320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
    Oleks vaja arvutile mõned driverid peale panna, mida saaks emaplaadi CDlt aga seda ei ole. Kuidas siis saaks need ikkagi peale. Abi oleks vaja ruttu!
    ennegi on öeldud, st jäta ükskord ometi meelde, et ka kõige osavamal it-gurul on sind arvutiasjades sisuliselt võimatu aidata, kui sa kirjeldad probleemi nii, et ei märgi ära ei arvuti mudelit, ei emaplaadi tüüpi, helikaardi tüüpi jne... saad aru küll.

    antud juhul tasub näiteks kõigepealt järele vaadata, mis emaplaat sul on.
    start -> run
    trüki DXDIAG ja vajuta OK
    emaplaadi mudel on real 'system model' ('süsteemi mudel').

    edasi lööd guuglisse selle mudelinime + 'drivers' ja kohe peaks hunnik vastuseid tulema.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Sain ikkagi emaplaadi CD, kuid seal on järgmised variandid:VIA serial ATA device driver,NVidia USB 2.0 driver,nVidia Crush Chipset Driver ja veel audio driverid. Mingist videokaardist pole jälgegi, just ATI omadest räägin ,kuna endal ATI kaart. Mul vaja need ATI 3D driverid vms kätte saada.

      Emaplaadi kohta infot dxdiagist eri leidnud, sest motheboardi seal polnud, või mis nime all see on seal?

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ennegi on öeldud, st jäta ükskord ometi meelde, et ka kõige osavamal it-gurul on sind arvutiasjades sisuliselt võimatu aidata, kui sa kirjeldad probleemi nii, et ei märgi ära ei arvuti mudelit, ei emaplaadi tüüpi, helikaardi tüüpi jne... saad aru küll.

        antud juhul tasub näiteks kõigepealt järele vaadata, mis emaplaat sul on.
        start -> run
        trüki DXDIAG ja vajuta OK
        emaplaadi mudel on real 'system model' ('süsteemi mudel').

        edasi lööd guuglisse selle mudelinime + 'drivers' ja kohe peaks hunnik vastuseid tulema.
        džiisõs noh.


        e: ja kui sul tegelikult oli vaja hoopis ATI videokaardi draivereid, siis palun siit: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx. automatically detect jne.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Netist tõmmatud uuendustest pole kasu,Desktop-propeties-settings-advanced,seal on ainult 4 asja, aga peaks olema terve hunnik ja mingi 3D kaasaarvatud, mis ongi puudu. Mul on 2 plaati, ühel on need asjad, mida juba mainisin ja teine on graafika driverite plaat, sealt installin ATI ära, teen restardi, aga ikka pole midagi muutunud. ATI control panelit avada ei lase, sest mingi failed to intzialise on ja ütleb, et ATI driverid pole installitud või ei tööta korralikult. Ma ei tea, miks need peale ei jää. Net.Framework on peal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Netist tõmmatud uuendustest pole kasu,Desktop-propeties-settings-advanced,seal on ainult 4 asja, aga peaks olema terve hunnik ja mingi 3D kaasaarvatud, mis ongi puudu. Mul on 2 plaati, ühel on need asjad, mida juba mainisin ja teine on graafika driverite plaat, sealt installin ATI ära, teen restardi, aga ikka pole midagi muutunud. ATI control panelit avada ei lase, sest mingi failed to intzialise on ja ütleb, et ATI driverid pole installitud või ei tööta korralikult. Ma ei tea, miks need peale ei jää. Net.Framework on peal.
            Tõmba piraadirannikust Driver Genius ja probleemid lahendatud .

            Kommentaar


              No ja mis sellega edasi nüüd teen, Driver Geniusega, et 3D tagasi saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                No ja mis sellega edasi nüüd teen, Driver Geniusega, et 3D tagasi saada.
                no, update drivers äkki ? siis ta peaks automaatselt kõik vajalikud ja uuemad driverid leidma ja alla laadima .

                Kommentaar


                  Kas kellegil on veel probleeme täna olnud youtube kasutades, Kõik ikoonid ja klipid on esilehele minnes vasakus lehe ääres ja üldse näeb leht välja nii nagu mingi uuendus oleks käsil. Samas kui üritasin kuskilt sealt recent issues alt otsida, siis ei näinud, et oleks keegi häirekella löönud. Seega jääb mulje, et ainult minul probleem. Tegelikult eile õhtul algas, aga nüüd praegu vaatan, et ikka veel. Võib-olla piisab clear cache and cookies tegemisest, aga kui ma pole ainus, siis ilmselt veebilehel omal mingi "issue".

                  Videod muidu töötavad, aga kogu see menüüde süsteem ja kommentaari aken on täiesti paigast ära.

                  Kommentaar


                    Minul on täiesti korras.

                    Kommentaar


                      No nüüd on mul ka korras, võib-olla oligi mingi clear cache issue, tegin selle ära, nüüd töötab normaalselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                        no, update drivers äkki ? siis ta peaks automaatselt kõik vajalikud ja uuemad driverid leidma ja alla laadima .
                        Saada PMiga mingi registradion või license code, ma ei saa seda küll kuskilt. VÕid ka siia panna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                          Saada PMiga mingi registradion või license code, ma ei saa seda küll kuskilt. VÕid ka siia panna.
                          kui sa selle piraadirannikust said, siis sellega on crack kaasas .

                          Kommentaar


                            No sain koodi, aga kui uuendama hakkan display drivereid, siis jääb sinna 0,00% juurde ja ütleb ,et download failed vms.


                            Info, mis all on samal ajal.

                            File name: amd 9-3 xp32 dd cc wdm enu.zip
                            Location: C:/ Documents and settings/Kasutaja/My Documents/DriverGenius/Downloads.

                            Kommentaar


                              Mis võib viga olla, kui osad asjad, mis arvutisse tõmban, ei jää arvutisse. Näited ka siis: Tõmbasin siis Silverlighti peale, et ETV videoid vaadata, näitab, et installimine õnnestus, tee lehele refresh, et videot vaadata. Teen refreshi, teen arvutile restardi, installin uuesti selle silverlighti, aga see nagu ei jää peale. Ja paljude teiste asjadega on sama asi viimasel ajal. Ruumis asi ei ole, kustutasin just mõni aeg tagasi päris mitu vana mängu ja muud ebavajalikku ära.Probleem ei ole ainult silverlightiga, vaid ka osade codecitega näiteks. Kettad defragmentitud, viirustest arvuti puhastatud.
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Plaanis siis uus läpakas soetada. Soovitage mulle sama hinna sees midagi paremat, kui see arvuti https://pood.elion.ee/productInfo/24...LL1014_ACME_M4

                                Kommentaar

                                Working...
                                X