320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Lahendus oleks näiteks see TEMP kataloog tühjaks teha ja arvuti Malwarebytes Antimalwarega üle skännida.
    Aitäh. Peale skännimist esinesid probleemid, aga nüüdseks kõik korras!

    Kommentaar


      Viska arvuti aknast välja, aitab igakord
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        Järgmine mure

        Tööl kasutan outlooki ja saatsin endale kirja, kus manuses oli nii wordi faile kui pdfe. Kodus saan ma töö meilboksile ligi läbi nö veebi meilboksi ja seal näitab ta kirja manusena *.dat faili. Kas on üldse lootust mingi asjaga see kuradi dat fail selliselt lahti saada, et ma neid kõiki wordi ja pdf faile lugeda saaks? Google'st pole ka esimese hooga abi olnud


        EDIT: olukord seis. Googlest ikka on kasu
        308

        Kommentaar


          kellegil p4 s478 proset vedelemas pole?
          Proud to wear Claret & Blue!

          Kommentaar


            Southpartstudiost ei saa enam sujuvalt osi vaadata. Nett olemas, aga väga tihti peab osi poolikult vaatama, sest lihtsalt ei lae neid mitte kuidagimoodi ära. Nett muidu kiire. Milles võib probleem olla?

            Kommentaar


              Selline probleem:
              Ostsin arvuti, millel kõvakettal ruumi 500gb. Windowsit peale pannes tuli vist üks kõvakettapool formatida vms., kuhu windows ennast peale saaks panna. Anyways, praegu on nii, et on Local Disc (C : ) mahutab 232gb ja Local Disc (D: ) mitte midagi. Kui proovin D-ketast formatida, lubab ta selle teha ainult 7mb suuruseks.
              Ehk oskab keegi aidata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                Selline probleem:
                Ostsin arvuti, millel kõvakettal ruumi 500gb. Windowsit peale pannes tuli vist üks kõvakettapool formatida vms., kuhu windows ennast peale saaks panna. Anyways, praegu on nii, et on Local Disc (C : ) mahutab 232gb ja Local Disc (D: ) mitte midagi. Kui proovin D-ketast formatida, lubab ta selle teha ainult 7mb suuruseks.
                Ehk oskab keegi aidata?
                Sedasi lampi ei hakka pakkumagi aga ehk teed "minu arvuti/my computer" peal parema klõpsu ja valid "halda/manage" ja sealt "disc management" ning teed sellest ekraanipildi ning postitad siia.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Arvuti kuvab käima pannes ette kirja "NTLDR error. Press Alt pluss Ctrl pluss Del to restart computer. Uurisin netist, kuid mingit windowsi plaati,et repairida mul ei ole, ega tule ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                    Arvuti kuvab käima pannes ette kirja "NTLDR error. Press Alt pluss Ctrl pluss Del to restart computer. Uurisin netist, kuid mingit windowsi plaati,et repairida mul ei ole, ega tule ka.
                    Boot sektor on vigane. Tuleb ikkagi see repair plaat otsida. Teisiti ei saa.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                      Arvuti kuvab käima pannes ette kirja "NTLDR error. Press Alt pluss Ctrl pluss Del to restart computer. Uurisin netist, kuid mingit windowsi plaati,et repairida mul ei ole, ega tule ka.
                      http://ntldrismissing.com/ sikuta iso alla, kõrveta plaat, pane sellelt bootima ja käitu nagu juhend ütleb.
                      Aga üldiselt.. kui ikka boot sektor niisama vigaseks läks, siis parem osta/saa garantiikorras uus kõvaketas ning installeeri OS (abiks link: http://www.ubuntu.com/) uuesti, sest muidu oled varsti samas seisus.
                      Last edited by elx; 28.06.11, 15:47. Põhjus: kasutusele on võetud uus lühem aadress
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Seesuure,et tegu on piraat windowsiga ja plaati mul pole. Kuid ehk aitaks CMOSi ja BIOSI juures millegi muutmine, mille võiks bootimise järjekorras esimeseks panna. Huvitav on just see,et sain arvuti korda ja töötas kõik ilusti, kuid kui järgmine päev arvuti tööle panin siis viskas selle ette.

                        Kommentaar


                          aga vaata siis BIOSis, kas esimene bootiv seade on HD. ning vaata, et sul näiteks mälupulka arvuti küljes pole.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            plegi seal mingit HDd.

                            EDIT: midagi ikkagi oli, aga see ei aita.

                            Kommentaar


                              Kui sul on BIOS -is network boot lubatud siis keera maha. Äkki aitab. Kui ei siis on endiselt ainus lahendus bootiv XP plaat ja sealt Repair variant. Kui see ka ei aita, siis jääb üle ainult format c:/.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Sedasi lampi ei hakka pakkumagi aga ehk teed "minu arvuti/my computer" peal parema klõpsu ja valid "halda/manage" ja sealt "disc management" ning teed sellest ekraanipildi ning postitad siia.
                                Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X