320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi odavama otsa miniläpakatest oskab midagi rääkida? Ise vaatasin sellist jullat poole silmaga http://flex.ee/3477-Asus-Eee-PC-1001PXD-Must
    Peaks vist minu tagasihoidlikud nõudmised(surfamine ja filmide vaatamine) katma.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Windows live messenger 2011 is not win32 application.

      Seletage lollile
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
        Windows live messenger 2011 is not win32 application.

        Seletage lollile
        Aknad elada messenger 2011 on mitte win32 kohaldamist.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Aknad elada messenger 2011 on mitte win32 kohaldamist.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Algselt postitas -SharK- Vaata postitust

            Kommentaar


              Kas keegi soovitab head laptoppi eelkõige töötamiseks - ehk igasugused graafika kaardid jms pahn ei ole oluline. Pigem et klaviatuur on ok jms. Või suunata mind mõnda hinnavaatluse foorumi threadi..
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Mul on PC üldjuhul 24/7 aktiivne, kaabliga ruuteris - wifi kaudu saab rüpperaaliga siis ligi pelleris olles ning ka teisest maailmaotsast, pelleris.
                Kõik olnud seni ilus ja tore, kuid mingil hetkel akkas PC ja neti vaheline süsteem jumpsima - kui öö-päev läbi PC töötab, siis mingil hetkel PC-sse enam nett ei jõua, teen restardi ja siis jälle jõuab... ja nii iga jumala poolt antud päev.

                Võib olla piisab võrgukaardi driverite uuendamisest-värskendamisest, kuid ennem kui ennast närvi ajan on kellegil ses osas kogemusi, mõtteid?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Mul on PC üldjuhul 24/7 aktiivne, kaabliga ruuteris - wifi kaudu saab rüpperaaliga siis ligi pelleris olles ning ka teisest maailmaotsast, pelleris.
                  Kõik olnud seni ilus ja tore, kuid mingil hetkel akkas PC ja neti vaheline süsteem jumpsima - kui öö-päev läbi PC töötab, siis mingil hetkel PC-sse enam nett ei jõua, teen restardi ja siis jälle jõuab... ja nii iga jumala poolt antud päev.

                  Võib olla piisab võrgukaardi driverite uuendamisest-värskendamisest, kuid ennem kui ennast närvi ajan on kellegil ses osas kogemusi, mõtteid?
                  Mul oli ka koguaeg sees ja mingi hetk keeras ka lolliks ära. Win xp puhul oleksin kohe uue installi pannud, aga kuna mul 7, siis ei osanud kohe selle peale mõelda ka - arvasin et ehk on millegi hardware jama. (mul oli graafika laadsed jamad, ning vahest ka võrguga) - mingi hetk jooksis aga nii kokku(muudest asjaadest), et pidin uuesti installima windowsi ja täiesti nagu uus arvuti oli peale seda.

                  Vello võiks rääkida suurusest ja hinnaklassist - ehk on lihtsam soovitada midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                    Vello võiks rääkida suurusest ja hinnaklassist - ehk on lihtsam soovitada midagi.
                    Suurus ma arvan võiks pigem mitte olla see suur 15,6 tolline jurakas. Hinnaklass mida odavam seda parem, aga kui 600 EUR peaks maksma, siis ei kuku ka pikali. Mulle muidugi tundub, et tööarvutina 600 EURi kanti on juba overkill.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Ma pakun siis paar varianti:




                      Need siit otsingust välja võetud - mis silma jäid: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...ef827d9a931ecb

                      Aceritest niipalju, et neil on sitemad ekraanid (Peegeldab päikese käes) ja touchpad-id - ja windowsi peaks ise installima. Dellile ka just vaatasin. Dellil on antiglare ekraan - mida kiidan taevani. Mudu ka pakun hardware parem. Et saab touchpad-i kasutada ilma et seda koguaeg kiruma peaks. Samas on tal ka palju kiirem protsessor ja mälu saab ka vajadusel juurde osta. 2gb peaks muidugi piisav olema kui photoshop-i või videotöötlus tarkvara /mänge ei ole vaja jooksutada.

                      Kui võtta 15 tollised ka valikusse, läheb pilt juba palju kirjumaks ja on valikut palju palju rohkem.

                      Kommentaar


                        Probleem selline, sai tehtud format. Installisin uuesti win 7 peale, jõudsin sinna maale kus tahtis arvutile nime ja seda logo. Valisin need ära, tegi siis kohe restarti ja peale seda windowsit tööle ei lae. Jääb ette lihtsalt must pilt ja üleval vasakus nurgas valge kriipsuke vilgub. Proovitud mitu korda uuesti windowsi installida.
                        Vb oskab mõni targem aidata mida peale hakkata nüüd?

                        Kommentaar


                          Kas kuidagi on võimalik saada lap-topi nupp toimima kui klaviatuurile läks natuke vett ?
                          (vahepeal nupp toimib, aga siis teeb umbes 10 sama tähte järjest)

                          Kommentaar


                            Oleks kaks küsimust, mõlemad tunduvad natuke rumalad...
                            1) mõni PHPga kokkupuutuv inimene võiks soovitada head vabavaralist editori (üldiselt vist kõik need editorid (ala Notepad++ või see laste HTML kit) toetavad kõiki veebiprogremiseks vajalike keeli?!? igatahes, mina soovist sellist), millega on mõnus-mugav PHPd kirjutada
                            2) veel rumalam.. taustaks, lasin selle MySQL, apache ja PHP jaoks peale Wampserveri värgenduse. Töötab ilusti, MySQL ja PHP consoliga teeb tabeleid ning asjandusi hästi ja puha. Minu rumalus seisneb selles, et kui kirjutan (näituseks notepadiga PHP koodi, mis mingi andmebaasi loob mingi tabeli) värgi valmis ja salvestan sinna Wampi www kausta? (vaikimisi on see ju), siis kuidas ma browseriga selle sealt 127. midagi avan, et ta neid käske täitma hakkaks(või noh, loodud lehe avaks)?

                            Kommentaar


                              1) Notepad++
                              2) Selle saad kuskilt wampserveri juhenditest teada. Ise ei ole oma arvutisse kunagi serverit teind. Kasutan virtuaal servereid ainult.

                              Kommentaar


                                Hommikul pärast arvuti sisselülitamist tekkis probleem nt youtube videode vaatamisega. Näitab, et on vaja uusimat Adobe Flash Player, laadisin selle siis ära, paigaldasin nõuetekohaselt, aga ikka mitte midagi. Uuendasin ka mozillat uusima versiooni vastu. Samuti ei näe ka soccerneti avalehel seal üleval olevat bännerit. Selle asemel kirjas, et see plugin on keelatud. Kunagi varem pole sellist jama olnud.

                                PS: probleem ainult mozillaga, exploreriga töötab see ilusti, aga sooviks siiski vana brauseriga jätkata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X