkkW9Szxttn6ZibLzrC1MVdAal3RDlqYPQAujSCBj EzVP8o-qWj
                                diAiHlIS8sYMs76SaF4tmTmeukzd59o3nMEMbLxAUjamd2s1kH DdUJsUP3x1
                                pyrN0MgofQQsPABtnMhW95L_wWBh-4E00hcmW8V68L2gwLx4isU0ZDrNoo_Q
                                bQpmohhfGbZ2EohC6VicA4dp_VejgkjQKYeoYcidWuT_yRi6JS hd28Tn36dg
                                p3Yk9HbYZyqogRRfQgqe9WpNwy8wmFqgxRtlAfY_1C2owk8Rns OhuZBp3doB
                                MuJziQpWpsRv037iwG-Dz8OScYrNl6l9rfxSeQc5e1C9AhmTgquMNHd36zYD
                                nozDnOewn5P9k0eFvfP3bXxurbobZ5XYwW-q9mLs5fGUbkEdgwi1-38K9TNM
                                ZrUGzwWH1xW2-mwpWCIjAAqv-K3KjUCYiDbTSCYtX9-t_WiXh4-A9_XXnzV2
                                PDw0xIn5b-2HXiSQxuhCAJiqjrUDmEND2GE661s7whkzh7zFMFU87ih_kjdT
                                -l3Syz1whnSrZPEA36GQIOsbYPLs3k9puET5ZiIEYy2nW7S01ty 42TNsc2ue
                                MwDbmTOoAE9QTKhHQ92ocI-84TwZLbz3wVki4Htl0T4T81ZoiUFopH1FleCd
                                bLj2GrBfFRxTQemCXn2IW5yURQeT6VZLW6QQ3bylEVN1gI4_LC CEbAXKgVTu
                                fmAfuUasAf6Jzc54guUzmXVg5dAfnKixH4Nr1OYPmIyJIg6pq3 zNV7IEMBYo
                                J-pK6wyuMLvR8CXNdXgPGHOMaLOhfRrOSNIq2VnhwujuKNHb4LX-VnPX98lY
                                H_NiqgOAPjizb8YWpdwYutGXEBpxSFnro49pxtG-tKVjJeRtpJ3yLsaMxMFI
                                m7qvV2bDUQGL0bZKj1yIWPsDYTkjEypGWZMidufm-3AuSUDp9YAczLqQj2di
                                wWw5xVigAKmskvFGJ7rbeObJhyanTn722AwmiblBppkwpa1SRs vilEJK_qWe
                                AAZR-7XodunrdPZgdGTd6gKhtizRjtNVVHWampWxzDdj_AD7QZK72Gu Fukvx
                                47nljvOWXvcva0QqAgwlCVNZDj5ox3659e6LlsNzIUjOb9hN8p t3vm8_KkpC
                                f6c1l_R4vFcfiiRQvt8GGLqLgUBZeitjhkKAxGzgQdtSZTFB6h _qr-YkAOo7
                                UT8JxeBA9RQfiXfyXuP-tIbUzF5G2yl-4E9dSzfO37cJMkRm5BrVswxbXfjp
                                eSKu7BFeJ9FMvPyeeuyfDIgwcAV3sHnyeHMl23QXLUolsu3v6n tZDt6oSDXr
                                jeURwIBb92VO8wHjw68A0i-jrE7oEXTURiM_Qivk4P4U0p0AEfHZu-2kTiEs
                                KmG2egucFdglEntMJxW3aeNW5wHd9_DuKdTv9ZU34aj9ytT9AQ mYN6uJjxQA
                                exKwuq4MvIuryH_BxrUMoTjYn9BJcKFyi3L2L61oo6o5N29Shq 8ZglFQreOo
                                zzPHQTqu-hqDcGA5Bg96th7-1uHvN-uzmD6NrbBOAwXIpQnB0EGvDlYoJYEH
                                d7GikuByEQZqIp_jqzGc-ENJ7e5oGLfsYI59VMh6UglOibwXy7aJkB0AP4fs
                                f2HMdmeM-wIHGXYwjuI0lCFqUkkJW8TiCBObcGdlpS8YIrI_C3w22VYLmtM _
                                I-pUcOmhUrAvNlEJ73pRy918M_Qc-Ddu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X