320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas, fakk, seda neetud fonti sai suuremaks? Mul on jälle töölt võetud Dell, millel suutsin kribuks teha ja nüüd ei suuda kusagilt seda vastust leida. V*tt ja habe.

    Kommentaar


      Ctrl + +
      ctrl + -
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Kui sul on BIOS -is network boot lubatud siis keera maha. Äkki aitab. Kui ei siis on endiselt ainus lahendus bootiv XP plaat ja sealt Repair variant. Kui see ka ei aita, siis jääb üle ainult format c:/.
        Ausaltöeldes mul seal mingit networki asja polegi. Ega paistab, et seda tööle ei saa ka. Küll muutsin sealt osad teised asjad ära ja panin disable, kuid ikka sama. Format C: peale hetkel mõtlema ei tahaks hakata.

        Kommentaar


          See error tuleb siis laadides sellist asja.

          Verifyig DM pool data

          laeb korra ja siis tuleb see ette


          kui see info midagi juurde peaks andma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            See error tuleb siis laadides sellist asja.

            Verifyig DM pool data

            laeb korra ja siis tuleb see ette


            kui see info midagi juurde peaks andma.
            kas sa seda minu antud cd-ga oled proovinud? http://ntldrismissing.com/
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kas oskad öelda kuidas ssee D (raw) partitsioon tekkis üldse? Kui teaksin, et sul seal midagi vajalikku pole, laseksin selle kustutada, ja vabaks jäänud kettapinnale uue teha.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                kas sa seda minu antud cd-ga oled proovinud? http://ntldrismissing.com/
                Ei loe sesa õpetust isegi välja, ei saa täpselt aru sellest step by step õpetusest.

                Proovisin ka seda bootimise varianti, aga eks see suht eeruline asi ole, panin sellega pusse midagi.

                Kuna on piraat windows(ei tea isegi, miks piraat, kunagi ammu sai see kellegi poolt siia pandud).

                Samas on mul kuskil mingid arvuti plaadid ka, ühe nimi on Motherboard, äkki saaks sellega midagi teha....ah vaevalt küll.

                Kommentaar


                  võibolla on olnd aga: firefoxiga foorumis postitades kaovad ära reavahed. nii nüüd järgneb kaks reavahe: noh näete! persses!
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    ja postitust muuta ka ei saa! ff on 5.0 aga 4.viimasega oli sama porr. IE-ga kõik tibens
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      testin konna häda


                      123


                      Edit: näe muuta saab ka. Samuti Rebane 5.0

                      Kommentaar


                        Hmm.. aga aita mõelda. Võtan Muuda postitust -> aken avaneb nagu ikka, teksti saab sisestada, muuta, nagu ikka -> Salvesta nuppu vajutada ei saa. Mis asi on Salvesta nupu all? Milles see foorum kirjutatud on ja kas sealt tuleks hakata kala otsima.

                        Selle realõpu sümboliga on veel nii, et kui ma võtan Muuda, siis näen, et seal on kaks sümbolit, mis Muuda aknas paistavad tühikutena. Sama jama nt Oku poolt disainitud Riigihangete registris, mis tähendab, et ma justkui sisestan mingit halvas kodeerinfgus realõpu sümbolit või?

                        Lisaks on äkki oluline, et mul on XP, kuigi, miks peaks.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          e: fakk realõpud tulid siis, kui olin nende ette tühikuid löönud.. müstika.

                          muutmisel Salvesta ikka ei töötanud..

                          ee. a nüüd?
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Avaldan, et ka minu XP SP3 + FF nii 4 kui ka 5 toimivad tühjade ridade ja postide muutmise juures ilusti.


                            edit: nüüd tegin edit. Hetkel FF5
                            Last edited by elx; 29.06.11, 08:05. Põhjus: edit rida ja sinna ette tühjad read
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              Lisaks on äkki oluline, et mul on XP, kuigi, miks peaks.
                              Lihtsalt nalja pärast: vaheta foorumi skinni korraks ja vaata, kas siis ka sama jama.

                              Muidu aga oskan soovitada format C.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Mul ka XP + SP3 + FF5. Meenub, et mul oli mingi aeg QUOTE ja MultiQuote funktsioonidega mingi keberniit. Kustuta cache ja socceri küpsised, äkki aitab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X